Sari la conținut

Alice,o surpriza placuta!


discimus

Postări Recomandate

  • Oras:Vaslui
  • Oras:Vaslui

Pare singura care merita dar e supra-supra solicitata, iti dai seama. Stai la coada la ea :)) daca asa va place baieti... cam asa e in Vaslui. 

 

Eu am incercat sa o sun de cateva ori si nici o sansa, cand a raspuns dupa multe apeluri a zis ca ma suna inapoi cu locatia si nu a mai sunat. Nu pare serioasa sau pare mult prea solicitata.


Pass pentru mine. Plus ca nu prea imi plac tipele inalte,  🐎

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Să-mi bag pula, cât de penibila ești blondo, ai ajuns sa îți faci conturi sa îți faci singura recenzii 😂😂😂, nu merge treaba la Vaslui? Pai normal ca nu merge, s-a prins lumea ca ești o repara 😂

PS. Vezi ca de pe al doilea cont ți ai mai făcut recenzie luna trecuta și ți ai dat 10 pe linie, perfecționsto care ești 😂

Link spre comentariu

  • Oras:Vaslui
  • Oras:Vaslui
17 minutes ago, sh.te.futz said:

Să-mi bag pula, cât de penibila ești blondo, ai ajuns sa îți faci conturi sa îți faci singura recenzii 😂😂😂, nu merge treaba la Vaslui? Pai normal ca nu merge, s-a prins lumea ca ești o repara 😂

PS. Vezi ca de pe al doilea cont ți ai mai făcut recenzie luna trecuta și ți ai dat 10 pe linie, perfecționsto care ești 😂

Cine e? Da link la celalalt topic ca sunt curios.

 

De mers eu zic ca ii merge, astea baga cel putin 10 clienti pe zi, zic eu. SI raspund foarte prost/dezinteresata. Deci chiar daca majoritatea din Vaslui sunt de cacat, le merge treaba bine iti zic eu. 


Daca ar fi participat toate sutele de oameni care se uita la topicurile astea si ar lasa si ei recenzii etc. ar fi o situatie mult mai buna aici. Dar rar exista informatie si astea fac bani cu roaba pe servicii de 2 lei. 

  • Mersi 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...