Sari la conținut

blonda cu sani mari 0752406667


bobo0007

Postări Recomandate

  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

Salut Băieții ! 🙋🏻‍♂️
Eu in general fac recenzii numai cand se merită ( cum este si cazul de față) sau cand cv a mers prost sau este un eșec . 

In seara asta am vizitato si eu pe Alina 😇

A fost o experienta super placut , nu am sa intru foarte mult in detalii .

Locatie : 9 ( as fii dat 10 daca nu erau vesnicii vecini pe balcon la tigare) 

Fata : 9 - Frumusica la față micuță finuță si niște "Țâțe" foarte faine

ACTIUNE - 10 🔝

ON 10 -Cu deep ,scuipat , lins O.O tot ce trebuie 🔝

NP - 9/10 - Schimbat pozitii ( 3-4 ) si ea se misca geme se implica etc 

PerTotal o experiență placuta si "DE REVENIT"  💯

P.S - "TOATE ASTEA LA INCREDIBILUL PRET -DE-DOAR- 150 Lei " - cum ar spune Nennea din Reclame 😂

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 10 ore, Alina996xxxw a spus:

Buna dimineața !😘😘😘

  Bună seara!

Am vizitat și eu fatuca, contact destul de ușor, am stabilit ora întâlnirii pentru o oră convenabila. Ajuns in apropierea locatiei, am trimis un mesaj, așa am aflat adresa exactă și am făcut câțiva pași pe jos.A deschis ușa o domnișoară subțirică , bust generos și zâmbitoare; deoarece eram dusuit, am trecut în camera de joacă. Am avut parte de un oral ,normal protejat ( nu a lipsit nici propunerea sa ii fac eu masaj după întreaga acțiune) per total a fost o întâlnire ok. 

Locație: 10, este o zona de blocuri noi, am avut la dus cele necesare , am fost mulțumit.

Domnișoara: 9 , atitudine pozitivă, zâmbăreață, încearcă să se facă plăcută ( in cazul meu a reușit) , te întreabă pe parcursul ostilităților dacă e ok sau ai preferințe și te face să zâmbești. 

Oral: 8'5 - a fost puțin mai scurt , a trezit micuțul dar am avut parte și de altele mai bune. 

Normal protejat: 9- am primit ce am avut nevoie la momentul respectiv

De revenit? Pentru mine, da. 

Mulțumesc și celor care au făcut un efort și au scris câteva cuvinte, lămurind și alte persoane ( inclusiv pe mine) dacă se merita sa o vizitezi. 

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 11 ore, metisul a spus:

  Bună seara!

Am vizitat și eu fatuca, contact destul de ușor, am stabilit ora întâlnirii pentru o oră convenabila. Ajuns in apropierea locatiei, am trimis un mesaj, așa am aflat adresa exactă și am făcut câțiva pași pe jos.A deschis ușa o domnișoară subțirică , bust generos și zâmbitoare; deoarece eram dusuit, am trecut în camera de joacă. Am avut parte de un oral ,normal protejat ( nu a lipsit nici propunerea sa ii fac eu masaj după întreaga acțiune) per total a fost o întâlnire ok. 

Locație: 10, este o zona de blocuri noi, am avut la dus cele necesare , am fost mulțumit.

Domnișoara: 9 , atitudine pozitivă, zâmbăreață, încearcă să se facă plăcută ( in cazul meu a reușit) , te întreabă pe parcursul ostilităților dacă e ok sau ai preferințe și te face să zâmbești. 

Oral: 8'5 - a fost puțin mai scurt , a trezit micuțul dar am avut parte și de altele mai bune. 

Normal protejat: 9- am primit ce am avut nevoie la momentul respectiv

De revenit? Pentru mine, da. 

Mulțumesc și celor care au făcut un efort și au scris câteva cuvinte, lămurind și alte persoane ( inclusiv pe mine) dacă se merita sa o vizitezi. 

Mulțumesc pt vizita 😚

Link spre comentariu

  • Oras:Hunedoara
  • Oras:Hunedoara

Hei. Am vizitat-o din nou ieri dimineata. Aceasi experienta inegalabila, un GFE la superlativ. Mai nou camera de joaca este si decorata in spiritul Craciunului. Ca de obicei am stat putin de povesti, ea fiind foarte sociabila si bineinteles ca apoi am trecut la ostilitati. Oralul deep, foarte adanc, ea implicandu-se total. Am incercat multe pozitii si mi-a satisfacut toate poftele. Ca de obicei am stat 1 ora. Multumesc ALINA.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...