Sari la conținut

🖤Lara🖤 0742528581 🖤


Lara18

Postări Recomandate

  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov

Bună!Mă numesc Lara,am 18 ani și voi fii în orașul tău pentru scurt timp.😇

🖤Preț: 100lei-30 minute

               150lei-45 minute 

               200lei-60minute

 🖤Service: Oral/Normal/69/GFE/FK/Duș împreună 

 🖤Extra: Finalizare orală(CIM)-50lei

361CB593-75F3-4359-BAF0-12A432A87A88.jpeg

12EF9012-E50B-42BD-B0E3-8CCB320902EC.jpeg

0967B11F-8DA9-40D6-B9D4-A0FC8DCC0B26.jpeg

1B6A35C1-81DB-4A19-9628-D9F7FB51289C.jpeg

9FEB957C-1D05-4007-9ABF-0CA77AF692F1.jpeg

08CB19E3-E2AB-4D9E-818E-3526FAA5B5BF.jpeg

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0000000000
  • Oras:România
  • Telefon: 0000000000
  • Oras:România

Interesanta tipa pentru cei amatori de skinny, am investigat putin si am gasit asta pentru cei interesati:
 

 

Inca nu stiu ce sa zic, pareri si bune si rele, Lara e la inceput si cred ca merita o sansa, eu cred ca o sa vizitez daca-mi permite timpul!

Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
12 hours ago, agentul008 said:

Interesanta tipa pentru cei amatori de skinny, am investigat putin si am gasit asta pentru cei interesati:
 

 

Inca nu stiu ce sa zic, pareri si bune si rele, Lara e la inceput si cred ca merita o sansa, eu cred ca o sa vizitez daca-mi permite timpul!

Hei!Mersi,te aștept cu drag! :*

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
La 30.09.2021 la 1:16, agentul008 a spus:

Interesanta tipa pentru cei amatori de skinny, am investigat putin si am gasit asta pentru cei interesati:
 

 

Inca nu stiu ce sa zic, pareri si bune si rele, Lara e la inceput si cred ca merita o sansa, eu cred ca o sa vizitez daca-mi permite timpul!

Ai fost? :)

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am fost eu, la fel ... din curiozitate.

Am sunat, imi da adresa si o intreb daca se poate sa merg pe loc, la care ea imi zice sa ii las 15 min ca sa faca un dus. Zis si facut.

Ajung in 5 minute si astept pana trec cele 15 cerute de ea. O sun... si imi ma intreaba daca am ajuns.. ii spun ca da, la care ea zice, asteapta 2 minute, te rog! Ok.. dupa care ieste o tipa bruneta skinny din bloc si merge habar nu am unde, intorcand capul dupa mine, sa vada cine sunt probabil, habar nu am. Se intoarce dupa 2-3 minute, cu capul in pamant, intra in bloc si ma suna dupa alte 2 minute sa ma intrebe daca am gasit blocul :))... ii  spun ca da si imi zice sa urc..

Se chinuie putin sa deschida usa care ii juca feste, nu vroia sa se deschida :)), ma saluta si nu mai zicea nimic.. statea doar cu capul in pamant sau butona la telefon. Trageam cu clestele cuvintele de la ea. Foarte antisociabila. Infine... 

Eu ma dezbrac si ea era intr-un soi de camasa de noapte (pe care evident nu a dat-o jos pe tot parcursul intalnirii), ma pun in pat si incepe cu ON pret de 2-3 minute dupa care din senin, pune capisonul si continua cu OP pentru inca 2-3 min. Continuam cu NP si cand se intoarce pe spate, ca sa ii vad si eu fata, intr-un final... duduia statea mai prost pe dantura (mai foarte prost), urmele de acnee ce le mentiona colegul de mai sus, se vedeau dar foarte subtil... problema mea a fost la dantura.. am schimbat in mama iedului ca sa nu mai vad acel peisaj macar :)) dupa care am si terminat in balon. M-am imbracat si dus am fost....

Ca si note:

Locatie: 5. Bloc comunist, apartament la fel. 

Aspect: 6, skinny, (dantura vai mama ei)

ON: 6

OP: 7

GFE: 2

CIM: 0 - dupa ce am vazut dantura nu mi-a mai trebuit nici un CIM

De recomandat: Din punctul meu de vedere, cu toata increderea, NU!

 

 

 

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0000000000
  • Oras:România
  • Telefon: 0000000000
  • Oras:România
La 01.10.2021 la 7:59, stronek a spus:

Ai fost? :)

Nu am fost ca nu am avut timp si mi-am si uitat de ea, doar am schimbat cateva vorbe la telefon.

Daca zici ca e antisociala si mai are probleme si cu dantura ii spun pas.

 

Iti multumesc in numele futacilor ca te-ai sacrificat!

Link spre comentariu

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 9 ore, agentul008 a spus:

Nu am fost ca nu am avut timp si mi-am si uitat de ea, doar am schimbat cateva vorbe la telefon.

Daca zici ca e antisociala si mai are probleme si cu dantura ii spun pas.

 

Iti multumesc in numele futacilor ca te-ai sacrificat!

Bine zis, "sacrificat" :))))

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...