Sari la conținut

Postări Recomandate

Salutare Domnilor !

Incept prin a va ruga sa fiti ingaduitori fiind prima mea recenzie.

 

Am vizitat-o pe titulara acestui topic in urma cu 3 saptamani, MINUNATA Eliza, programarea fiind facuta telefonic.

 

Locatia: Bd-ul Unirii langa F64, foarte usor de ajuns plus locuri de parcare. Apartamentul destul de ok cu tot ce trebuie  :) , baia curata si foarte bine dotata.

MINUNATA Eliza: M-a primit intr-un top care ii pune in valoare sanii mari si superbi. Eliza este o adevarata doamna si extrem de atragatoare din pct. meu de vedere. Are o atitudine extrem de placuta, parca ai fi cu vecina de bloc cu care te intelegi foarte bine si abia astepti momentul in care vei sari pe ea.

Actiunea: Dupa cateva minute de socializare si o apa plata, am trecut la dus, m-a rugat sa o astept sa faca si ea un dus, apoi am trecut la fapte. Am avut parte de un oral neprotejat la cererea mea, cum numai Eliza stie, explozie ce sa mai. Priviri, atentie la bijuterii, umed .... (cei care o cunosc inteleg mai bine). Au urmat cateva minute de povesti, urmate de un lady on top pentru a avea o priveliste mai placuta asupra sanilor superbi. Finalizat in prezervativ, 5 minute de relaxare pentru ami reveni dupa experienta cu Eliza, lasat banii pe masuta 150 ron, pupat fata si plecat cu promisiunea ca am sa mai revin.

 

Si acum note, am vazut ca asa se poarta :):

 

Locatie: 9

Aspect Eliza: 10 (tinand cont si de varsta doamnei)

Oral: 10+

Normal: 10

Anal: nu am incercat

 

De recomandat: DA - cei care nu au ajuns pana acum la ea nu stiu ce au pierdut.

 

O zi buna sa aveti domnilor!

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Bai prostu' satului, ce te tot bagi ca supozitoru' in yreburi de oameni mari? Treci inapoi la galetusa si lopatica!

schimba HIGHLANDER cu Nemuriciu ca da mai bine  :hihat

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...