Sari la conținut

WhatsUp, Facebook, Messenger si Telegram sunt nefunctionabile. Era de asteptat??


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am discutat telefonic cu mai multi prieteni atat din tara cat si din strainatate. Nu merge pe nicaieri. S-a ajuns la un prea-plin de circulatie a informatiilor anti-vaccin sau discriminare vaccin sau fara. Si cica au oprit pt ca nu mai faceau fata la controlul media ce ni-l inoculau.

Deci concluzia: cine controleaza "media" conduce lumea. Punct.

  • Minus 1
Link spre comentariu
3 minutes ago, playmaker said:

Am discutat telefonic cu mai multi prieteni atat din tara cat si din strainatate. Nu merge pe nicaieri. S-a ajuns la un prea-plin de circulatie a informatiilor anti-vaccin sau discriminare vaccin sau fara. Si cica au oprit pt ca nu mai faceau fata la controlul media ce ni-l inoculau.

Deci concluzia: cine controleaza "media" conduce lumea. Punct.

A căzut în toată lumea și nu e Telegram ci instagram. Iar acțiunile fb au scăzut cu 8.9% acum. Crede-mă ca nu valorează toate vaccinurile cât e pierderea asta. N-are legatura cu vaccinarea. 

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
6 minutes ago, g2br13l said:

A căzut în toată lumea și nu e Telegram ci instagram. Iar acțiunile fb au scăzut cu 8.9% acum. Crede-mă ca nu valorează toate vaccinurile cât e pierderea asta. N-are legatura cu vaccinarea. 

 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 8 minute, g2br13l a spus:

A căzut în toată lumea și nu e Telegram ci instagram. Iar acțiunile fb au scăzut cu 8.9% acum. Crede-mă ca nu valorează toate vaccinurile cât e pierderea asta. N-are legatura cu vaccinarea. 

De Telegram nu știți? 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
13 minutes ago, g2br13l said:

A căzut în toată lumea și nu e Telegram ci instagram. Iar acțiunile fb au scăzut cu 8.9% acum. Crede-mă ca nu valorează toate vaccinurile cât e pierderea asta. N-are legatura cu vaccinarea. 

De Telegram si Instagram stiu de la prieteni, eu nu am. Si nici Twitter nu merge. Facebook, Instagram, Messenger, WhatsUp etc = toate ale lui Google. Deci s-au inteles cumva. Si stai linistit, ca nu o sa piarda bani. Precum Horeca. A ramas doar TV ....

Oile sa puna botul......

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 5 minute, playmaker a spus:

De Telegram si Instagram stiu de la prieteni, eu nu am. Si nici Twitter nu merge. Facebook, Instagram, Messenger, WhatsUp etc = toate ale lui Google. Deci s-au inteles cumva. Si stai linistit, ca nu o sa piarda bani. Precum Horeca. A ramas doar TV ....

Oile sa puna botul......

Bine că nu a căzut și nimfomane😁

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila

Iaca lupi sunteti amu. 

Eu ma chinui sa conectez cipul de la vaccin la 5geu ca sa trimet o telegrama pe whatsApp si nu reusesc. 

Voua va arde de hlizit amu... 🙄

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 3 minute, nimenieu a spus:

Iaca lupi sunteti amu. 

Eu ma chinui sa conectez cipul de la vaccin la 5geu ca sa trimet o telegrama pe whatsApp si nu reusesc. 

Voua va arde de hlizit amu... 🙄

Pai si ce vrei! Bine ca nu a cazut forumul! Noroc ca nu s-a asociat pisicul cu Zuckerberg 🤣

Link spre comentariu
1 minute ago, nimenieu said:

Iaca lupi sunteti amu. 

Eu ma chinui sa conectez cipul de la vaccin la 5geu ca sa trimet o telegrama pe whatsApp si nu reusesc. 

Voua va arde de hlizit amu... 🙄

Apasă 7 dacă vrei 5 G. 🤣

  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Chiar acum, playmaker a spus:

Daca Shelly, Jador, Prodancu' sau ceilalti bombardieri se murdareau de oja sau de ruj, erau plinele canalele TV despre "stirea" asta !!!

Tu ai uitat cumva ca televiziunea a avut un scandal monstru cu online-ul, mai exact cu youtube-ul, dar nu numai! Nu prea se agreaza una pe cealalta!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
Acum 2 minute, nicieu a spus:

Pai si ce vrei! Bine ca nu a cazut forumul! Noroc ca nu s-a asociat pisicul cu Zuckerberg 🤣

Sa ma conectez cu 5geu' sa trimit telegrama, asta vreu eu. 

Aa, si sa nu mai vad atata jălanie pe forum. 😹  dar pana la urma ăsta ie farmecul lui. 😹😹😹

Link spre comentariu
Acum 8 minute, nimenieu a spus:

Iaca lupi sunteti amu. 

Eu ma chinui sa conectez cipul de la vaccin la 5geu ca sa trimet o telegrama pe whatsApp si nu reusesc. 

Voua va arde de hlizit amu... 🙄

Poi  o zis Mark..u ca amu mere doar 5gheu..nu 5geu🤣🤣🤣🤣🤣

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
Acum 1 minut, g2br13l a spus:

Apasă 7 dacă vrei 5 G. 🤣

Ce i 7 le asta? 🤔 

Cred ca stii ca s blonda si am nevoie de eSplicatii esplicite... 😹

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Chiar acum, nimenieu a spus:

Sa ma conectez cu 5geu' sa trimit telegrama, asta vreu eu. 

Aa, si sa nu mai vad atata jălanie pe forum. 😹  dar pana la urma ăsta ie farmecul lui. 😹😹😹

Nu e nicio jălanie! Noi vrem interactiune pe Constanta! 

Link spre comentariu

  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
Chiar acum, nicieu a spus:

Nu e nicio jălanie! Noi vrem interactiune pe Constanta! 

Mda... dar putina atentie la interactiunea asta n ar strica. Doar ca, io 🤐 asa ca nu mai zâc nic. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...