Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Sao Paulo
  • Oras:Sao Paulo

Sincer din cate caractere feminine am intalnit (vreo 10)  in scurta mea viata 24 de ani (aproape) nu am intalnit un caracter mai frumos ca al Doamnei Eliza .Multi vor spun ca exagerez dar nu este nici pe de-o parte asa de ce afirm asta simplu: O femeie care vrea sa iti intre in minte pentru a te pastra (asa cum este doamna Eliza) si NU PENTRU A TE TACHINA AMAGI, INCITA ENERVA ETC (ASA CUM AM INTALNIT EU DIN PACATE FOARTE DES ) Se vede ca este o femeie care pune accent pe calitate-MANIERE RESPECT RECIPROC NU DOAR BANII) nu cantitate asta iar este de apreciat . Ce ma socheaza in continUAare la aceasta femeie e ca desi are admiratori maturi ca varsta si suficient de multi,DOAMNA re timp pentru fiecare fara a sicana tachina pe nimeni dintre admiratorii ei chiar daca acestia sunt destui si are de unde alege! Sunteti un om deosebit doamna va doresc multa sanatate iar cei care o cunosc de mult sunt cu adevarat norocosi multa sanatate pace si prosperitate doamna si domnilor norocosi !

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Sao Paulo
  • Oras:Sao Paulo

Sincer indiferent ce ar face doamna sau oriunde ar fi sa fie ok cu sanatatea sa fie teafara si in siguranta vad ca are multi admiratori pe aici motiv pentru care ii doresc si doamnei multa sanatate sper sa fie bine ca vad ca nimeni nu mai stie nimic de doamna nu vreau sa panichez pe nimeni este doar o simpla urare de sanatate   adresata doamnei si celor pe care doamna ii respecta si ia facut sa se simta satisfacuti din cate imi dau seama doamna isi intra tot mai bine in rolul omului cu valoare de comoara greu de gasit, usor de păstrat, admirată de multi si greu de uitat ! :flowers2Multă sănatate tuturor :bye 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut

post-10813-0-66484700-1516662111_thumb.jpg

 

 

post-10813-0-38844600-1516662167_thumb.jpg

 

:slap2Sa nu exageram. Am spus ca anunt cand revin.  Vulturul alb, te rog sa imi scrii in privat daca poti, in PM. Cu  tot respectul , depasesti o anumita masura... Putem fi prieteni  in privat, insa cadem in derizoriu cu astfel de postari :blushing2 . 

  

Daca nu activez...nu are rost sa  scriu aici. Cine imi scrie in privat raspund. Multumesc pentru intelegere . :kiss3

  • Like 15
Link spre comentariu
  • Oras:Bu
  • Oras:Bu

 

:slap2Sa nu exageram. Am spus ca anunt cand revin.  Vulturul alb, te rog sa imi scrii in privat daca poti, in PM. Cu  tot respectul , depasesti o anumita masura... Putem fi prieteni  in privat, insa cadem in derizoriu cu astfel de postari :blushing2 . 

  

Daca nu activez...nu are rost sa  scriu aici. Cine imi scrie in privat raspund. Multumesc pentru intelegere . :kiss3

As incerca si eu dar imi este frica cu bestia aia mica si alba ! Altfel,  ce sincron in poze ....  Sarut mana ...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut

As incerca si eu dar imi este frica cu bestia aia mica si alba ! Altfel,  ce sincron in poze ....  Sarut mana ...

Bestia , a fost infiata :blushing2 ... Te sarut. :kiss3

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sao Paulo
  • Oras:Sao Paulo

Scuze vroiam sa fiu bine intenționat nu am vrut sa jignesc mai gresesc si eu fără să vreau sunt om ca toti oamenii dar eu foarte rar am intalnit femei si frumoase si inteligente si de treabă și din acest motiv am ajuns la anumite concluzii nu vreau sa jignesc sau sa exagerez doar ca nu pot sa ignor respectul reciproc inteligenta si frumusețea cand toate cele 3 exista asa ceva foarte greu găsești de asta sunt uimit si socat nu exagerez scuze nu am vrut sa se inteleaga altceva dar am intalnit atâtea calități intr-un singur om

Link spre comentariu
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut

 

 

Buna , un nr de contact ? Sun și este mereu închis la nr din titlu

 

Pe bune!!!??? Lasa-mi numarul tau ca te sun eu:)))). No comment....

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

:slap2Sa nu exageram. Am spus ca anunt cand revin.  Vulturul alb, te rog sa imi scrii in privat daca poti, in PM. Cu  tot respectul , depasesti o anumita masura... Putem fi prieteni  in privat, insa cadem in derizoriu cu astfel de postari :blushing2 . 

  

Daca nu activez...nu are rost sa  scriu aici. Cine imi scrie in privat raspund. Multumesc pentru intelegere . :kiss3

superbe pozele 

asteptam si altele 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vazand din nou activitate aici a inceput inima sa mi trsara de bucurie. Intrand si vazand pozele noi postate de superba doamna am crezut ca a dat vestea cea mare ca a revenit. Dar citind torul s a naruit. Am trecut de la extaz la agonie. Eliza inca ne amana cu revenirea mult dorita. Unde mai pui ca acum ne incita si cu poze :((

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Vazand din nou activitate aici a inceput inima sa mi trsara de bucurie. Intrand si vazand pozele noi postate de superba doamna am crezut ca a dat vestea cea mare ca a revenit. Dar citind torul s a naruit. Am trecut de la extaz la agonie. Eliza inca ne amana cu revenirea mult dorita. Unde mai pui ca acum ne incita si cu poze :((

Am avut fix aceleași trăiri și fix în aceeași ordine!

 

Sărutări de ..... mâini pentru Eliza!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...