Sari la conținut

Mistress Lilith Dominatrix +40 734 051 044 doar whatsapp text pentru programari


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Esti dornic sa te supui stapanei tale?

Daca vrei sa iti explorezi aceasta latura in forma Stapanei Tale Lilith sunt aici sa va domin 

Ce trebuie sa sti inainte de o intalnire cu Mistress Lilith:

- Google Lilith 

- Serviciile sunt cu adevarat PRO , am studiat foarte mult atat profesional cat si din interes personal rolul de dominatrix si rapoartele dintre noi ce pot pune in practica fanteziile voastre (sper ca rezulta si din pozele mele acest aspect) 

- Programarile se fac doar pe whatsapp text pentru ca pentru mine este part time job, in principal in viata de zi cu zi am alt job daca nu va raspund imediat imi scrieti si Stapana Voastra va va raspunde intre programari. 

- Prima intalnire va fi de 2 ore deoarece trebuie in prima parte sa ne cunoastem profesional, sa trasam interesele, role play-ul si cum ne vom desfasura si sa stabilim setul de reguli ce va dicta in colaborarea noastra. In a doua parte incepem sa le punem in practica (este nevoie sa imi spuneti inainte de programare in linii mici fantezia voastra inainte de programare sa va confirm disponibilitatea si compatibilitatea) & cadoul aferent 700 lei pentru prima intalnire 

- Ulterior primei intalniri sedintele pot fi si de o ora si cadoul 500 lei 

- Stapana nu poate fi niciodata atinsa (mai putin in situatii de Role Play cand acest lucru a fost agreat inainte de exemplu* feet fetish) 

- Role Play, BDSM Games, Pro Dominatrix 

IMG-20211001-WA0018.jpg

IMG-20211001-WA0016.jpg

Screenshot_20211001-103526_Gallery.jpg

Screenshot_20211001-103555_Gallery.jpg

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 06.10.2021 la 18:35, damian88 a spus:

Mai bine spui si ce se face la sedinta ca sa se stie si sa nu se intrebe de mai multe ori ingrosand randurile forumului

nu este asa

primele 30 min din prima sedinta le petrecem sa descoperim ce tip de dominare doresti

stabilim aspectele tehnice

procedura

cuvintele de siguranta

desfasurarea actiunii

role play daca este cazul

este ceva mult mai tehnic decat credeti

din aceasta cauza prima sedinta dureaza  2 ore este nevoie sa ne cunoastem si sa stabilim un mod de lucru

ulterior sedintele pot dura si o ora

supusii mei nu ies din cuvantul stapanei

aici se face exact cum poruncesc eu

si repet munca mea este foarte tehnica cu respect pentru ce fac majoritatea aici

sclaves worship your master

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
On 10/12/2021 at 5:17 PM, Mrs_Lilith said:

insista

Am insistat, ai zis că revii nai târziu, am revenit eu și tot nu răspunzi Înțeleg că ai si alte preocupări si cu siguranță pot respecta asta da-ne te rog de știre când putem vorbi si tine-te te rog de cuvântul dat

Link spre comentariu
Acum 5 ore, peeslv94 a spus:

Am insistat, ai zis că revii nai târziu, am revenit eu și tot nu răspunzi Înțeleg că ai si alte preocupări si cu siguranță pot respecta asta da-ne te rog de știre când putem vorbi si tine-te te rog de cuvântul dat

Te bat eu pe gratis, te si scuip daca vrei, nu mai da banii pt asta. Facem rost si de un bici de la vaci si iti dau pana sare sangele 😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
La 14.10.2021 la 22:55, damian88 a spus:

Te bat eu pe gratis, te si scuip daca vrei, nu mai da banii pt asta. Facem rost si de un bici de la vaci si iti dau pana sare sangele 😂😂😂

baaiii tu vorbești serios? chiar faci asta gratis :)))))) 

Link spre comentariu
La 12.10.2021 la 17:20, Mrs_Lilith a spus:

nu este asa

primele 30 min din prima sedinta le petrecem sa descoperim ce tip de dominare doresti

stabilim aspectele tehnice

procedura

cuvintele de siguranta

desfasurarea actiunii

role play daca este cazul

este ceva mult mai tehnic decat credeti

din aceasta cauza prima sedinta dureaza  2 ore este nevoie sa ne cunoastem si sa stabilim un mod de lucru

ulterior sedintele pot dura si o ora

supusii mei nu ies din cuvantul stapanei

aici se face exact cum poruncesc eu

si repet munca mea este foarte tehnica cu respect pentru ce fac majoritatea aici

sclaves worship your master

ultimul rand de jos... pe bune ? Ati scris "sclaves" ???!! :)) :)) :))

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am primit foarte multe cereri de la voi 

Am decis sa va ascult vocea

La cererea voastra voi oferi si masaj erotic este 200 lei sedinta de o ora 

Atentie serviciile de masaj erotic nu au legatura cu cele de dominare 

Dar le voi imbina pe cele doua cu multa pasiune si acum si cu erotism 

Daca vreti acum va invit la mine si pentru masaj erotic 

Sa tineti cont pot fi contactata doar pe whatsapp , am un full time job deci pot lua 1 programare maxim doua o data la 1-2 zile intre 17:30 & 20:00 

Nu va panicati WhatsApp me si sigur va raspund chiar daca nu imediat promit sa raspund la toata lumea 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dimineata nimfomaniaci 😘

Ascultand vocea voastra am introdus recent si serviciile de masaj erotic

Masaj de relaxare, body si erotic cu finalizare prin tehnicile masajului

pretul unei sedinte de masaj de o ora este de 200 lei

Imi place sa imi fac treaba cu atentie, implicare si multa pasiune. (fie ca vobim de masaj erotic sau de servicii de dominare)

Pentru mine este foarte important ca tehnic sa imi fac treaba bine, nu ma grabesc si sa plecati multumiti de la mine. 

Va astept cu mare drag sa incercati masajul meu erotic

If you are looking for a new friend here I am. 

Programari whatsapp 

0 734 051 044

Yours,

Lilith

Sweet, Hardcore, Kinky or full of Love

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...