Sari la conținut

Bruneta slim 0784030247


Postări Recomandate

Astazi m-am riscat sa vizitez pe cineva fara recenzii pe forum si nu-mi pare rau,tocmai de aceea ii deschid topic.

Sunat la numarul 0784030247,si-a prezentat meniul 150 finalizarea ,250 ora OP/NP, extra 50 lei ON cu CIM

Aspect bruneta slim,sani mici si fermi,pielea bronzate cu niste ochi mari,verzi,foarte frumosi si un zambet aparte.Igiena impecabila,fara mirosuri,foloseste un parfum ametitor 10(e pe gustul meu)

Locatie: Bulevard decebal bl.16,loc de parcare gasit usor in jurul orei 22

ON:Foarte umed,lent cu schimbari de ritm si priviri perverse,geme frumos nota 10

NP: Se umezeste natural,stramta la misionar te trage in ea,te strange in brate,se implica  9

Atitudine: Pro client,vorbareata si zambareata,nu am avut momente akward,La pat nu comenteaza nimic si se implica 10

de revizitat cu siguranta

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator remusgb
Reputație: 0

Foarte bine punctat toate aspectele lipseste cadoul sau nu am vazut eu bine, scuze daca e asa in sfarsit mai văd ceva interesant pe forum nu doar certuri. Spor sa ai in orice

Link spre comentariu
  • Oras:Hunedoara-Deva
  • Oras:Hunedoara-Deva
Acum 10 ore, remusgb a spus:

Foarte bine punctat toate aspectele lipseste cadoul sau nu am vazut eu bine, scuze daca e asa in sfarsit mai văd ceva interesant pe forum nu doar certuri. Spor sa ai in orice

Le-a prezentat în recenzie 👍

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator calatorul00
Reputație: 0
La 01.10.2021 la 12:52, remusgb a spus:

Foarte bine punctat toate aspectele lipseste cadoul sau nu am vazut eu bine, scuze daca e asa in sfarsit mai văd ceva interesant pe forum nu doar certuri. Spor sa ai in orice

meniul 150 finalizarea ,250 ora OP/NP, extra 50 lei ON cu CIM

Link spre comentariu
Vizitator remusgb
Reputație: 0
La 01.10.2021 la 22:12, lucasman a spus:

Le-a prezentat în recenzie 👍

Scuzele mele eu citesc recenziile de jos in sus si nu am  ajuns la pret ca deja era intetesanta.

Link spre comentariu
  • Oras:Hunedoara-Deva
  • Oras:Hunedoara-Deva
Acum 9 ore, remusgb a spus:

Scuzele mele eu citesc recenziile de jos in sus si nu am  ajuns la pret ca deja era intetesanta.

Te salut, este OK. Este important că fata ne-a trezit interesul. Bafta dacă o vizitezi 👍👍👍

  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...