Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cam nostalgica muzica

.

 

 

Pun aici o poza ...ca nu va puteam ura sa aveti o "Saptamana Mare" linistita si sa apar si eu in fundul gol. attachicon.gifredhamburg.jpg

 

 

Ca sa nu mai fim nostalgici:“You stretched for the stars and you know how it feels to reach too high

Too far

Too soon

You saw the whole of the moon”“https://www.youtube.com/watch?v=8TON3PORRDQ 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare dragi futaciosi. Din surse sigure cică Elisa lucrează prin Franta deocamdata, asa ca nu va mai faceti speranțe că o sa revina curând.

Asta stim cam toti de prin ianuarie...ce nu intelegem e de ce aceste femei care pleaca sa lucreze afara nu o spun direct? Mare chestie....ba ma duc pa elvetia sa fac mai multi bani....nu stiu cand revin ori revin in x luni sau nu revin. Punct. Zici ca suntem copii, ma jur...
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Pai exact asta a si spus: ca spune cand revine,dar nu a spus ca va reveni cu siguranta...e optiunea ei...iar eu unul cred ca daca revine o va face doar pentru o scurta vacanta , in care probabil nu va lucra, ci se va odihni..

Sper să nu ai dreptate și să nu fie așa pentru că altfel va trebui să fac o deplasare în Germania,Elveția,Franța sau în ce țară va fi!

Link spre comentariu
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut

Asta stim cam toti de prin ianuarie...ce nu intelegem e de ce aceste femei care pleaca sa lucreze afara nu o spun direct? Mare chestie....ba ma duc pa elvetia sa fac mai multi bani....nu stiu cand revin ori revin in x luni sau nu revin. Punct. Zici ca suntem copii, ma jur...

Nu trebuie sa dau explicatii nimanui.

Am spus clar,anunt cand revin.

Ce fac si unde ma duc este viata mea personala.

Cui am vrut si am considerat ca trebuie sa stie mai multe am spus... Nu este un secret.

As avea rugamintea sa va abtineti de la alte comentarii. Multumesc

  • Like 13
Link spre comentariu
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut

Paste Fericit!

  

Paște fericit!! oriunde te-ai afla!te așteptăm să revii!

  

Paște fericit!!! Și multa sănătate îți doresc!!!

 

Paste fericit ! Liniste in suflet va doresc.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:U pizdu materinu
  • Oras:U pizdu materinu

Nu trebuie sa dau explicatii nimanui.

Am spus clar,anunt cand revin.

Ce fac si unde ma duc este viata mea personala.

Cui am vrut si am considerat ca trebuie sa stie mai multe am spus... Nu este un secret.

As avea rugamintea sa va abtineti de la alte comentarii. Multumesc

Calma, draga, intelege lipsa de rabdare a unora sa te vada; si eu de cand am nimerit peste profilul tau mi-am zis "asta e o femeie care trebuie sa cunosc"

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut

Reformuleaza daca vrei sa iti raspund. Nu suntem pe aceeasi unda.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...