Sari la conținut

Filming subbie wanted:)


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Caut supusi noi pentru filmari, de preferat cu experienta in BDSM (nu obligatoriu).

Fetish-urile de interes:

-Strapon,

-Feet 

-CBT

-Whipping

- Tease & denial 

Important de stiut: filmarile au loc la dungeon-ul meu privat, se va purta masca, va trebui semnat formularul de "Model release, consent form", nu se percepe tribut. 

Cei interesati pot aplica completand formularul de contact aflat pe MistressSarah.com. 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0773372073
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0773372073
  • Oras:Timisoara
Acum 49 minute, MissSarahDom a spus:

Caut supusi noi pentru filmari, de preferat cu experienta in BDSM (nu obligatoriu).

Fetish-urile de interes:

-Strapon,

-Feet 

-CBT

-Whipping

- Tease & denial 

Important de stiut: filmarile au loc la dungeon-ul meu privat, se va purta masca, va trebui semnat formularul de "Model release, consent form", nu se percepe tribut. 

Cei interesati pot aplica completand formularul de contact aflat pe MistressSarah.com. 

 

Buna in ce oras sunt filmarile

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
On 10/5/2021 at 6:25 AM, unaltu said:

printre formularele semnate e si unul din partea ta, ca esti vaccinata si nu ai boli venerice?

Daca ai avut contact cu persoane iresponsabile nu inseamna ca si eu sunt una. Desi tonul comentariului este unul usor malitios am sa iti raspund: Da, eu pot furniza astfel de informatii :) Important de stiut pentru toti e ca toti creatorii de content din industria adult sunt nevoiti sa se supuna si sa respecte cerintele site-urilor iar consimtamantul trebuie dovedit. Nu este cerut acel Model release form pt ca ma intereseaza detalii despre tine ca si persoana ci pentru ca asta cer site-urile. 

Mai mult decat atat, piloniii de baza ai BDSM-ului sunt : Safe, Sane & Consensual, cine nu ii respecta nu cred ca are ce cauta in lumea BDSM-ului. Eu sunt in aceasta lume nu de ieri si nu am de ce si pentru ce sa imi asum riscuri inutile sau sa imi periclitez imaginea creata in ani de munca si efort cu atat mai mult sanatatea. :) O zi buna tuturor.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 minute ago, sabinmeeee said:

Am aplicat și eu acum 5 minute, sper sa nu fie prea târziu târziu.

Presupun că ne trimiți răspunsul pe mail?

Deja am selectat cativa, dar am citit aplicatia ta si iti post spune ca nu este ceea ce caut:)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
Acum 1 minut, MissSarahDom a spus:

Deja am selectat cativa, dar am citit aplicatia ta si iti post spune ca nu este ceea ce caut:)

Ok, mersi fain pentru răspuns. Maybe next time, at other scenes with beginners :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
5 minutes ago, sabinmeeee said:

Ok, mersi fain pentru răspuns. Maybe next time, at other scenes with beginners :)

Nu din cauza experientei spun ca nu este ceea ce caut:)) prefer sa nu dezvolt pentru ca nu vreau sa dezvalui detalii din aplicatia ta. Total privacy 🤐

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
Acum 4 minute, MissSarahDom a spus:

Nu din cauza experientei spun ca nu este ceea ce caut:)) prefer sa nu dezvolt pentru ca nu vreau sa dezvalui detalii din aplicatia ta. Total privacy 🤐

Ok, mersi fain pentru răspuns. Îmi poți trimite pe mail răspunsul? Putem dezvolta acolo și poate ajungem la o înțelegere, chiar îmi doresc sa experimentez BDSM. 😘

Link spre comentariu
On 10/6/2021 at 1:41 PM, MissSarahDom said:

Daca ai avut contact cu persoane iresponsabile nu inseamna ca si eu sunt una. Desi tonul comentariului este unul usor malitios am sa iti raspund: Da, eu pot furniza astfel de informatii :) Important de stiut pentru toti e ca toti creatorii de content din industria adult sunt nevoiti sa se supuna si sa respecte cerintele site-urilor iar consimtamantul trebuie dovedit. Nu este cerut acel Model release form pt ca ma intereseaza detalii despre tine ca si persoana ci pentru ca asta cer site-urile. 

Mai mult decat atat, piloniii de baza ai BDSM-ului sunt : Safe, Sane & Consensual, cine nu ii respecta nu cred ca are ce cauta in lumea BDSM-ului. Eu sunt in aceasta lume nu de ieri si nu am de ce si pentru ce sa imi asum riscuri inutile sau sa imi periclitez imaginea creata in ani de munca si efort cu atat mai mult sanatatea. :) O zi buna tuturor.

deci tu ai interpretat ca eu am pus aceasta intrebare pt ca tu ceri un formular din partea sclavului? Nu, e normal acel formular.

Dar tot normal e si din partea ta unul ca esti vaccinata si ca ai analize facute in ultimele 90 de zile pentru boli venerice, sida etc

Insa nu ai raspuns la aceasta intrebare din pacate... in aceste zile e f important sa ne protejam toti. Si daca tot lucram cu formulare, e logic si de bun simt sa fii vaccinata si cu analizele la zi, cat mai recente. 

Nu? Daca gresesc ceva, sa imi spui

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
6 hours ago, unaltu said:

deci tu ai interpretat ca eu am pus aceasta intrebare pt ca tu ceri un formular din partea sclavului? Nu, e normal acel formular.

Dar tot normal e si din partea ta unul ca esti vaccinata si ca ai analize facute in ultimele 90 de zile pentru boli venerice, sida etc

Insa nu ai raspuns la aceasta intrebare din pacate... in aceste zile e f important sa ne protejam toti. Si daca tot lucram cu formulare, e logic si de bun simt sa fii vaccinata si cu analizele la zi, cat mai recente. 

Nu? Daca gresesc ceva, sa imi spui

Cred ca aceasta parte nu ai citi-o:" Desi tonul comentariului este unul usor malitios am sa iti raspund: Da, eu pot furniza astfel de informatii "...🤨

 

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Update:

Tinand cont de faptul ca din 4 "supusi" selectati cu care trebuia sa filmez in ultimele zile nici macar unul nu s-a prezentat (nici nu m-au anuntat ca nu vor mai veni) am decis sa nu mai accept supusi noi romani. Nu imi permit sa-mi pierd timpul cu oameni neseriosi cu atat mai mult "for free". 

De acum va exista numai optiunea : pay deposit :) 

 

Link spre comentariu
Vizitator subtoc
Reputație: 0

1. Cine e Miss Sarah Dom? Poze, recenzii, recomandarisi mai ales un nr de telefon ptr contact.

2.Poate ne explici si noua propozitia : ,,sa imi periclitez imaginea creata in ani de munca si efort ''. Care imagine si mai ales care munca si efort????

WTF totul e o caterinca, nu dau 2 bani pe formularele ei.

Link spre comentariu

Vizitator Adi-XXX
Reputație: 0

Salutare, incetati cu limbajul sarcastic, sincer nu o cunosc personal pe Sarah, dar fiind in domeniu pot sa confirm ca e nevoie de formularul  "Model release, consent form" pana la urma e un business si fara document nu ii poate fi de folos cu nimic filmarile dorite. Chiar am recitit de doua ori ca a oferit sedinta gratuita, pe bune ce poți sa vrei mai mult daca cauti asa ceva. 

Legat de teste si analize, in primul rand sunt sigur ca isi acorda atentie pentru sanatatea ei si are analizele la timp, dar de multe se intampla sa aiba unii cerințe la lucruri pe care nu le-au realizat decat din tastatura. 

#Respect

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...