Sari la conținut

Upgade la abonament


Postări Recomandate

Buna ziua, am o mica nelamurire pentru cine ma poate ajuta.

- Am cumparat abonamentul Abonament Premium 2 (100RON/65 de zile). Acesta a expirat pe Septembrie 22.

- Doresc sa cumpar un Abonament Premium 12 (500RON/400 de zile). Insa cand ma duc pe https://nimfomane.com/forum/subscriptions/ imi ofera doar optiunea Renew Now la abonamenul Premium 2 iar celelalte cutii sunt neselectabile.

Stie cineva cum pot sa upgradez direct la Premium 12? Multumesc frumos.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland
Acum 47 minute, bawss123 a spus:

Buna ziua, am o mica nelamurire pentru cine ma poate ajuta.

- Am cumparat abonamentul Abonament Premium 2 (100RON/65 de zile). Acesta a expirat pe Septembrie 22.

- Doresc sa cumpar un Abonament Premium 12 (500RON/400 de zile). Insa cand ma duc pe https://nimfomane.com/forum/subscriptions/ imi ofera doar optiunea Renew Now la abonamenul Premium 2 iar celelalte cutii sunt neselectabile.

Stie cineva cum pot sa upgradez direct la Premium 12? Multumesc frumos.

Iti trimite @pisicuts link in pm, cu abonamentul care t-il doresti.

Link spre comentariu

Metsi frumos @pisicuts ! Am observat update-ul.

O ultima intrebare totusi, am fost la magazin acum sa cumpar abonamentul de 500 RON insa peste tot la masinarii imi dadea posibilitatea sa cumpar un cod incarcat cu maxim 300RON. La fel am facut si cu contul online. Acolo imi permite sa incarc cu maximum 250. Sistemul vostru imi permite sa cumpar abonamentul asta de 500 RON cu 2 cod-uri de 16 cifre (adica in 2 transe) sau trebuie sa fie un singur cod de 16 cifre reprezentant o cartela paysafecard cu un total de 500RON? Mersi!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland
Acum 15 minute, bawss123 a spus:

Metsi frumos @pisicuts ! Am observat update-ul.

O ultima intrebare totusi, am fost la magazin acum sa cumpar abonamentul de 500 RON insa peste tot la masinarii imi dadea posibilitatea sa cumpar un cod incarcat cu maxim 300RON. La fel am facut si cu contul online. Acolo imi permite sa incarc cu maximum 250. Sistemul vostru imi permite sa cumpar abonamentul asta de 500 RON cu 2 cod-uri de 16 cifre (adica in 2 transe) sau trebuie sa fie un singur cod de 16 cifre reprezentant o cartela paysafecard cu un total de 500RON? Mersi!

Iti poti incarca contul, cu mai multe pin-uri de paysafe. Deci poti folosii, doua paysafe-uri, pentru a obtine abonamentul dorit.

Link spre comentariu
Acum 29 minute, ffsdnd a spus:

Iti poti incarca contul, cu mai multe pin-uri de paysafe. Deci poti folosii, doua paysafe-uri, pentru a obtine abonamentul dorit.

Ok. Evident nu stiu cum functioneaza sistemul asta lol. O sa incerc acum. Mersi frumos pentru reply!

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...