Sari la conținut

TINA tv/ts mică și jucăușă


Postări Recomandate

  • Telefon: 0746832527
  • Oras:Sibiu
  • Telefon: 0746832527
  • Oras:Sibiu

Buna dragii mei  numele meu este Tina sunt o mica tânără pasionala și dornica de aventuri de neuitat la început de drum pentru câteva zile in Sibiu pentru mai multe detalii  aștept apelelul tău sau pe Whatsapp pentru mai multe foto.

0746832527

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
La 30.09.2021 la 20:47, Tinamatei69 a spus:

Buna dragii mei  numele meu este Tina sunt o mica tânără pasionala și dornica de aventuri de neuitat la început de drum pentru câteva zile in Sibiu pentru mai multe detalii  aștept apelelul tău sau pe Whatsapp pentru mai multe foto.

0746832527

Welcome in The Club iubita!🔝💋

Mult succes și spor la ciocăneală!💦💦💦

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu
La 30.09.2021 la 20:47, Tinamatei69 a spus:

Buna dragii mei  numele meu este Tina sunt o mica tânără pasionala și dornica de aventuri de neuitat la început de drum pentru câteva zile in Sibiu pentru mai multe detalii  aștept apelelul tău sau pe Whatsapp pentru mai multe foto.

0746832527

Dacă ar și răspunde telefon

Link spre comentariu

Salut futaciosilor, dameza de mai sus este foarte neserioasa. Culmea ca am sunat-o înainte cu jumătate de ora pentru a confirma programarea, si la ultimul moment mi-a comunicat ca are client care a ajuns mai repede. In consecință, eu va spun, nu bateti degeaba drumul, fiindcă va riscati sa ramaneti in afara uși. Eu nu mai înțeleg de unde provine atâta nesimțire și nebagare de seama. Sa nu-mi spuneti ca nu v-am avertizat. Aveti grija si spor la futut. 😋😅

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746832527
  • Oras:Sibiu
  • Telefon: 0746832527
  • Oras:Sibiu

Buna seara de obicei nu vreau sa comentez recenziile negative dar simt nevoia să mă justific in contextul in care ti am zis de câteva ori sa mi confirmi ora sosirii și tu ai confirmat o de 2 ori pe parcursul zilei că sa primesc mesaj că întârzii cu o ora baby nu e vina mea că nu nu ști să urmezi un program nu mi ai dat de ales și totuși am avut bun simt și ți am spus că nu te mai pot lua că dacă eram vreo nesimțită te blocam , data viitoare asigurate că ceea ce vorbim se și respectă daca te luam pe tine pierdeam alt client care îmi este fidel  iar tu îmi scri că vi de 3 saptamani aproape zilnic și nu ai venit hai sa nu fim neserioși și să mințim poporul cu televizorul

 

La 13.10.2021 la 12:19, Tinamatei69 a spus:

Buna ziua disponibila in Sibiu zilele acestea pentru mai multe detalii contactati mă  pe wapp doar ce i din sibiu  și va mulțumesc pentru mesaje va pup 💋💋💋

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

Am fost astăzi la Tina, am fost foarte surprins de felul în care arata având în vedere ca ii la început de drum cred ca în cel mult un an dacă continua asa dacă o vezi pe strada nu îți dai seama dacă ii fata trans sau femeie, mi-a plăcut mult timpul petrecut în compania ei nu ma-m simțit grăbit, eram sedus complet dacă în meniu avea și FK, cât  despre ce am făcut nu îmi place sa pre dau detalii dar fata are servici pentru toți doritori activi, pasivi, are o erecției puternica și o are cam maricica în opinia mea de client doar activ, o suge binișor doar pe viitor dacă sar putea perfecționat sa nu se mai simtă dinți deloc atunci ar fi perfect, la anal a fost super chear când am pătruns-o a fost foarte strâmtă dar după ce am întrat a fost waw chear iam zis ca nu mai vreau sa o scot de-acolo, dar fiind foarte excitant și îmi plăcea ce vedeam nu cred ca au trecut 2 min și am explodat în balon în timp ce pompa la funduletul ei apetisant, iar la al doilea număr a terminat și ea în timp ce și-o freca. 

Sa trecem și la note 

Locație 8 nu ii vina ei ca blocul este dinala veci aici am punctat de la întrarea în bloc nu doar apartamentul, în apartament a fost chear curățenie

Oral 9 a fost ok doar ca se mai simțeau dinți câteodată 

Anal 10 a fost super a-și fi penibil sa zic altceva avan în vedere ca ma excita fata de am dat gol în primele minute

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746832527
  • Oras:Sibiu
  • Telefon: 0746832527
  • Oras:Sibiu
La 06.11.2021 la 19:04, bazt a spus:

Am fost astăzi la Tina, am fost foarte surprins de felul în care arata având în vedere ca ii la început de drum cred ca în cel mult un an dacă continua asa dacă o vezi pe strada nu îți dai seama dacă ii fata trans sau femeie, mi-a plăcut mult timpul petrecut în compania ei nu ma-m simțit grăbit, eram sedus complet dacă în meniu avea și FK, cât  despre ce am făcut nu îmi place sa pre dau detalii dar fata are servici pentru toți doritori activi, pasivi, are o erecției puternica și o are cam maricica în opinia mea de client doar activ, o suge binișor doar pe viitor dacă sar putea perfecționat sa nu se mai simtă dinți deloc atunci ar fi perfect, la anal a fost super chear când am pătruns-o a fost foarte strâmtă dar după ce am întrat a fost waw chear iam zis ca nu mai vreau sa o scot de-acolo, dar fiind foarte excitant și îmi plăcea ce vedeam nu cred ca au trecut 2 min și am explodat în balon în timp ce pompa la funduletul ei apetisant, iar la al doilea număr a terminat și ea în timp ce și-o freca. 

Sa trecem și la note 

Locație 8 nu ii vina ei ca blocul este dinala veci aici am punctat de la întrarea în bloc nu doar apartamentul, în apartament a fost chear curățenie

Oral 9 a fost ok doar ca se mai simțeau dinți câteodată 

Anal 10 a fost super a-și fi penibil sa zic altceva avan în vedere ca ma excita fata de am dat gol în primele minute

 

Mulțumesc frumos te mai aștept cu drag 💋💋💋

Link spre comentariu

  • Telefon: 0746832527
  • Oras:Sibiu
  • Telefon: 0746832527
  • Oras:Sibiu
La 06.11.2021 la 19:04, bazt a spus:

Am fost astăzi la Tina, am fost foarte surprins de felul în care arata având în vedere ca ii la început de drum cred ca în cel mult un an dacă continua asa dacă o vezi pe strada nu îți dai seama dacă ii fata trans sau femeie, mi-a plăcut mult timpul petrecut în compania ei nu ma-m simțit grăbit, eram sedus complet dacă în meniu avea și FK, cât  despre ce am făcut nu îmi place sa pre dau detalii dar fata are servici pentru toți doritori activi, pasivi, are o erecției puternica și o are cam maricica în opinia mea de client doar activ, o suge binișor doar pe viitor dacă sar putea perfecționat sa nu se mai simtă dinți deloc atunci ar fi perfect, la anal a fost super chear când am pătruns-o a fost foarte strâmtă dar după ce am întrat a fost waw chear iam zis ca nu mai vreau sa o scot de-acolo, dar fiind foarte excitant și îmi plăcea ce vedeam nu cred ca au trecut 2 min și am explodat în balon în timp ce pompa la funduletul ei apetisant, iar la al doilea număr a terminat și ea în timp ce și-o freca. 

Sa trecem și la note 

Locație 8 nu ii vina ei ca blocul este dinala veci aici am punctat de la întrarea în bloc nu doar apartamentul, în apartament a fost chear curățenie

Oral 9 a fost ok doar ca se mai simțeau dinți câteodată 

Anal 10 a fost super a-și fi penibil sa zic altceva avan în vedere ca ma excita fata de am dat gol în primele minute

 

Mulțumesc frumos te mai aștept cu drag 💋💋💋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...