Sari la conținut

Topic nou ! Transexuali =🤢


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
La 08.11.2021 la 19:25, Georgeus a spus:

Iar este invadat orasul, am impresia ca sunt doar fake uri. A avut cineva curajul sa se incumete la asa ceva?

Ia bagă tu o cercetare în teren. Fake sigur nu e: https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/gay-lesbi/anunt/alena-trans-dotata-siliconata/d58860775h1e7de0dh15997ef81h9hi9.html

  • Mersi 1
Link spre comentariu

Salutare, 

Dupa cum bine stiti sunt deschis la orice cand vine vorba de futut. Nu intru in amanunte ca nu are rost si doar va spun scurt.

Daca cumva impinsi de satan, pula sculata sau orice alte curiozitati mai aveti....sa nu mergeti aici decat daca vrei sa va distrati, nu are nici o treaba frate cu realitatea.

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/gay-lesbi/anunt/raluca-transexuala-reala-noua-experienta-in-amor-fierbinte-si-fantezi/i0g2g18h499i7h9d1g598f28gi6ef0d4.html

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 15 minute, Georgeus a spus:

Nu am cum, de cateva zile nici pula nu se mai scoala, am avut un soc. Dureaza pana trece

I se scoală ei. 😁

Bagă acolo, dacă protestează îi spui că vii de la muncă forestieră, e frig și a înghețat. 

  • Haha 1
Link spre comentariu

scz mi-a fugit tastatura :(, împins de…nustiu cine sau ce am ajuns la Lory după ce am citit si văzut poze fff multe cu ea…pot spune ca a fost super…oral mai bun nu am primit…cu greu am ajuns la un trans dar am ajuns si nu regret experiența…ps: eu am fost activul!! e cam slaba treaba in Ploiesti…avem cantitate și calitate 0

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 9 minute, ciprian92 a spus:

scz mi-a fugit tastatura :(, împins de…nustiu cine sau ce am ajuns la Lory după ce am citit si văzut poze fff multe cu ea…pot spune ca a fost super…oral mai bun nu am primit…cu greu am ajuns la un trans dar am ajuns si nu regret experiența…ps: eu am fost activul!! e cam slaba treaba in Ploiesti…avem cantitate și calitate 0

Care Lory? 

Link, poze, detalii. 

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
La 11.11.2021 la 19:22, Georgeus a spus:

Salutare, 

Dupa cum bine stiti sunt deschis la orice cand vine vorba de futut. Nu intru in amanunte ca nu are rost si doar va spun scurt.

Daca cumva impinsi de satan, pula sculata sau orice alte curiozitati mai aveti....sa nu mergeti aici decat daca vrei sa va distrati, nu are nici o treaba frate cu realitatea.

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/gay-lesbi/anunt/raluca-transexuala-reala-noua-experienta-in-amor-fierbinte-si-fantezi/i0g2g18h499i7h9d1g598f28gi6ef0d4.html

Da' ce ai patit ? Cand te-ai dus la igienizare, ai scapat sapunul ??? 😁

 

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 10 ore, ciprian92 a spus:

Următoare fantezie pentru 2021/2022: - sa primesc un sex oral de la o persona de acelasi sex ( nu un trans )…vreau sa ma descarc in gurița unuia :) 

Ai pula mare? 😁

Vezi și cu cine te încurci că sunt mulți boschetari odiosi în direcția asta... Ceva la cuplu/grup ar fi interesant, să îi fuți pe amândoi, alternativ, cu limbi în cur. 😆

  • Haha 1
Link spre comentariu
Acum 4 minute, biliape a spus:

Ai pula mare? 😁

Vezi și cu cine te încurci că sunt mulți boschetari odiosi în direcția asta... Ceva la cuplu/grup ar fi interesant, să îi fuți pe amândoi, alternativ, cu limbi în cur. 😆

Acceptabila :))…daca se va întâmpla am sa ma asigur ca e ceia ce trebuie…nu vreau sa risc…

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 46 minute, ciprian92 a spus:

Nici eu nu înțeleg de ce nu vin prin Ploiesti…

Ii fute bili pe toți 🤣🤣🤣 

@biliape nu face discriminări în materie de sex el fute tot ce mișcă.. 

Mie unu îmi este tare simpatic aici online ,ca în realitate nu as avea curaj sa ma întâlnesc cu el 🤣🤣🤗🤗🤗🥰🥰

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 15 minute, dyerseve a spus:

Ii fute bili pe toți 🤣🤣🤣 

@biliape nu face discriminări în materie de sex el fute tot ce mișcă.. 

Mie unu îmi este tare simpatic aici online ,ca în realitate nu as avea curaj sa ma întâlnesc cu el 🤣🤣🤗🤗🤗🥰🥰

Las' ca ne face Alis programare de gangbang si nu ai de ales, trebuie sa te prezinti. Sau trimiti reprezentant, pe Nacho Vidal, pe Danny Dong, nu poti refuza. 😛 

Ce sa vina TS in Ploiasca, daca atunci cand vin submisixxx e foarte ocupat?! :) A fost Alena, ce vrei mai bine de atat?! Cum ii e dor si de Lorena dar cand era Lorena in peisaj, submisixxx era ocupat, deh. Macar daca ar fi fost ocupat cu folos, isi facea abonament si acum il angaja la firma ei, putea sa o serveasca non-stop. 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 5 minute, biliape a spus:

Las' ca ne face Alis programare de gangbang si nu ai de ales, trebuie sa te prezinti. Sau trimiti reprezentant, pe Nacho Vidal, pe Danny Dong, nu poti refuza. 😛 

Ce sa vina TS in Ploiasca, daca atunci cand vin submisixxx e foarte ocupat?! :) A fost Alena, ce vrei mai bine de atat?! Cum ii e dor si de Lorena dar cand era Lorena in peisaj, submisixxx era ocupat, deh. Macar daca ar fi fost ocupat cu folos, isi facea abonament si acum il angaja la firma ei, putea sa o serveasca non-stop. 

Lui ii place sa fie dominat online 🤣🤣

 Cu Alisu fac love 🥰🥰🥰

Ai fost la Alena? 

Link spre comentariu

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 11 ore, dyerseve a spus:

Lui ii place sa fie dominat online 🤣🤣

 Cu Alisu fac love 🥰🥰🥰

Ai fost la Alena? 

Eu sunt urat si fetele de toate felurile vor "baieti finesse si asa mai departe", ca sa citez dintr-o fata blonda cu clitoris mai mare ca putele noastre ;) . Daca esti gras si urat, platesti sa iti aminteasca cat esti de inadecvat asa ca atunci cand mi se cer bani imi amintesc ca sunt inadecvat si evit contactul :) Trebuie sa le multumesc unor domnisoare oneste pentru revelatia ca "Nimeni nu o sa vrea sa faca sex cu tine", si prietenilor care mi-au spus de la 19 ani sa "imi scot din cap chestia asta, ca nu m-ar suporta nici una oarba". 
 

  • Haha 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...