Sari la conținut

Alexandra 0775214535


Postări Recomandate

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Salutare confraților futaciosi !

 Fiind în trecere prin minunata Vâlcea,am zis sa gust și eu din ce are acest orășel de oferit.

 Am mai încercat în trecut dar am rămas cu un gust amar.

 M-am hotărât sa încerc la domnișoară Alexandra și ma felicit atât eu cât și juniorul !!

 Am scris sms,domnișoară mi-a răspuns...m-am prezentat la locația cunoscuta de pe bulevard 

 Locația curata,frumoasa,moderna,Baia cu tot ce e nevoie,patul super...ce sa mai...nota 10

 Aspectul fetei ,10 din punctul meu de vedere.exact pe calapodul meu,micuța,slim cu sânii mici și un fundulet superb....trebuie sa menționez ca de aceea am ales-o în primul rand...după ce am citit review-urile ante-futaciosilor

 Igiena 10...fata curata,am băgat botul și la pasa...totul conform.

 Actiunea:

 ON ...sa zicem un 8...cred ca mai are puțin de lucrat....lent,umed...cu sunete adecvate...mi-a plăcut și acțiunea și priveliștea...dar a fost fără atenție la adiacente...de aici depunctarea

 NP 9 pentru ca 10 este al profesorului 😁 ascultătoare....nu a comentat la poziții,gemete și sunete ne-exagerate ...ce sa mai...un NP cât poate fi de bun...

 Ar trebuii sa ii dau 8 la NP deoarece a folosit lubrifiant și în prima parte nu am simțit mare lucru....dar s-a redresat problema când am schimbat poziția.

 GFE....7...foarte comunicativa și deschisa....foarte ok...dar...tare as fi vrut sa o sărut...măcar pe buze dacă nu FK

 Cadou 150 ron

 Per ansamblu,o prima experienta cât se poate de plăcută...surprinzător chiar având în vedere istoricul meu în frumoasa Vâlcea...

 Nu pot decât sa o recomand pentru calitatea serviciilor,aspect și atitudine pro-client....sper sa nu se strice 😁

Bafta și pule tari !!!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:AC Milan
  • Oras:AC Milan

După ce am văzut pozele Alexandrei din anunțul pe publi, am contactat-o prin mesaj și i-am făcut o vizită în locația de pe bd. Dem Rădulescu. Locație modernă, curată, baia nu am folosit-o, doar ce făcusem duș cu 15 minute înainte să ajung la ea. Pozele sunt reale, ea este 100%. Este o fată foarte frumoasă și arată foarte bine, conform gusturilor mele. La ON a folosit și mâna, dar per total, a fost foarte bine, are un stil soft foarte excitant, geme ușor și foarte plăcut când îl face, mi se ridică chiar acum numai când îmi amintesc. După ce s-a întărit bine, am trecut la NP doggy, unde deși a folosit un picuț cam mult lubrifiant, a fost foarte incitant, are o piersicuță tare fierbinte, se simte super la acțiune, nu am mai schimbat poziția că era foarte plăcută priveliștea și am terminat în prezervativ. DTD sa zic cam 25 de minute cu totul a durat întâlnirea, 150 de lei lăsați la venirea în locație. O recomand cu căldură, este o fată deosebită. Nu am dat note deoarece s-a scris pe forum că nu ar avea relevanță, așa că doar am descris întâlnirea.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Tudor Vladimirescu
  • Oras:Tudor Vladimirescu
Acum 6 ore, noanonymus a spus:

După ce am văzut pozele Alexandrei din anunțul pe publi, am contactat-o prin mesaj și i-am făcut o vizită în locația de pe bd. Dem Rădulescu. Locație modernă, curată, baia nu am folosit-o, doar ce făcusem duș cu 15 minute înainte să ajung la ea. Pozele sunt reale, ea este 100%. Este o fată foarte frumoasă și arată foarte bine, conform gusturilor mele. La ON a folosit și mâna, dar per total, a fost foarte bine, are un stil soft foarte excitant, geme ușor și foarte plăcut când îl face, mi se ridică chiar acum numai când îmi amintesc. După ce s-a întărit bine, am trecut la NP doggy, unde deși a folosit un picuț cam mult lubrifiant, a fost foarte incitant, are o piersicuță tare fierbinte, se simte super la acțiune, nu am mai schimbat poziția că era foarte plăcută priveliștea și am terminat în prezervativ. DTD sa zic cam 25 de minute cu totul a durat întâlnirea, 150 de lei lăsați la venirea în locație. O recomand cu căldură, este o fată deosebită. Nu am dat note deoarece s-a scris pe forum că nu ar avea relevanță, așa că doar am descris întâlnirea.

Mulțumesc!😘😘❤️❤️

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0769271304
  • Oras:Tg Jiu
  • Telefon: 0769271304
  • Oras:Tg Jiu
Acum 11 ore, AlexandraAla a spus:

Dragilor la ora 22 ajung la voi! Disponibila de la ora 22 pana mâine după amiaza la ora 15 va pup

Super👸🏼❤️

Link spre comentariu
  • Telefon: 0769271304
  • Oras:Tg Jiu
  • Telefon: 0769271304
  • Oras:Tg Jiu
La 06.10.2022 la 20:09, AlexandraAla a spus:

Dragilor la ora 22 ajung la voi! Disponibila de la ora 22 pana mâine după amiaza la ora 15 va pup

Viata mea! Cand ajungi ca imi e dor de tine rau!!! 🥺❤️

Link spre comentariu
  • Telefon: 0769271304
  • Oras:Tg Jiu
  • Telefon: 0769271304
  • Oras:Tg Jiu
La 08.01.2023 la 11:11, sex_vl a spus:

Stil misto la oral,doar ca nu il sustine….se opreste la fiecare 30 de secunde.La normal este ok.

De unde stii daca nu a mai venit?!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...