Sari la conținut

Blonda 0728679349


Postări Recomandate

34 minutes ago, bonostar said:

https://publi24.ro/anunturi/servicii/cosmetica-wellnes-medicale/anunt/masaj-terapeutic/37i542h9f60f7153e92ddgi867e3e1ei.html

A fost cineva la ea? 

Are anunț și pe olx, nu m as risca dacă e fără finalizare. 

Pai și ce legătură are cu masajul erotic? 

Link spre comentariu
5 hours ago, bonostar said:

Majoritatea anunțurilor de pe olx au legătură cu masajul erotic, deși in descriere insista ca nu prestează și "alte servicii".  

Pai pe publi nu scrie nimic de erotic sau nimic care sa îți lase cumva impresia ca s-ar putea și ceva mai mult. 

Link spre comentariu

Doamna are mulți ani peste ce se vede in poza și ceva kg in plus. Nu, nu mi-a lăsat impresia ca ar putea fi ceva mai mult…poate și din prisma faptului ca suntem oarecum vecini. Ca vârsta nu pot estima …doar știu ca am văzut femei 45+ care arata mai bine ca unele de 25-30 doar ca ea nu face parte din aceasta categorie. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici
  • Oras:Pe aici

Eu chiar nu stiu ce cauta 

La 03.10.2021 la 7:01, bonostar a spus:

Majoritatea anunțurilor de pe olx au legătură cu masajul erotic, deși in descriere insista ca nu prestează și "alte servicii".  

Nu stiu ce statistica ai tu de ai ajuns la concluzia de mai sus.

Din punctul meu de vedere topicul acesta nu trebuia deschis. Atata timp cat anuntul doamnei nu sugereaza ABSOLUT nimic erotic nu are ce sa caute aici.

Am si eu o intrebare pentru tine. Cum ar trebui sa fie un anunt al unei maseuze care chiar nu ofera si ”alte servicii”?

Dupa mine ar arata asa ca al doamnei

” Descriere Servicii

Doamna execut masaj terapeutic , masaj de relaxare , masaj reflexogen și anticelulitic . Pretul ședinței de 40 min. este 100lei .Sedinta pentru masajul de relaxare se poate prelungi până la 80 min.,cu reflexoterapie inclusa.
MASAJUL ESTE ADRESAT DOAMNELOR, DOMNIȘOARELOR ȘI DOMNILOR VARSTNICI CU PROBLEME MEDICALE! Lucrez doar cu programare.

 

Link spre comentariu

De acord cu tine Don, nu are ce cauta aici...nu trebuia deschis..pe de alta parte am vb cu ea pe wapp si am la avatar poza pe care am sa postez..e tuta rau..a luat de buna poza, ca vrea sa imi faca vreo 2, 3 poze, doar cu spatele, sa isi faca reclama..daca sant dispus sa o ajut pana mea😂😂😂spune ca ofera doar masaj terapeutic dar pe alta parte imi spune ca nu o satisface nimeni de la sala😈😈😂😂😂are 55 declarati..pe undeva pe la poarta 5...pe langa far....atasez poza si concluziile le trageti voi😁😁😁 https://imgur.com/a/yI7o6el

  • Like 1
  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 1 oră, lexluthor a spus:

De acord cu tine Don, nu are ce cauta aici...nu trebuia deschis..pe de alta parte am vb cu ea pe wapp si am la avatar poza pe care am sa postez..e tuta rau..a luat de buna poza, ca vrea sa imi faca vreo 2, 3 poze, doar cu spatele, sa isi faca reclama..daca sant dispus sa o ajut pana mea😂😂😂spune ca ofera doar masaj terapeutic dar pe alta parte imi spune ca nu o satisface nimeni de la sala😈😈😂😂😂are 55 declarati..pe undeva pe la poarta 5...pe langa far....atasez poza si concluziile le trageti voi😁😁😁 https://imgur.com/a/yI7o6el

Tu ai poza cu @sorinu la profil la whapp? 🤣🤣🤣

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...