Sari la conținut

Fotograf


Postări Recomandate

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Salut! Sunt un fotograf din Timișoara și ca orice om ce face o chestie cu drag, o face bine. Vreau sa ajut fete pentru a se expune cu poze profi, făcute cu aparatura de top. Este un serviciu pe care îl prestez și nu îl fac contra alte servicii! Poze nu am sa va arat pentru ca le șterg, înțeleg ca sunt lucruri private și intime, eu nu le țin, respect persoanele cu care lucrez!! 

Pentru a avea ce posta, propun următorul lucru:

Prima doamnă / domnișoară care  îmi permite sa postez câteva poze pentru a se vedea ce știu sa fac, nu trebuie sa plătească nimic. 

Dacă ai citit pana aici, îți mulțumesc și te aștept cu un mesaj! 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Hey! Bună dragelor. Odată cu apropierea sărbătorilor vin și ofertele! Dacă ai impresia ca ofertele sunt ca la altex de blackfriday țin sa va anunț ca nu este cazul! Preturile scad la 50% iar la recomandări poate ajunge și gratis. Cred ca acum ar fi momentul sa pregătiți noul material de sărbători.

 

P.s. Se poate lucra și pe partea video. 📸

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Hristos a înviat! 

Am revenit după "mica" vacanta în minunatul oraș de pe Bega.

Sunt liber pentru programări! În aceste zile ramase din aprilie, cu ocazia sărbătorilor ma gândeam sa va fac câteva cadouri. Asa ca, ședințele de luna aceasta nu vor costa nimic dacă le facem la studio! Iar pentru celelalte, se vor aplica reduceri mai mult decât generoase. 

Va aștept cu drag! ❤️

Link spre comentariu

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Hello! Sper ca ați avut o vara superba! Acum cu venirea toamnei, începem noul sezon de poze! Va aștept la studioul personal, într-un mediu liniștit si plăcut sau în locația aleasa de voi! 

O zi cat mai faina va doresc! ❤️

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...