Sari la conținut

Catalina - 0799597477


Babalin67

Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Uimitoare...pentru cei care nu au întâlnit-o, magnifică pentru cei care au de gând sa meargă. Pentru toți ceilalți. ..ea e unica și e Cătălina. Sa ne scuze cei care nu știu încă despre ce e vorba , dar noi cei care știm despre ce e vorba, nici nota 10+ nu e suficient...Dar nu ne rămâne decât sa recomandam cu drag aceasta ființă. Te pup Cătă.

Link spre comentariu
  • Oras:Madagascar
  • Oras:Madagascar

Catalina a spus ca o sa plece Duminica si ca v-a reveni peste 2 saptamani.

Oricum a spus ca o sa anunte pe forum cand revine

V-am anuntat eu pentru ca a zis ca e ocupata si nu are timp pt forum.

Weekend placut tuturor!

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
La 28.01.2022 la 16:23, hellspawm a spus:

Catalina a spus ca o sa plece Duminica si ca v-a reveni peste 2 saptamani.

Oricum a spus ca o sa anunte pe forum cand revine

V-am anuntat eu pentru ca a zis ca e ocupata si nu are timp pt forum.

Weekend placut tuturor!

Nu ştiu cum funcționează lucrurile astea...dar mai aduc în discuție încă o data acest aspect şi anume, că după părerea mea, Cătălina este indiscutabil "The best of Buzau" în acest moment şi cred că mai multa lume ar fi de acord cu asta.

Astfel, propun până se întoarce Cătălina, să-i facem o surpriză şi să-i obținem câteva steluțe în dreptul ei pentru a vedea şi ea cât de apreciata este ea şi prezenţa ei aici.

Nu ştiu procedura şi îmi permit să-l deranjez respectuos pe @pisicuts , poate mă/ne ajuta el în aceasta speță.

Link spre comentariu
  • Oras:Madagascar
  • Oras:Madagascar
2 hours ago, quasar69 said:

Nu ştiu cum funcționează lucrurile astea...dar mai aduc în discuție încă o data acest aspect şi anume, că după părerea mea, Cătălina este indiscutabil "The best of Buzau" în acest moment şi cred că mai multa lume ar fi de acord cu asta.

Astfel, propun până se întoarce Cătălina, să-i facem o surpriză şi să-i obținem câteva steluțe în dreptul ei pentru a vedea şi ea cât de apreciata este ea şi prezenţa ei aici.

Nu ştiu procedura şi îmi permit să-l deranjez respectuos pe @pisicuts , poate mă/ne ajuta el în aceasta speță.

Sunt de acord cu tine si sper ca si @pisicuts sa isi gaseasca timpul necesar pentru a se convinge in urma recenziilor pe acest topic ca aceasta "ispita" Catalina, merita un loc de top.

Respect! 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Zona aproximativa scrisa recenzie=TIMP CASTIGAT!
  • Oras:Zona aproximativa scrisa recenzie=TIMP CASTIGAT!

Are 20 de recenzii favorabile, din care 10 REGULAMENTARE....a venit vremea de promovare si pe sectiunea Buzau! Motane, ai cuvantul!

Link spre comentariu
  • Oras:Micro 3 blocul G2
  • Oras:Micro 3 blocul G2
Acum 4 ore, quasar69 a spus:

Știu că eşti foarte ocupat, dar ne poți lămuri, te rog, în situația prezentată mai sus @pisicuts? Mulţumesc anticipat 😉

Pentru inceput as vrea sa va mulțumesc tuturor celor care au facut lobby si ati pledat pentru promovarea mea si tuturor celor care m-au vizitat si ati scris pozitiv despre mine.

Nu va pot numi clienti ci prieteni temporari asa cum voi ma considerati prietena sau amanta voastră .

În al doilea rând  vreau să-i multumesc lui @pisicuts  pentru promptitudinea de care a dat dovadă .

😘😘😘😘

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 11 ore, catalina1234 a spus:

Pentru inceput as vrea sa va mulțumesc tuturor celor care au facut lobby si ati pledat pentru promovarea mea si tuturor celor care m-au vizitat si ati scris pozitiv despre mine.

Nu va pot numi clienti ci prieteni temporari asa cum voi ma considerati prietena sau amanta voastră .

În al doilea rând  vreau să-i multumesc lui @pisicuts  pentru promptitudinea de care a dat dovadă .

😘😘😘😘

Felicitări Cătă, le meriți din plin 👍👏😚

Mulțumesc @pisicuts pentru că ne ești aproape.😉👍

Link spre comentariu
  • Oras:UE
  • Oras:UE

În primul rând o felicit și eu pe Cătălina pentru noul status și chiar dacă scriu cu întârziere subscriu la toate recenziile pozitive ale celorlalți colegi referitoare la vizitele făcute Cătălinei, deoarece cu puțină vreme în urmă am fost și eu unul dintre fericiții câștigători ai unui loc în patul ei,unde o sa sa revin cu placere de câte ori am ocazia. 

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
La 04.02.2022 la 14:41, nebunel19 a spus:

Salutare! imi poate spune cineva nick name-ul Catalinei pe insta,asta daca e permis! 

@nebunel19...nu are Instagram. Nu știu cum te-ai gândit, să ceri asta așa direct, fără să întrebi mai întâi dacă de fapt are Instagram.

Link spre comentariu
  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau
1 oră în urmă, mada2020 a spus:

Mama cat de destept poti sa fii tu filosofule.se scoate fb 

Ia cauta pe net inainte sa arunci cu gunoi ca exista o probabilitate ca Meta sa renunte la Facebook si Instagram din cauza Uniunii Europene, desteptule.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Madagascar
  • Oras:Madagascar
14 hours ago, antihack said:

Ia cauta pe net inainte sa arunci cu gunoi ca exista o probabilitate ca Meta sa renunte la Facebook si Instagram din cauza Uniunii Europene, desteptule.

Colegu, lasa-l in pace ca nu toata lumea citeste stirile, unii inca mai traiesc in pestera...poate m-am exprimat gresit si pe aceasta cale reformulez

Exista probabilitatea ca FB si Insta sa fie scoase din telefoanele din UE daca UE nu cade de acord cu USA in privinta transferului de date. Momentan UE refuza transferul de date cu USA pe motiv ca nu ar fi sigure (sau ceva de genu). Oricum nu toata lumea stie de Gugle sa verifice o stire...🙄

Respect!

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 17 ore, nebunel19 a spus:

ok am inteles,cand vine cum pot face o rezervare ?ca nu am reusit sa dau de ea la telefon 

Pt moment Cătălina nu este în Buzău, va anunța ea când ajunge și va fi disponibilă. Când o va face, poți iniția apel pt rezervare ;)

Link spre comentariu
Acum 3 ore, hellspawm a spus:

Colegu, lasa-l in pace ca nu toata lumea citeste stirile, unii inca mai traiesc in pestera...poate m-am exprimat gresit si pe aceasta cale reformulez

Exista probabilitatea ca FB si Insta sa fie scoase din telefoanele din UE daca UE nu cade de acord cu USA in privinta transferului de date. Momentan UE refuza transferul de date cu USA pe motiv ca nu ar fi sigure (sau ceva de genu). Oricum nu toata lumea stie de Gugle sa verifice o stire...🙄

Respect!

Ai dreptate noroc cu destepti din astia ca tine ca altfel era dusa lumea demult😂😂😂

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...