Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut

                Stiu ca am lipsit ... :bow

  Pentru cei care doresc sa ma mustruluiasca la/sub  birou,...Va anunt ca   sunt ochelarista  ,deci am parbriz :rax2 nu am sa mai tin ochii inchisi... :rax2

 Azi sunt pana la ora 23

 

 

 

post-10813-0-31029700-1436879557_thumb.jpg

post-10813-0-41654800-1436879626_thumb.jpg

  • Like 19
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sarut maininile stimata doamna.

Nunele meu este Alexandru si as vrea sa va contactez in vederea unei programari.

Am tot incercat sa va contactez dar nu am reusit. 

Astept raspunsul dumneavoastra si va multumesc anticipat.

Cu deosebita stima si respct 

ALEXANDRU

Link spre comentariu
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut

Sarut maininile stimata doamna.

Nunele meu este Alexandru si as vrea sa va contactez in vederea unei programari.

Am tot incercat sa va contactez dar nu am reusit. 

Astept raspunsul dumneavoastra si va multumesc anticipat.

Cu deosebita stima si respct 

ALEXANDRU

  

Lasa-mi un mesaj semnat Phill Collins. Multumes anticipat

Bine ai revenit! O zi frumoasa sa ai! Te pup! :*:*:*:*

  

Multumesc,te sarut dulce in...😊

 

 

Am sunat azi și nu răspunzi. Mai lucrezi azi?

Scuze,nu pot raspunde la telefon atunci cand sunt ocupata. Lasa-mi mesaj...

 

La birou sunt pana la ora 22.

post-10813-0-97628100-1436968591_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut

Am tastat gresit ,de pe telefon. Se intelege ca si cum altii raspund in locul meu...

Iar sunt blonda...sorry

Link spre comentariu
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut

Ne auzim maine ,apel sau sms. Seara buna

Link spre comentariu
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut

Ti-am raspuns ... ...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

                Stiu ca am lipsit ... :bow

  Pentru cei care doresc sa ma mustruluiasca la/sub  birou,...Va anunt ca   sunt ochelarista  ,deci am parbriz :rax2 nu am sa mai tin ochii inchisi... :rax2

 Azi sunt pana la ora 23

naughty ass... :kiss3

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Neata Elisa!

Mai cam usuit sapt trecuta ai spus sa te sun in jurul orei 9:30- 10 si nu ai mai raspuns.

Eliza e unica, iar futaciosi care o vor cu sutele. Inevitabil, cineva ramane pe afara in fiecare zi.. Mai incearca la vecinica mea. Merita.
Link spre comentariu
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut

Neata Elisa!

Mai cam usuit sapt trecuta ai spus sa te sun in jurul orei 9:30- 10 si nu ai mai raspuns.

 

 

Imi cer scuze, eu imi amintesc ca am spus ca ne auzim maine... la 9.30-10. Nu am stabilit ceva concret...

A intervenit o raceala de la aerul conditionat,te rog sa imi accepti scuzele...

Iti doresc/va doresc o zi frumoasa.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Eliza e unica, iar futaciosi care o vor cu sutele. Inevitabil, cineva ramane pe afara in fiecare zi.. Mai incearca la vecinica mea. Merita.

Da dar discutasem inainte cu ea asa ca...

 

Iar pe vecinica ta nu o cunosc unde o pot vedea :))

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Imi cer scuze, eu imi amintesc ca am spus ca ne auzim maine... la 9.30-10. Nu am stabilit ceva concret...

A intervenit o raceala de la aerul conditionat,te rog sa imi accepti scuzele...

Iti doresc/va doresc o zi frumoasa.

Nu ai de ce sa-ti ceri scuze nu a fost sa fie:)

Sper sa ne vedem cat mai repede.😉

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:...
  • Oras:...

Nu sunt adeptul reclamelor, nu fac reclama pt ca nu e nevoie, dar poate e folositoare si opinia mea despre Elisa, opinie adresata domnilor doritori si foarte foarte nerabdatori: Elisa e o doamna in adevaratul sens, daca ati stabilit ferm o vizita ramane batuta in cuie. Eu zic ca o vizita la Elisa merita eforturi multiple sa reusiti o programare. E un ”must” pentru cei ce prefera milf-urile.

 

Si acum, adevaratul motiv de postare: ELISA, te rog mai sterge din PM-uri ca e plina casuta si nu mai poti primi alte PM-uri noi. Merci anticipat.

 

O zi frumoasa!

  • Like 23
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

    

Scuze,nu pot raspunde la telefon atunci cand sunt ocupata. Lasa-mi mesaj...

 

La birou sunt pana la ora 22.

La mine de ce apare "Lasa-mi un mesaj semnat Phill Collins. Multumes anticipat"? Ca eu am scris doar "Bine ai revenit! O zi frumoasa sa ai! Te pup!  :*:* :*:*"   

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722602035
  • Oras:Bucharest
  • Telefon: 0722602035
  • Oras:Bucharest

Nu sunt adeptul reclamelor, nu fac reclama pt ca nu e nevoie, dar poate e folositoare si opinia mea despre Elisa, opinie adresata domnilor doritori si foarte foarte nerabdatori: Elisa e o doamna in adevaratul sens, daca ati stabilit ferm o vizita ramane batuta in cuie. Eu zic ca o vizita la Elisa merita eforturi multiple sa reusiti o programare. E un ”must” pentru cei ce prefera milf-urile.

 

Si acum, adevaratul motiv de postare: ELISA, te rog mai sterge din PM-uri ca e plina casuta si nu mai poti primi alte PM-uri noi. Merci anticipat.

 

O zi frumoasa!

...Nu prea e asa, aveam programare (cu greu obtinuta la telefon) saptamana asta si cand am sunat pentru confirmare cu jumatate de ora inainte, avea telefonul inchis...si in ziua respectiva, si urmatoarea si tot asa:) Bine ca n-am platit inainte pentru programare.Data viitoare poate o sa cer pe mail confirmarea...

Link spre comentariu

  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut

...Nu prea e asa, aveam programare (cu greu obtinuta la telefon) saptamana asta si cand am sunat pentru confirmare cu jumatate de ora inainte, avea telefonul inchis...si in ziua respectiva, si urmatoarea si tot asa:) Bine ca n-am platit inainte pentru programare.Data viitoare poate o sa cer pe mail confirmarea...

...Nu prea e asa, aveam programare (cu greu obtinuta la telefon) saptamana asta si cand am sunat pentru confirmare cu jumatate de ora inainte, avea telefonul inchis...si in ziua respectiva, si urmatoarea si tot asa:) Bine ca n-am platit inainte pentru programare.Data viitoare poate o sa cer pe mail confirmarea...

Didell , eu cer confirmarea cu o ora inainte, confirmare reciproca... poate sa apara si la mine ceva neprevazut.

Stiu sa imi cer scuze , recunosc cand gresesc...nu sunt perfecta. Insa am o retinere, in ceea ce imi spui. Eu zic ca nu am gresit... dar orice este posibil.

Faza cu plata inainte nu o inteleg, cine ma viziteaza stie cum procedez cu cadoul...

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...