Sari la conținut

Alexandra 0775214535


Postări Recomandate

  • Oras:Tudor Vladimirescu
  • Oras:Tudor Vladimirescu
Acum 12 ore, servieta1 a spus:

Sunt sanse sa iei vreo boala ,nu zic in nume de rau dar am inteles că probabilitățile sunt foarte mari ?

 

🤣🤣🤣 Duminica te ai înregistrat și tu aici și vi sa imi comentezi mie ,dacă ești cine cred eu....băiatule potoleste te ca nu te vad bine

  • Like 1
  • Confuz 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Tudor Vladimirescu
  • Oras:Tudor Vladimirescu
Acum 36 minute, teador1234 a spus:

Buna alexandra , in urma frumoaselor comentarii despre tine , am decis sa - ti fac o vizita maine dimineata , daca ai putea sa mi spui te rog pe la ce ora incepi ?! Multumesc 

Te rog sa ma suni sau sa imi scrii pe whatsapp, te pup

  • Like 1
Link spre comentariu

Saluatare nu sunt atat de bun pe comentari si expuneri dar va pot spune ca fata este tot ce vrei de la o femeie , frumoasa , un corp frumos,  o piele catifelata , ingiena impecabila , foarte sociabila , tot timpul asta am crezut ca o cunosc de multa vreme ca o iubita , repet este tot ce vrei de la o femeie care stie sa te faca sa te simti bine , Atentie insa ca trebuie si din partea voastra sa fiti la fel,  altfel nu stiu cat primiti din toate lucrurile astea 😉 te pup alexandra esti top 😘ne revedem curand 

Link spre comentariu
  • Oras:Tudor Vladimirescu
  • Oras:Tudor Vladimirescu
Acum 15 minute, teador1234 a spus:

Saluatare nu sunt atat de bun pe comentari si expuneri dar va pot spune ca fata este tot ce vrei de la o femeie , frumoasa , un corp frumos,  o piele catifelata , ingiena impecabila , foarte sociabila , tot timpul asta am crezut ca o cunosc de multa vreme ca o iubita , repet este tot ce vrei de la o femeie care stie sa te faca sa te simti bine , Atentie insa ca trebuie si din partea voastra sa fiti la fel,  altfel nu stiu cat primiti din toate lucrurile astea 😉 te pup alexandra esti top 😘ne revedem curand 

Te pupacesc, iti mulțumesc și eu pentru tot ,ești un om extraordinar 😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
La 13.04.2022 la 0:01, servieta1 a spus:

Sunt sanse sa iei vreo boala ,nu zic in nume de rau dar am inteles că probabilitățile sunt foarte mari ?

 

🤣🤣🤣🤣Poate boală de nervi că nuți permite buzunaru eu am vizitat domnișoara și chear e ok din toate punctele de vedere Dar tu mai încearcă poate dai de vreo balenă cu reduceri 🤣😂🤣😂pentru mine e de revenit... 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Tudor Vladimirescu
  • Oras:Tudor Vladimirescu
Acum 15 ore, Versacetop30 a spus:

🤣🤣🤣🤣Poate boală de nervi că nuți permite buzunaru eu am vizitat domnișoara și chear e ok din toate punctele de vedere Dar tu mai încearcă poate dai de vreo balenă cu reduceri 🤣😂🤣😂pentru mine e de revenit... 

🤣🤣🤣🤣 te pup

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Tudor Vladimirescu
  • Oras:Tudor Vladimirescu
Acum 38 minute, pierre327 a spus:

Sunat disponibila dar fata lucrează la finalizare timp 20 min maxim daca nu termin pa... cred ca recenziile nu le meriti sant ale unor pestisori...probabil?

Da ,vezi cât sunt de bogata, am mulți peștișori 🤣🤣

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...