Sari la conținut

Alexandra 0775214535


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 20 ore, AlexandraAla a spus:

Dragilor ma mai găsiți pana mâine la ora 15 și este posibil sa fie ultima data în orașul vostru! Pupici

Pacat , daca e adevarata amenintarea sau o faci doar sa dam buluc cu vizitele ? Nu stiu cum sa o iau dar daca e adevarat ... ai grija de tine , pentru mine ai fost placuta - o singura vizita am la tine ! 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 20 ore, AlexandraAla a spus:

Dragilor ma mai găsiți pana mâine la ora 15 și este posibil sa fie ultima data în orașul vostru! Pupici

Pacat , daca e adevarata amenintarea sau o faci doar sa dam buluc cu vizitele ? Nu stiu cum sa o iau dar daca e adevarat ... ai grija de tine , pentru mine ai fost placuta - o singura vizita am la tine ! 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 20 ore, AlexandraAla a spus:

Dragilor ma mai găsiți pana mâine la ora 15 și este posibil sa fie ultima data în orașul vostru! Pupici

Pacat , daca e adevarata amenintarea sau o faci doar sa dam buluc cu vizitele ? Nu stiu cum sa o iau dar daca e adevarat ... ai grija de tine , pentru mine ai fost placuta - o singura vizita am la tine ! 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 20 ore, AlexandraAla a spus:

Dragilor ma mai găsiți pana mâine la ora 15 și este posibil sa fie ultima data în orașul vostru! Pupici

Pacat , daca e adevarata amenintarea sau o faci doar sa dam buluc cu vizitele ? Nu stiu cum sa o iau dar daca e adevarat ... ai grija de tine , pentru mine ai fost placuta - o singura vizita am la tine ! 

Link spre comentariu
  • Oras:Tudor Vladimirescu
  • Oras:Tudor Vladimirescu
Acum 6 ore, fanpizdoc a spus:

Pacat , daca e adevarata amenintarea sau o faci doar sa dam buluc cu vizitele ? Nu stiu cum sa o iau dar daca e adevarat ... ai grija de tine , pentru mine ai fost placuta - o singura vizita am la tine ! 

Nu este o amenințare,am zis ca este posibil și nu am de ce sa fac sa dați buluc la mine ,deoarece mi a mers foarte bine!

Ma bucur ca ți am fost placuta te pup cu drag

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Tudor Vladimirescu
  • Oras:Tudor Vladimirescu
Acum 1 oră, pufulica72 a spus:

Te-am vizitat in urma cu cateva zile si am ramas cu o impresie placuta.As reveni cu placere data viitoare.Ce s-a intamplat,micuto?Ce te face sa scoti Valcea de pe lista?

 

Hei ,nu am scos valcea de pe lista, din contra am rămas cu o impresie placuta și pentru asta va mulțumesc, dar este posibil sa fac o pauza de la voi te pup

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Tudor Vladimirescu
  • Oras:Tudor Vladimirescu

La multi ani dragilor, sa aveți un an mai bun!

Am revenit, asa cum am spus mai sus ca este posibil sa fac o pauza ,dar ceva ma atrage tot la voi ! 

Servicii:

OP/ON(în funcție de igiena)

NP schimbări pozitii

Lucrez doar la finalizare 

150 fin (20minute)

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Bogdan.VL
Reputație: 0

O fata minunata și o experiență care merita. Cel mai mult mia plăcut oralul e demențial și ea e o fata foarte deschisă. 

De revenit cu siguranță chiar o recomanda. Aveți grijă de ea băieți e o fata pe care nu trebuie sa o pierdem!

Link spre comentariu
  • Oras:Tudor Vladimirescu
  • Oras:Tudor Vladimirescu
1 oră în urmă, Bogdan.VL a spus:

O fata minunata și o experiență care merita. Cel mai mult mia plăcut oralul e demențial și ea e o fata foarte deschisă. 

De revenit cu siguranță chiar o recomanda. Aveți grijă de ea băieți e o fata pe care nu trebuie sa o pierdem!

Iti mulțumesc din suflet m am simțit extraordinar cu tine😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
La 02.01.2022 la 10:59, AlexandraAla a spus:

La multi ani dragilor, sa aveți un an mai bun!

Am revenit, asa cum am spus mai sus ca este posibil sa fac o pauza ,dar ceva ma atrage tot la voi ! 

Servicii:

OP/ON(în funcție de igiena)

NP schimbări pozitii

Lucrez doar la finalizare 

150 fin (20minute)

Si eu nu te atrag? 😉

Link spre comentariu
  • Oras:Tudor Vladimirescu
  • Oras:Tudor Vladimirescu
Acum 22 minute, voodoo123 a spus:

Vizitat  pentru prima data fata in seara asta,  foarte, foarte tare gagica . Te pup și revin cu drag la tine . 😘😍

Te pup ,ești un om extraordinar! Te aștept cu mare drag❤😘

Link spre comentariu
  • Oras:buc
  • Oras:buc

trecand prin valcea am mers la alexandra.

garsoniera centrala, multe locuri de parcare, foarte curat.

Alexandra, o tipa la 21-22 ani cu un corp misto, cu tate mici si ferme. Vorbareata, se face usor placuta

Oralul foarte ok, ON in stil mediu dar te termina si asa daca vrei. (n-am intrebat daca e extra)

A trecut ea deasupra, stramta si cu pasarica frumoasa. 

Nu e din valcea dar vine des din ce am inteles. 150 finalizarea, as reveni.

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Buna seara,am interactionat si eu cu domnisoara in aceasta seara...chiar mi-a placut,are o atitudine super ok si arata foarte bine din puntul meu de vedere,in doua cuvinte in ceea ce priveste interactiunea intima..te face sa te simti ca si cum ai fi cu iubita..cel putin asa m-am simtit eu.Va doresc un an delicios..asa cum este ea!

Link spre comentariu

  • Oras:Tudor Vladimirescu
  • Oras:Tudor Vladimirescu
Acum 12 ore, baiat1234 a spus:

trecand prin valcea am mers la alexandra.

garsoniera centrala, multe locuri de parcare, foarte curat.

Alexandra, o tipa la 21-22 ani cu un corp misto, cu tate mici si ferme. Vorbareata, se face usor placuta

Oralul foarte ok, ON in stil mediu dar te termina si asa daca vrei. (n-am intrebat daca e extra)

A trecut ea deasupra, stramta si cu pasarica frumoasa. 

Nu e din valcea dar vine des din ce am inteles. 150 finalizarea, as reveni.

Mulțumesc! Te pup cu drag om frumos!😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...