Sari la conținut

❌Delia xox❌0748684225// Sector 3


Vizitator deliaxox

Postări Recomandate

Vizitator deliaxox
Reputație: 0

Buna tuturor , ma numesc Delia iar de maine(28.09) dupa ora 15:00 ma voi afla in Bucuresti pentru cateva zile.



Serviciile si preturile unei intalniri sunt : 

 

 200 30finalizarea cu normal protejat si oral neprotejat (bineinteles daca igiena permite)

350 normal protejat si oral pro/nepro ; 69, sex intre sani  ,footfetish, finalizare corporala, cunnilingus, annilingus(pasiv)
masaj de relaxare  :masaje


Servicii oferite EXTRA - CIM, dominare soft/hard, URO activ, cupluri
Lucrez doar pe baza de programari / Neconfirmarea programării, cu o ora inainte, duce la anularea sa si blocarea numarului.

Pentru detalii suplimentare, ma puteti contacta la numarul de telefon 
0746790759

pupici, ne vedem maine :*

 

Link spre comentariu
Vizitator deliaxox
Reputație: 0
La 27.09.2021 la 20:07, GrooveDr. a spus:

Bună Delia și bine ai venit! 

Pt colegii mai comozi specifici te rog și în ce zonă vei activa? 

Buna😘

in vitan voi activa. 

Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Bun venit pe plaiurile bucureștene , culmea cum

de te ai decis , sa ne vizitezi orașul ? 

Speram  sa fii bine primită ca au fost vb între fete care spuneau ca nu ii suporta pe bucureșteni , dar este un târg acest bucuresti veniți din toate colțurile țării , deci nu ți face griji sunt și oameni din Brașov , Arad , Cluj și mulți moldoveni :))) la 5 locuitori 3 sunt moldoveni ,sper ca tu nu ești de aceeași gândire despre acest oraș . 
Multe fete din Brașov au venit și au rămas in oraș , unele dintre ele nu și aveau loc aici , dar ne bucurăm de venirea ta , eu te am vizitat la Brașov de vreo 3 ori , tare ma bucur căci odată cu venirea ta ajung și eu acasă , tare m as bucura sa te revăd . 
 

Pe Dudesti la in City sau ? Unii am

fii interesați dacă vei fi singura sau cu vreo cologa deja consacrata ? 

Cu siguranța o sa rămâi mai mult pe aici așa întrevăd 🥂

Astept cu interes prima recenzie . 
 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator deliaxox
Reputație: 0
La 27.09.2021 la 22:07, zerrcore a spus:

Bun venit pe plaiurile bucureștene , culmea cum

de te ai decis , sa ne vizitezi orașul ? 

Speram  sa fii bine primită ca au fost vb între fete care spuneau ca nu ii suporta pe bucureșteni , dar este un târg acest bucuresti veniți din toate colțurile țării , deci nu ți face griji sunt și oameni din Brașov , Arad , Cluj și mulți moldoveni :))) la 5 locuitori 3 sunt moldoveni ,sper ca tu nu ești de aceeași gândire despre acest oraș . 
Multe fete din Brașov au venit și au rămas in oraș , unele dintre ele nu și aveau loc aici , dar ne bucurăm de venirea ta , eu te am vizitat la Brașov de vreo 3 ori , tare ma bucur căci odată cu venirea ta ajung și eu acasă , tare m as bucura sa te revăd . 
 

Pe Dudesti la in City sau ? Unii am

fii interesați dacă vei fi singura sau cu vreo cologa deja consacrata ? 

Cu siguranța o sa rămâi mai mult pe aici așa întrevăd 🥂

Astept cu interes prima recenzie . 
 

Nu am conceptii de genul asta oricum

locatia exacta o voi da programarilor..

nu am lucrat si nu voi lucra cu alte colege vreodata, deci singura 

😘

Link spre comentariu
Vizitator deliaxox
Reputație: 0
1 oră în urmă, Loverrboy a spus:

Poate răspunzi și la telefon...zic și eu nu dau cu parul

Din moment ce am spus ca incep la 15:00, Inseamna ca nu pot raspunde la telefon..

☺️ 
Am ajuns in Bucuresti, pentru programari 0748984464 , va rog sa mi spuneti pana la ce ora va pot raspunde..

disponibila pana la 23:00 😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0790411295
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0790411295
  • Oras:Bucuresti

SUPERBA !!!Una din cele mai bune piese !!! Acum am plecat de la ea si sunt groggy. Frumoasa, cu un zambet dezarmant, corp de brazilianca, miscari ca din filmele cu mine ...😛

Recenzia dupa ce imi revin...🤪

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
1 oră în urmă, alexandru gabriel a spus:

E tare tipa..piesa... 

Si are prețuri pentru toate buzunarele..

Nota 10!..

 


Daca tu urmărești prețul , si in același fel dai notele , tare nu m as lua după o recenzie formulata de tine … asta ca si opinie sper sa nu te deranjeze acest comentariu , dar probabil cauți tarif mic , si sa fie accesibila in rest numai contează celelalte aspecte : servicii , locație , atitudine etc … 

Este lesne de înțeles posibil sa te fi saturat de atâta lux si mers des la fetele din buc sau in țara … 
Pe dinafara păpușa înăuntru Mătușa ? Bine nu este cazul Titularei doar spun ca observatie simpla … 

M a mai apostrofat un tovaras de sport sexual cum ca el merge in tari străine , eu unu am dovezi dar unii dintre noi nu pot înțelege cum e sa dai 600$ /3 h si sa fie totalmente diferită fata de ce vedem in Romania . 
 

scuze Off topicul ,

spor la €/£
ne vdm in Brașov !!!

🥂

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 11 minute, zerrcore a spus:


Daca tu urmărești prețul , si in același fel dai notele , tare nu m as lua după o recenzie formulata de tine … asta ca si opinie sper sa nu te deranjeze acest comentariu , dar probabil cauți tarif mic , si sa fie accesibila in rest numai contează celelalte aspecte : servicii , locație , atitudine etc … 

Este lesne de înțeles posibil sa te fi saturat de atâta lux si mers des la fetele din buc sau in țara … 
Pe dinafara păpușa înăuntru Mătușa ? Bine nu este cazul Titularei doar spun ca observatie simpla … 

M a mai apostrofat un tovaras de sport sexual cum ca el merge in tari străine , eu unu am dovezi dar unii dintre noi nu pot înțelege cum e sa dai 600$ /3 h si sa fie totalmente diferită fata de ce vedem in Romania . 
 

scuze Off topicul ,

spor la €/£
ne vdm in Brașov !!!

🥂

No comment frate brasovean..vin cu drag la o bere la munte

Precizez ca a fost doar o remarca..sau ..daca vrei o concluzie personala .

Te salut

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...