Sari la conținut

blonda cu sani mari 0752406667


bobo0007

Postări Recomandate

Am fost la pisi.. I-am dat 2 goluri. Am vrut doar 1 initial dar s-a intamplat o extorsiune si l-am dat prea repede ( tatele ale is aur curat, plus ca a stat pe tocuri tot meciul,adica...👏) De ciuda,am cerut prelungiri. La al 2-lea gol am muncit mai mult, i-am dat cum a cerut fata😁. Nota 10.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

"je ne regrette rien"'

Nu regret a treila vizita si de fiecare data mai .... caliente, Alina stie exact ce are de facut ! :)

Regret doar ca am venit prea devreme, dar cel care il visiteaza maine pot avea ca bonus clatite  cu nutella si putin frisca pe sani ar fi Top ! lol

kiss

  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicăieri.
  • Oras:Peste tot si nicăieri.
Acum 13 minute, alexandrulmm a spus:

Buna. Ce program ai maine, domnita? Sunt in trecere prin Sibiu si parca nu te-as rata.

Folosește telefonul!

Link spre comentariu
Vizitator kurac
Reputație: 0

Hai sa mai contribui si eu la forumul asta:

Am fost si eu la blondina acu ceva vreme. Dar asa sunt eu, mai scarba, nu-mi place sa las recenzia imediat dupa. 
Pai cu ce mai pot veni eu in plus fata de celelalte recenzii? Ca deja stiti, tipa e nebunie. Merita toti banutii. 

Locatia usor de gasit, destul de discreta, locuri de parcare se gasesc. 
Apartamentul este ok.  In bucatarie gasesti si esti servit cu o maslina, o griisina, dulciuri, apa la sticla sigilata. 
Alina e o scumpa d-aia nebuna. Extrovertita, vorbareata, pusa pe glume. 

Actiunea? Totul superlativ aproape. Parca te futi cu o fosta iubita... cu pasiunea aia mocnita. Sani mari superbi, naturali. Ea te indeamna sa ii lingi sa ii saruti. O pizduta frumoasa, proaspat epilata si curata. Imi placea maxim ca la oral ma jucam si ma uitam in oglinda cum ma indemna gaozelul ala sa ii scap o limba. 
La oral femeia este sensei, centura neagru ccu 2 dani, Otil si Capatos.  Nu sunt eu foarte mare, asa ca blondina reusea sa-mi faca un deep de zile mari, cu gag-uri si sloppy de numa, si curul ala marfa intors spre mine, mai mai sa-i bagi o limba.
In fine, o nebunie...toti pot confirma. 

Ma oftic doar ca mie-mi raspunde mai greu, mai ales de pe un numar pe care-l folosesc mai des. 

In rest: RECOMAND. Desi nu as vrea sa o impart. 

Spor! 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

In urma cu 2 zile am vizitat-o din nou pe frumoasa Alina! (Nu ratez ocazia cand sunt prin zona Sibiului niciodata). Ce pot sa spun este ca am rugat-o sa ma primeasca pe ultima suta de metri cand isi termina programul insa a fost o draguta si m-am primit chiar daca programul ei era termina pe ziua respectiva.

Ma astept de fiecare data foarte sexy, pe tocuri si cu zambetul pe buze, exact cum imi place. Am stat putin de povesti, am fumat o tigara si am trecut la camera de actiune de unde nu pot da multe detalii pentru ca fata asta te face sa te indragostesti de ea. Ce pot sa zic e ca am febra musculara care sigur a fost facuta la primul numar. 
 

Facand o pauza de tigara din nou, un dus pentru a ne racorii am trecut din nou la actiune unde eu eram destul de sceptic pentru ca soldatul nu coopereaza la al doilea numar asa usor, are nevoie de pauza mai ales daca la primul numar a fost “abuzat” o perioada buna de timp 😂😂. Totusi Alina a reusit sa il readuca la viata cu mult cald si spre suprinderea mea am si finalizat 😂 intr-o pozitie care mi-a ramas in minte. Ea pe tocuri in pat peste mine, stand pe tocuri nu pe genunchi si cu sanii aia frumosi peste fata mea! De vis!!

Alina iti multumesc pentru seara minunata!!

De la mine are 10+ la toate capitolele! O recomand cu incredere oricand dar doar la baietii care stiu sa aprecieze si sa se comporte!

Numai bine si spor la futut! 

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...