Sari la conținut

Inna. -0757765902


Inna.

Postări Recomandate

  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot
Acum 1 minut, marcus6 a spus:

Băi i-am multumit pentru că a încercat să mă ajute dar programarea era deja făcută, asta o poate comfirma si el și Diana. Eu nu sunt așa slab să abandonez ușor, eu nu mă las pînă nu reușesc. 

imi pare bine totusi daca ajungi la rrspectiva fii sincer si recunoaste ca este Daiana far o cheama Elena (Nuta) 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 1 minut, miluca66 a spus:

imi pare bine totusi daca ajungi la rrspectiva fii sincer si recunoaste ca este Daiana far o cheama Elena (Nuta) 

Nu am eu ce sa dovedesc aici. Aici sunt alți ce trebuie să o facă nu eu. 

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Chiar acum, miluca66 a spus:

Atunci pina nu vezi nu comenta!! Ai sa imi dai dreptate daca ajungi sau deja ai sjuns imi place dreptatea

Uite că stiu cine este dar e secret i las pe alți. Nu mai fute topicul. 

Link spre comentariu
  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland
Acum 8 minute, miluca66 a spus:

Ai dreptate dar fii sincer

Ma baiatule....cei cu tine? Ce vrei tu sa demonstrezi?

Daca pana la postarile mele si ale lui Colericul pareai o clona pusa pe promovat gagici.....Acum pari a fi un stalker al fetei si este MULT mai grav.....pentru ca fata asta dupa cum vezi are recenzii bune.

Il las pe colegul @_sahy_ sa iti explice ce patesc acesti "stalkeri" ce vor sa demonstreze lucruri de pe conturi clona. Are el o postare, foarte buna...

La 04.10.2021 la 1:10, _sahy_ a spus:

... o sicaneaza in privat.. si o urmareste prin oras?).. test psihiatric nu psihologic ne-ar trebui la unii cand ne inregistram!..

aviz obsedatului: calmeaza-ti circumvolutiunile daca le ai.. ca exista in tara asta inca cativa "sahy"...care te vor calma.. ti-ai ales gresit fata!!

stai in casa cuminte, lasa forumul, si uita-te pe antena 3.. altfel iti vei fi dorit ca politia sa nu fie ocupata cu amenzi "no covid mask" si sa faci cunostinta cu ei.. bye bye

 

PS: Scuze Sahy ca iti folosesc continutul, fara a cere aprobare, dar ai scris foarte bine acolo.

  • Like 4
Link spre comentariu
Acum 28 minute, ffsdnd a spus:

Il las pe colegul @_sahy_ sa iti explice ce patesc acesti "stalkeri" ce vor sa demonstreze lucruri de pe conturi clona. Are el o postare, foarte buna...

 

PS: Scuze Sahy ca iti folosesc continutul, fara a cere aprobare, dar ai scris foarte bine acolo.

seara buna si frumoasa, moldova!

no prob ffsdnd.. voi stiti mai bine ce e in ograda voastra..cine cu cine si de ce..nu pot sa nu remarc domnita de față, careia imi cer scuze ca intervin.i-as pune-o ((🤭) invitatie pe meleagu meu).. da nu vreau sa supar mai tare pe unchiu coleric, sa ma minuseze 😜..

asadar , frumoasa domnita.. eu cred ca tu cunosti situatia de fata, cat si pe membrul ei..stalker in limba noastra ..ca unii habar n-au cu ce se mananca, inseamna 'hartuitor'...nu mai e nevoie de mai multa definitie, nu?.. ceea ce aici nu vad cine ar fii..prea mult timp liber, acces facil la internet, si faptul ca parintii sunt plecati de acasa, sunt cateva din motivele  "suprapopularii" forumului....

peste tot exista afinitati, favoritisme, trolleala..asta pana in punctul in care suparati pe cine nu trebuie..recunosc ca si eu am favorite.. (chiar daca platesc acele favoruri).. dar fetele ce au ajuns in stadiul asta, au ajuns pentru ca au trecut o bariera..profesionala si sociala.. si nu ma proclam a fii "protectorul", ci atunci cand sunt in situatii naspa, imi devin "familie".. la 5 dimineata cand ma suna ca are probleme, ma ridic, ascut coasa si la vanat  baiete.pt ca pe unii ii manca grav in dos, si nu se pot abtine..sunt mari cocosi, cand se simt in siguranta din spatele tastelor, sau a distantei...dar astia-s copii pe langa aia de ies ei la "vanat".. ultimul lucru ce-l mai spun astora: vanatorul poate devenii el insusi vanat!

forumul e despre sex, sex si futai..😜

si sa nu zic ca am intrat aiurea aici..inna, cand ne hmmm si noi? 😛🤭

miluca tata.. spune-ti nemultumirile aici odata, si n-o mai da ca fata mare la pwla..nu vrea inna sa-ti dea si tie, ce are ea 😋?.. nu-i bai boss!.. i-a arunca-ti un ochi ( ca ai 2).. prin lături, sa vezi ca nu ai salariu/an, cat ai avea ce fute.. 

fiti cuminti!

  • Mersi 2
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 15 minute, _sahy_ a spus:

seara buna si frumoasa, moldova!

no prob ffsdnd.. voi stiti mai bine ce e in ograda voastra..cine cu cine si de ce..nu pot sa nu remarc domnita de față, careia imi cer scuze ca intervin.i-as pune-o ((🤭) invitatie pe meleagu meu).. da nu vreau sa supar mai tare pe unchiu coleric, sa ma minuseze 😜..

asadar , frumoasa domnita.. eu cred ca tu cunosti situatia de fata, cat si pe membrul ei..stalker in limba noastra ..ca unii habar n-au cu ce se mananca, inseamna 'hartuitor'...nu mai e nevoie de mai multa definitie, nu?.. ceea ce aici nu vad cine ar fii..prea mult timp liber, acces facil la internet, si faptul ca parintii sunt plecati de acasa, sunt cateva din motivele  "suprapopularii" forumului....

peste tot exista afinitati, favoritisme, trolleala..asta pana in punctul in care suparati pe cine nu trebuie..recunosc ca si eu am favorite.. (chiar daca platesc acele favoruri).. dar fetele ce au ajuns in stadiul asta, au ajuns pentru ca au trecut o bariera..profesionala si sociala.. si nu ma proclam a fii "protectorul", ci atunci cand sunt in situatii naspa, imi devin "familie".. la 5 dimineata cand ma suna ca are probleme, ma ridic, ascut coasa si la vanat  baiete.pt ca pe unii ii manca grav in dos, si nu se pot abtine..sunt mari cocosi, cand se simt in siguranta din spatele tastelor, sau a distantei...dar astia-s copii pe langa aia de ies ei la "vanat".. ultimul lucru ce-l mai spun astora: vanatorul poate devenii el insusi vanat!

forumul e despre sex, sex si futai..😜

si sa nu zic ca am intrat aiurea aici..inna, cand ne hmmm si noi? 😛🤭

miluca tata.. spune-ti nemultumirile aici odata, si n-o mai da ca fata mare la pwla..nu vrea inna sa-ti dea si tie, ce are ea 😋?.. nu-i bai boss!.. i-a arunca-ti un ochi ( ca ai 2).. prin lături, sa vezi ca nu ai salariu/an, cat ai avea ce fute.. 

fiti cuminti!

Da pai pe secțiunea asta mulți lucrează doar din spatele tastelor nu pe teren. Ce să faci trebuie și din ăștea. 

Link spre comentariu

Buna dimineata ❤20211003_100015.jpg.b36d19e1bf7bbf466783182afb2e7f20.jpg

 💋Disponibila până la ora 19💋

Voi lăsa mai jos lista mea de prețuri și servicii pentru cei interesați😜

💋sex oral neprotejat(in funcție de igiena)

💋sex normal protejat

💋masaj de relaxare

💋finalizare orară/corporală

💋dacă mai sunt si alte nebunii,incercăm să le rezolvăm😜

PREȚ🙈

💋150 ron/20 minute (1 fin)

💋200 ron /30 minute

💋250 ron/45 minute(2 fin)

💋300 ron /60 minute

LOCAȚIE

Zona centrală(reper Hotel Balada)

PROGRAM

09:00 - 19:00 zilnic

DE PREFERAT CU PROGRAMĂRI

SUNT SINGURĂ IN LOCAȚIE 

ROG SERIOZITATE ȘI IGIENĂ

           VĂ AȘTEPT CU DRAG 🤗

                   KISSESSSS

  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot
Acum 8 minute, Inna. a spus:

Buna dimineata ❤20211003_100015.jpg.b36d19e1bf7bbf466783182afb2e7f20.jpg

 💋Disponibila până la ora 19💋

Voi lăsa mai jos lista mea de prețuri și servicii pentru cei interesați😜

💋sex oral neprotejat(in funcție de igiena)

💋sex normal protejat

💋masaj de relaxare

💋finalizare orară/corporală

💋dacă mai sunt si alte nebunii,incercăm să le rezolvăm😜

PREȚ🙈

💋150 ron/20 minute (1 fin)

💋200 ron /30 minute

💋250 ron/45 minute(2 fin)

💋300 ron /60 minute

LOCAȚIE

Zona centrală(reper Hotel Balada)

PROGRAM

09:00 - 19:00 zilnic

DE PREFERAT CU PROGRAMĂRI

SUNT SINGURĂ IN LOCAȚIE 

ROG SERIOZITATE ȘI IGIENĂ

           VĂ AȘTEPT CU DRAG 🤗

                   KISSESSSS

😄😄😄😄😄

  • Minus 1
Link spre comentariu

E prima mea recenzie pe forum desi il urmaresc de ceva ani.

Domnita este peste medie raportat la ce am avut pana acum in Suceava

Am vizitat-o de 2 ori pana acum, lucru pe care l-am facut doar pe vrema lui Alice.

Oralul este de top, doar asta m-a interesat, un oral cum rar mai prinzi in sv de ceva timp.

Fata sociabila, prosop curat, GFE 8+, ON 10, 200 Ron/nr platiti la sfarsit.

Eu unul o voi mai vizita. Bafta

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

Acum mai bine de o saptamana i-am facut si eu o vizita Innei, dupa o programare facuta cu o zi inainte.

Locatia: langa hotel Balada.

Inna e foarte joviala, a fost mereu cu zambetul pe buze. E simpatica, epilata, fara vreun miros suspect.
Baia curata, prosop curat.
Am optat pentru o ora cu 2 finalizari si masaj

Tarif: 300 de lei ora, 2 fin

Note:
Locatie: 9 apartament curat, baie curata, prosop, niste papuci de casa n-ar strica :D
Igiena: 10 - foarte curata, epilata
Aspect fizic: 9 - daca era putin mai inalta primea nota mai mare :D
Oral: 9-10 - neprotejat, ii place, se implica, DT, atentie la sateliti
Normal: 9 - nu comenteaza la pozitii, se implica
GFE: 10 - foarte vorbareata, mereu cu zambetul pe buze


Concluzie: de revenit clar, sper sa stea cat mai mult in Sv.

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...