Sari la conținut

tanar curios,dornic si disponibil cluj


Postări Recomandate

  • Oras:cluj napoca
  • Oras:cluj napoca

hey tuturor, sunt un tanar curios de lumea sex-ului si cu dorinta de a lua parte in fantezia cuiva, sunt in cautarea unor persoane deschise, dornice de experimente si de placeri !

sunt tanar,  fit   si  plin de viata ! sunt nou pe aici si nu stiu exact cum functioneaza postarile, sper sa nu incurc ! :)

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
Acum 4 ore, TkaTmo a spus:

hey tuturor, sunt un tanar curios de lumea sex-ului si cu dorinta de a lua parte in fantezia cuiva, sunt in cautarea unor persoane deschise, dornice de experimente si de placeri !

sunt tanar,  fit   si  plin de viata ! sunt nou pe aici si nu stiu exact cum functioneaza postarile, sper sa nu incurc ! :)

 

Și eu sunt curios, ca nu prea am înțeles din postarea ta care-ti sunt intențiile. 

Ce vrei de fapt, vrei sa-ti debitezi contul de card, sau vrei sa-l creditezi?

Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum
Acum 5 ore, TkaTmo a spus:

hey tuturor, sunt un tanar curios de lumea sex-ului si cu dorinta de a lua parte in fantezia cuiva, sunt in cautarea unor persoane deschise, dornice de experimente si de placeri !

sunt tanar,  fit   si  plin de viata ! sunt nou pe aici si nu stiu exact cum functioneaza postarile, sper sa nu incurc ! :)

Explică-te, frate: ce cauți? Ești pe invers, ești bi, ești hetero? Cați ani ai? O cauți pe Scufița Roșie sau pe Alba ca Zăpada, amanta sau cauți dame, maseuze? Sex in 2, in 3,  in 4? 

 

Link spre comentariu

Vizitator ExtraLuv
Reputație: 0
Acum 7 ore, altu2 a spus:

 

Și eu sunt curios, ca nu prea am înțeles din postarea ta care-ti sunt intențiile. 

Ce vrei de fapt, vrei sa-ti debitezi contul de card, sau vrei sa-l creditezi?

Ahahahah

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...