Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

                                               :hihat sarut mana stimata DOAMNA 

din gresala am gasit acest topic..... :laugh2 .......daca nu va suparati....am citit ultimele 5 pagini si mi-ati starnit curiozitztea dar am inteles ca pozele sunt de ceva timp....(nu vreau sa fiu rautacios deloc...dar si pentru cei care au spus...acest lucru...de poze),puteti sa atasati cateva poze new?

 

 

va multumesc anticipat si ......poate ne facem cunostinta

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Mai bine ai merge sa o cunosti,e la fel ca in poze,nu sa schimbat cu nimic,daca vrei poze doar ca sa mai clatesti ochiul nu faci nimic,asa ca pune mana pe tel suna si o sa o vezi live.

SALUTARE!nu neaparat pt mine vroiam poze.....ma refeream la cei ce au postat mai sus...cum ca ar fi pozele de trei ani....hm...de cand am postat mai devreme,am spicuit pe aproape toate paginile si m-am convins cat de bunaciune e doamna.....in cat o voi vizita si voi confirma pozele si serviciile atat de comentate,dar pana atunci.....ciocane tari si spor la fete curate si reale.

Link spre comentariu
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut

@lupulyk, nu ai citit cu atentie...Unde ai citit ca sunt poze de acum 3 ani?!!!!

Am poze recente , sunt facute luna trecuta, cu telefonul de catre cineva care m-a vizitat ...

 

@bikerboy777,nu este nici o problema, am sa postez alte poze.

Daca platesti,pe forum , o sa ai acces la sectiunea videoclipuri...gasesti acolo o filmare cu mine. Nu este cine stie ce nuditate,insa a avut lumea "grija " sa il reclame obscen....asadar a fost scos de pe youtube. Il puteti viziona doar aici, pe forum. Sa aveti o idee despre cum arat la 40 de ani😜😜😜😜😜

 

 

In sms-uri va rog sa imi specificati daca va pot raspunde si pana la ce ora. Multumesc anticipat

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

@lupulyk, nu ai citit cu atentie...Unde ai citit ca sunt poze de acum 3 ani?!!!!

Am poze recente , sunt facute luna trecuta, cu telefonul de catre cineva care m-a vizitat ...

 

@bikerboy777,nu este nici o problema, am sa postez alte poze.

Daca platesti,pe forum , o sa ai acces la sectiunea videoclipuri...gasesti acolo o filmare cu mine. Nu este cine stie ce nuditate,insa a avut lumea "grija " sa il reclame obscen....asadar a fost scos de pe youtube. Il puteti viziona doar aici, pe forum. Sa aveti o idee despre cum arat la 40 de ani

 

 

In sms-uri va rog sa imi specificati daca va pot raspunde si pana la ce ora. Multumesc anticipat

:slap2  asa este...am inteles eu gresit, :bow te rog scuza-ma dar dupa ce am citit si vazut o parte din poze....eram cu gandul la un scenariu cu tine  :blushing2  (sper sa apreciezi sinceritatea)

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Va salut domnilor! Fiind prima mea recenzie, sper sa fiti ingaduitori


Programarea: A fost usor de facut prin sms am avut noroc si ne-am sincronizat pentru data si ora pe care le preferam. Probabil a ajutat si ca am stabilit intalnirea cu 2 zile inainte. Am confirmat cu o ora inainte,desi m-a confundat cu alta persoana (mai putin agreata) din ce am inteles s-a rezolvat problema la fata locului.Nota 10


 


Locatia: in apropiere de F64 de pe Bd Unirii. Portarul era la datorie (foarte simpatic) s-a oferit sa ma conduca :)) Apartamentul e spatios baia curata echipata cu tot ce trebuie. Nota 10 


 


Eliza: M-a primit intr-o tinuta care m-a convins instant ca am facut o alegere excelenta. Un top care ii pune in valoare sanii mari naturali :boob  si tocuri.Pentru gusturile mele Eliza este o femeie foarte atragatoare stie cum sa se aranjeze  pe langa asta comunica foarte mult si bine  ce sa mai e o adevarata Doamna.Nota 10


Actiunea: Dupa ce am primit o apa si am socializat cateva minute am trecut pe la dus dupa care am trecut la fapte.Aici am inceput prin pupaturi pe corp,sani Fk :hug1  urmate de un oral din partea mea.Dupa aprox. 5 min de jucat cu piersicuta la recomandarea Elizei aceasta a executat un  :blowj0b cu de toate nu va pot descrie senzatiile a fost extraordinar.Am continuat cu un normal la fel de bun am incercat mai multe pozitiiprintre care si :doggystyle  timp de 10-15 min.Intr-un final am terminat glorios in gurita ei gingasa.Nota 10pentru Eliza. Au urmat cateva minute de relaxare si povesti, inca un dus si am plecata cu promisiunea ca am sa revin 


P.S:Cotizatia=150 Ron meritati pe deplin   :clapp

  • Like 11
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hei salutare!!! Am sunat-o pe stimabila doamna Eliza de nu stiu cate ori pana acum in vederea unei programari, si de fiecare data avea telefonul inchis. As dori sa stiu daca anuntul mai este de actualitate si daca da, as dori sa stiu cum pot lua legatura cu ea. Va multumesc anticipat

Link spre comentariu

Din ce am inteles este acctiva,a avut ceva probleme personale de rezolvat in ultima perioada,sper sa le fi rezolvat,si eu sunt in aceasi postura ca si tine,am incercat sa dau de ea dar tel mai mereu este inchis,cum o sa-si rezolve problemele cu siguranta ne va anunta.

Link spre comentariu
Vizitator mihai_d
Reputație: 0

Trebuie putină răbdare, nu este genul de persoană să nu răspundă la telefon, este o adevărată doamnă în toate părțile și cu cât este mai lungă așteptare cu atât va fi mai dulce intalnire, te pup dulce Eliza și când voi mai ajunge la București cu siguranță te voi vizita

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Accepti virgini ?

Poti sta linistit... la tine sigur nu se simte himenul rupt.. oare de ce simtiti nevoia sa puneti intrebari din astea..? Daca posezi pula si se scoala la fetite.. mai departe vezi tu ce  dracu' faci.. nu-i chiar rocket science.. dhaaaaa!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722602035
  • Oras:Bucharest
  • Telefon: 0722602035
  • Oras:Bucharest

Neatza. A mai dat cineva in ultima saptamana de doamna din subiect sau a inceput sezonul estival si se muta fetele la mare?

 

Multumesc

 

Link spre comentariu

sincer nici eu nu am reusit sa mai dau de ea,cine stie ce o face si pe unde o fi,stiu ca vroia sa-si faca o remodelare a sanilor,poate sa hotarat sa si-o faca acuma si din cauza asta nu o raspunde,eu eram in treacat pe la unirii ieri si am vrut sa ma duc sa-l intreb pe paznicul de la scara daca mai stie ceva de ea dar m-am luat cu telefonu si am trecut de blocul unde presta servicii,probabil vom fi instiintati cand va revenii pe batatura noastra.

Link spre comentariu
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut

Revin maine.

Imi puteti pune aici intrebari , nu pe alt topic... nu este frumos, multumesc

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...