Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut

Asta am înțeles...dar am dat 10 telefoane și 3 mesaje. Doar la mesaj trebuia sa răspunzi măcar, după ce ai terminat. Asa e frumos...

Am zis eu ca sunt perfecta?!! Nu vreau sa fie nimeni suparat pe mine...atata pot:))) , uneori sunt blonda.

Poate l-am vazut prea tarziu... nu stiu

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Asta am înțeles...dar am dat 10 telefoane și 3 mesaje. Doar la mesaj trebuia sa răspunzi măcar, după ce ai terminat. Asa e frumos...

La 10 telefoane date, cum te putea cataloga, dacă nu obsedat?  :slap2

Link spre comentariu
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut

A...ok. Il dezinstalasem, insa il instalez iar. Merge si cu sms. Daca nu raspund inseamna ca nu sunt disponibila. Multumesc

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:_
  • Oras:_

Buna Eliza, mai este valabil numarul 0720409064?

Am incercat sa te gasesc in ultimele saptamani dar telefonul asta este inchis.

 

Mai exista alt numar la care te pot gasi, sau este asta si tii post in perioada asta?

Link spre comentariu
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut

Buna Eliza, mai este valabil numarul 0720409064?

 

Am incercat sa te gasesc in ultimele saptamani dar telefonul asta este inchis.

 

Mai exista alt numar la care te pot gasi, sau este asta si tii post in perioada asta?

 

 

Mai este valabil nr ...sunt la birou.

Link spre comentariu

e valabil stai linistit...nu te-ai obisnuit ca raspunde da-m-pulea ? :laugh2

 

Buna Eliza, mai este valabil numarul 0720409064?

Am incercat sa te gasesc in ultimele saptamani dar telefonul asta este inchis.

 

Mai exista alt numar la care te pot gasi, sau este asta si tii post in perioada asta?

Link spre comentariu

Incep sa cred ca doamna,din pacate,pierde din credibilitate si implicit devine neserioasa.Am sunat,nu raspunde de luni de zile,prin sms am conversat si m-a refuzat pe motiv ca e prinsa cu treaba toata ziua.Pe mesageria privata nu raspunde,draga mea iti promit ca azi te-am deranjat pt ultima data.

Link spre comentariu

  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut

Incep sa cred ca doamna,din pacate,pierde din credibilitate si implicit devine neserioasa.Am sunat,nu raspunde de luni de zile,prin sms am conversat si m-a refuzat pe motiv ca e prinsa cu treaba toata ziua.Pe mesageria privata nu raspunde,draga mea iti promit ca azi te-am deranjat pt ultima data.

Daca tu prin asta mai catalogat neserioasa si cu lipsa de credibilitate...foarte bine. Nu ma mai vizita. Eu am fost sincera si ti-am spus ca sunt ocupata toata ziua ...cu o singura persoana. Am si sms-urile tale si ale domnului respectiv. Si am fost sincera cand am spus ca nu te evit...

Cred ca sunt prea naiva si ma justific prea mult. Cui nu ii convine sa nu ma viziteze. Lucrez cat pot si cat am dispozitie. Multumesc pt intelegere

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...