Sari la conținut

Alina 0721601274


Vizitator gigi2931970

Postări Recomandate

Vizitator unsuflet
Reputație: 0

Multumesc Alina pentru ora mea de desfatare!

Desi parca nevasta m-a simtit si m-a sunat de 3 ori in timp ce eram la tine, pana la urma am reusit sa ma relaxez si sa uit de grijile cotidiene. Mi-ai destins ambele capete, asa cum imi place mie. Niciodata nu am fost genul fast fuck, iar cu fatuca asta chiar am ce vorbi mereu, desi nu am multe vizite la ea inca.

Programare pe wa de ieri, respectata de ambele parti.

Locatie Adora Park, apartament utilat cu toate cele necesare desfasurarii actiunii.

Putina socializare la un pahar de apa, dusulit, mers in dormitor la o noua runda de ....discutii  si mangaieri reciproce dupa care domnita a trecut la un On, care din punctul meu de vedere e tot mai bun, cu atentie la vecini. Parca se joaca cu limbuta pe cap cand o are in gurita, e asa placut. Hmmm.

Returnat serviciul si am trecut eu la munca de jos, dupa care echipat si da-i bataie. Ce mi-a placut e ca nu a folosit lubrifiant, poate i-a placut si ei putin joaca mea.

Schimbat 2 pozitii si finalizat tot la oral, dupa ce juniorului nu prea i-a placut imbracat in echipamentul de lucru. Fata nu are absolut nicio vina, a fost atenta si implicata mereu. Asa sunt eu uneori.

La final o noua runda de socializare nuda, in pat. Mie imi place ca e si inteligenta si are ceva adolescentin in ea, o combinatie interesanta. 

Igiena -10.

Atitudine pro client, tot timpul a fost prezenta acolo cu mine, nu a stat pe telefon.

Cadoul 300 (250 +50 fk) pt o ora la salonul de intinerire cu o gheisa foarte tanara.

De recomandat pentru cei carora le plac fetele slim, adolescentine dar totusi sofisticate si jucause.

Link spre comentariu
Vizitator Patimasu
Reputație: 0
Acum 11 ore, Alinaaa2000 a spus:

Bună.❤️
Disponibilă de la 12:00 la 22:00.🥰

☎️0721601274

📍 Adora Park 

ultimele zile.

Deci pastele nu-l faci cu noi.. 😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 898989
  • Oras:În lume
  • Telefon: 898989
  • Oras:În lume
Acum 5 ore, alin1187 a spus:

Buna ziua frumoasa doamna,ce cadou va pot oferi sa ma lăsați sa va răsfăț 1 h cu anilingus???

Domnișoară.... eventual  

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
La 10.04.2022 la 23:14, loreteorstic a spus:

Am ,,rererevizitat-o" din nou...😊
Arata foarte bine, un corp frumos și tânăr,îngrijit,extrem de frumoasa,un fund rotund,sânii perfecti pt statura ei doar buni de supt si lins😋

Ceea ce o face insă extrem de speciala este istetimea,fete frumoase mai gasim poate în branșă asta,însă fete deștepte mai greu.Stie ce vrea de la viata.E genul de fata cu care te poți afișa oriunde si in orice conjunctura,fără să ai cele mai mici emoții ca nu s-ar integra.

Serviciile sunt și ele de calitate,vin să întregească timpul de calitate petrecut in compania ei.Atâta timp ca e apreciata și respectata răspunde în același fel.
ON   10 deep susținut, CIM, cu atenție la tot ceea ce trebuie

GFE    10  sociabilă, suc/apă, nu te grăbește,totul e natural și firesc
Aspect   10 corp foarte frumos, sâni fermi,curata,se vede și se simte tinerețea, fața frumoasa,dantura îngrijită.

Eu zic ca e la genul WOW,de vizitat tot timpul cu plăcere și avut grija să rămână la fel.

P.S.Revizitat din nou,cu aceeași plăcere ca și de fiecare data.Ce ar mai fi de adaugat...,devine din ce în ce mai buna cu fiecare vizita avută,știe exact ceea ce-mi doresc și se mulează perfect pe dorințele clientului.E modul ideal de a încheia o săptămână și de a o începe pe următoarea.

Un lucru sexy și incitant pt mine pe care-l afla și ea cu aceasta ocazie,citind ceea ce am scris🙈😊...cum isi prinde parul!Momentul acela înainte de acțiune, când dupa o tigara si un pahar de apa,eu imi dau ceasul de la mana jos iar Alina își prinde parul intr-un mod extrem de senzual și sexy.🥰

Pt mine este de FB*,o sa revin cu drag la ea ,atat în Arad cât și în orașele din apropiere.😉

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 898989
  • Oras:În lume
  • Telefon: 898989
  • Oras:În lume
Acum 1 oră, Alinaaa2000 a spus:

Bună dragilor, de luni voi fi disponibilă. 
Vă doresc Sarbatori linistite si fericite alaturi de cei dragi ! 😘😘 Va pup si vă imbratisez cu drag❤️

Mulțumesc, asemenea și pentru tine  🤗🤗🤗

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Unde mă simt apreciată🤫
  • Oras:Unde mă simt apreciată🤫
Acum 14 minute, Dolaru_arad a spus:

Nici tu nu ai stare pacatoaso ? 😂😂😂😂😂si azi vrei sa belesti mielu….

Eu am stat cumintee…dar năravul asta nu ma lasa 🤭🤭🤭🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  • Haha 3
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 21 minute, Dolaru_arad a spus:

Nici tu nu ai stare pacatoaso ? 😂😂😂😂😂si azi vrei sa belesti mielu….

Lasa-le sa munceasca linistite cand vor ele, iar colegii mai putin evlaviosi sa se bucure si ei. Daca o luam asa, si noi pacatuim cu gandul, oare am intrat aici sa citim vreun acatist?😁

Cunosc o fata care vineri dimineata a fost la biserica, iar dupa-amiaza a lucrat, exact ca la un job obisnuit.😆

Link spre comentariu
Vizitator Patimasu
Reputație: 0

Ce e frumos și la Dumnezeu îi place, dacă aveam drum prin Arad sigur îmi doream să păcătuiesc cu Alina, macarcu jumătatea de ungur din  mine 😘 

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 1 oră, unsuflet a spus:

Lasa-le sa munceasca linistite cand vor ele, iar colegii mai putin evlaviosi sa se bucure si ei. Daca o luam asa, si noi pacatuim cu gandul, oare am intrat aici sa citim vreun acatist?😁

Cunosc o fata care vineri dimineata a fost la biserica, iar dupa-amiaza a lucrat, exact ca la un job obisnuit.😆

Eu intru doar sa vad cat de pacatoase is unele :)) singurul scop pe azi si ieri . Atat :))

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
1 oră în urmă, Dolaru_arad a spus:

Eu intru doar sa vad cat de pacatoase is unele :)) singurul scop pe azi si ieri . Atat :))

Eu intru "decat" sa vad care coleg a scapat din colivie, ca la mine e acasa dracusorul si tine strans de chei. Altfel zburam si azi din floare in floare, sa ii culeg nectarul. Drept ii ca nu sunt multe floricele deschise azi, dar la cele open cred ca stau bondarii la rand.😁

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Alinush, Fie ca lumina zilelor astea magice sa-ti umple portofelul de pule, pizduca de bani si gurita aia dulce de bucurie barbateasca (spuma de oua batute cu bucile). 😂
Mi-ai spus sa-mi fac cont pe forum si sa-ti scriu de multicel, atunci nu erai asa sfanta, erai mai inocenta. Acum parca imi e iar pofta de tine pacatoasa mica. 😋 Stiti bancul cu sfintele?
Sunt 3 categorii de pizda:
Elastice = se intind pe pula lor
Supraelastice = se intind pe orice pula
Sfinte = se intind pana la Cel de sus 😜
Ne vedem zilele urmatoare. Azi si maine pacatuiesc doar cu privit, citit 😘

  • Haha 2
Link spre comentariu

Vizitator Patimasu
Reputație: 0
Acum 48 minute, dascalu69 a spus:

Alinush, Fie ca lumina zilelor astea magice sa-ti umple portofelul de pule, pizduca de bani si gurita aia dulce de bucurie barbateasca (spuma de oua batute cu bucile). 😂
Mi-ai spus sa-mi fac cont pe forum si sa-ti scriu de multicel, atunci nu erai asa sfanta, erai mai inocenta. Acum parca imi e iar pofta de tine pacatoasa mica. 😋 Stiti bancul cu sfintele?
Sunt 3 categorii de pizda:
Elastice = se intind pe pula lor
Supraelastice = se intind pe orice pula
Sfinte = se intind pana la Cel de sus 😜
Ne vedem zilele urmatoare. Azi si maine pacatuiesc doar cu privit, citit 😘

Puteai să nu fi chiar așa "porcos" .

îmi și imaginez cum le îndeasă in portofel 🤭

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...