Sari la conținut

AlinaMoni 0727573751


Postări Recomandate

Salutare.

Azi am avut nevoie de o descarcare si am sunat aceasta Domnisoara. Mi a dat locatia  nu ma incantat  dar intrun final am am ales sa fac o vizita ...

Mi a deschis usa o fata simpla ,

draguta undeva la 22 ,25 de ani Slabuta ,undeva la 1,65 m ...cat de cat...,am fumat o tigare am stat putin de vb si am trecut la treaba....nu sunt fan FK dar nu am rezistat ,a inceput sa ma pupe pe gat ,pe piept, sa mă mângâie si a inceput un oral de nota 20 dep,umed cu schimbari de ridm atenta la sateliti si a durat undeva la 10 minute si nu exagerez .Cred ca mai state dar am vrut sa trec si la normal .

sa pus deasupra si a inceput sa ma călărească ....geme frumos si parea totul real ,am calarit o si eu si a inceput cu  gemete si mai tari....intr un cuvant o partida de vis. I-am spus ca vreau o ora , banii  decartați la final .in fine terminat prima finalizare dus la dus,....si m am pus in pat ...si a inceput cu mangaieri cu saruturii ....cu mana pe schimbator si foarte atenta la sateliti ... nu a ramas nimic neatins ...am schimbat 3 sau 4 pozitii doar la oral ....si am trecut iar la normal . Te strange in brate, te saruta,te mangaie ...pfff...intr nu n final te face sa te simti bn .Cred ca face si finalizare orala dar nu am incercat pentru ca am finalizat in balon .Fata a spus ca in afara de anal face de toate ,,si are dreptate ,face tot ce iti doresti .

Am avut o ora de sex  continuuu

note

locatie   curata dar ca zona   5

aspect    7  un pic mai aranjata nu ar strica .

on       20   Alina sibiu,Alessia si ea ...doar ca ea te suge cat vrei dep umed tot ce vrei

np     10 umeda o pui cum vrei si dai in ea cum vrei si cat te tine nu e pe graba.

De recomandat la toti pretentiosi care nu vor fete grabite.

Daniel fai o vizita si daca nu iti place ce servicii face eu imi sterg contul.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • pisicuts a schimbat titlul în AlinaMoni 0727573751
  • Membru Premium
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
Acum 24 minute, Reallshow22 a spus:

Salutare.

Azi am avut nevoie de o descarcare si am sunat aceasta Domnisoara. Mi a dat locatia  nu ma incantat  dar intrun final am am ales sa fac o vizita ...

Mi a deschis usa o fata simpla ,

draguta undeva la 22 ,25 de ani Slabuta ,undeva la 1,65 m ...cat de cat...,am fumat o tigare am stat putin de vb si am trecut la treaba....nu sunt fan FK dar nu am rezistat ,a inceput sa ma pupe pe gat ,pe piept, sa mă mângâie si a inceput un oral de nota 20 dep,umed cu schimbari de ridm atenta la sateliti si a durat undeva la 10 minute si nu exagerez .Cred ca mai state dar am vrut sa trec si la normal .

sa pus deasupra si a inceput sa ma călărească ....geme frumos si parea totul real ,am calarit o si eu si a inceput cu  gemete si mai tari....intr un cuvant o partida de vis. I-am spus ca vreau o ora , banii  decartați la final .in fine terminat prima finalizare dus la dus,....si m am pus in pat ...si a inceput cu mangaieri cu saruturii ....cu mana pe schimbator si foarte atenta la sateliti ... nu a ramas nimic neatins ...am schimbat 3 sau 4 pozitii doar la oral ....si am trecut iar la normal . Te strange in brate, te saruta,te mangaie ...pfff...intr nu n final te face sa te simti bn .Cred ca face si finalizare orala dar nu am incercat pentru ca am finalizat in balon .Fata a spus ca in afara de anal face de toate ,,si are dreptate ,face tot ce iti doresti .

Am avut o ora de sex  continuuu

note

locatie   curata dar ca zona   5

aspect    7  un pic mai aranjata nu ar strica .

on       20   Alina sibiu,Alessia si ea ...doar ca ea te suge cat vrei dep umed tot ce vrei

np     10 umeda o pui cum vrei si dai in ea cum vrei si cat te tine nu e pe graba.

De recomandat la toti pretentiosi care nu vor fete grabite.

Daniel fai o vizita si daca nu iti place ce servicii face eu imi sterg contul.

de pret nu spui nimic ? poze reale ?

” if i make you my emotional home .. i give you the power to make me homeless. Because on the day you decide to abandon me, betray me, hurt me, and i've put my emotional eggs in your basket, i've put all my emotional dependence in your bank, i've put my emotional wellbeing in your hands, and you abandon me, reject me, betray me, i am rendered instantly homeless in that moment, it's like i was kicked onto the streets ...i have no address because you were my address, you were my home ..”

Link spre comentariu
  • Oras:Argentex
  • Oras:Argentex
Chiar acum, C.Darwin a spus:

Nu te supara, pe whatsapp nu raspunzi? Trebuie sa te sunam neaparat? Intreb sa stiu, unii dintre noi suntem la munca si preferam programarile pe whatsapp

Încerc sa răspund cât de mult pot...dar am observat ca discuțiile de pe wapp raman discuții 

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 19 ore, Alinamoni a spus:

Încerc sa răspund cât de mult pot...dar am observat ca discuțiile de pe wapp raman discuții 

Ne spui și noua serviciile oferite și dacă ai ceva extra ( CIM, COF, FK, AP) sau ne lași pe noi sa ghicim?

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Salutare

Am ajuns si eu ieri la frumoasa Alina, programare facuta pe whatsapp 0727 573 751

Locația este in blocurile noi de langa Argintex , intrarea discretă,  curățenie ,  un minus ar fi lipsa gel de dus

Față este super drăguță si este profesoara in ceea ce face din punctul meu de vedere

Aspect - roscata , 1.70 cred , sani micuti dar nu f lasati 8

Locatie- discretă,  curățenie , prosop curat 9 ( lipsa gel de dus )

On - 9 o baga toată se joacă Cu ea , finalizare orală

Np - 10 se misca frumos , te sărută te mângâie geme in timpul actului ( chiar daca este actorie o face bine)

100fin/200ora

Mai sta până Duminică,  sper sa o mai prind o dată😁

 

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Argentex
  • Oras:Argentex
Acum 22 ore, Radu007db a spus:

Salutare

Am ajuns si eu ieri la frumoasa Alina, programare facuta pe whatsapp 0727 573 751

Locația este in blocurile noi de langa Argintex , intrarea discretă,  curățenie ,  un minus ar fi lipsa gel de dus

Față este super drăguță si este profesoara in ceea ce face din punctul meu de vedere

Aspect - roscata , 1.70 cred , sani micuti dar nu f lasati 8

Locatie- discretă,  curățenie , prosop curat 9 ( lipsa gel de dus )

On - 9 o baga toată se joacă Cu ea , finalizare orală

Np - 10 se misca frumos , te sărută te mângâie geme in timpul actului ( chiar daca este actorie o face bine)

100fin/200ora

Mai sta până Duminică,  sper sa o mai prind o dată😁

 

 

 

Buna băieți...eu plec astazi din Pitești...o sa revin pentru săptămâna viitoare (joi ,vineri și sâmbătă )Imi pare rău ca nu am avut ocazia sa va întâlnesc pe mulți dintre  voi....dar sper ca ne vom vedea!Va pup😘😘😇

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Am vizitat o și eu pe Alina joi, pot spune ca are servicii la superlativ cu mult peste ceea ce avem noi în Pitești, oral adânc și umed nu comentează la poziții nu grăbește finalizarea a fost orala și spre surprinderea mea a și înghițit fără sa cer sau sa știu ca are și înghițire în meniu te așteptăm cu drag înapoi cât mai repede Alina te pup!

Link spre comentariu
  • Oras:Argentex
  • Oras:Argentex
Acum 2 ore, andrei-razva a spus:

Am vizitat o și eu pe Alina joi, pot spune ca are servicii la superlativ cu mult peste ceea ce avem noi în Pitești, oral adânc și umed nu comentează la poziții nu grăbește finalizarea a fost orala și spre surprinderea mea a și înghițit fără sa cer sau sa știu ca are și înghițire în meniu te așteptăm cu drag înapoi cât mai repede Alina te pup!

Ma bucur ca te-ai simțit bine ...o sa revin clar!😘

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 7 ore, Alinamoni a spus:

Buna băieți...eu plec astazi din Pitești...o sa revin pentru săptămâna viitoare (joi ,vineri și sâmbătă )Imi pare rău ca nu am avut ocazia sa va întâlnesc pe mulți dintre  voi....dar sper ca ne vom vedea!Va pup😘😘😇

Hmmm🤔, la ce am citit până acum despre tine, se pare că ești...inevitabilă 😅.

Te așteptăm 😉

Link spre comentariu
Acum 14 ore, Alinamoni a spus:

Bună dragii mei😍Începând de duminică  sunt în Pitești pentru a -2 oară! Vă  aștept sa ne cunoaștem și sunt convinsă ca ne vom simți foarte bine împreună!Va pup💋💋

@Alinamoni te așteptăm cu drag! Îți recomand să modifici titlul topicului când ajungi sa te faci cunoscută și sa adaugi serviciile 😁

O să trec și eu pe la tine, am auzit numai lucruri bune ca faci. Te sărut 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Argentex
  • Oras:Argentex
Acum 11 ore, Tutu111 a spus:

@Alinamoni te așteptăm cu drag! Îți recomand să modifici titlul topicului când ajungi sa te faci cunoscută și sa adaugi serviciile 😁

O să trec și eu pe la tine, am auzit numai lucruri bune ca faci. Te sărut 😘

Nu prea știu eu joaca cu forumurile gen....ca nu am activat pe ele până acum...dar o sa încerc sa îmi fac timp si văd  ce si cum....!te sărut  și eu 😘

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 44 minute, Alinamoni a spus:

Nu prea știu eu joaca cu forumurile gen....ca nu am activat pe ele până acum...dar o sa încerc sa îmi fac timp si văd  ce si cum....!te sărut  și eu 😘

Este destul de simplu, când vrei sa modifici ceva, dai tag către admin:

@pisicuts , te rugam sa ne ajuți cu redenumirea acestui topic în:

AlinaMoni 0727573751.

Mulțumim 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Argentex
  • Oras:Argentex

Bună  băieți, am revenit în oraș  la voi....de mâine îmi încep activitatea și am zis sa vă spun câteva detalii

100 o finalizare 

200 o oră

Extra:oral neprotejat +50 

Mă  consider o fată cu bun simț  și încerc sa fiu pe placul tuturor ...Nu fac nimic mecanic...și dacă  ești un bărbat  care are ce oferii si suntem compatibili ne vom simtii chiar foarte bine .Am 1,60 si 54 kg si un zâmbet pe care îl port mereu.

Adresa mea se află  în Bălcescu Residence si am si colegă....o sa își  pună  si ea anunț aici în următorul timp....Vă  pup dulce și ma bazez pe voi pentru timpul meu petrecut aici😘😎

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 10 minute, Alinamoni a spus:

Bună  băieți, am revenit în oraș  la voi....de mâine îmi încep activitatea și am zis sa vă spun câteva detalii

100 o finalizare 

200 o oră

Extra:oral neprotejat +50 

Mă  consider o fată cu bun simț  și încerc sa fiu pe placul tuturor ...Nu fac nimic mecanic...și dacă  ești un bărbat  care are ce oferii si suntem compatibili ne vom simtii chiar foarte bine .Am 1,60 si 54 kg si un zâmbet pe care îl port mereu.

Adresa mea se află  în Bălcescu Residence si am si colegă....o sa își  pună  si ea anunț aici în următorul timp....Vă  pup dulce și ma bazez pe voi pentru timpul meu petrecut aici😘😎

🤣🤣🤣 sa nu-mi spui ca și la tine a fost nu stiu ce aniversare de ai avut 100 finalizarea cu CIM inclus ( și swallow, se pare), ca ma urc pe masa și ma arunc în cap🤣🤣🤣.

ON 50 extra, ce sa mai zicem...

CIM inclus sau extra?

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
Acum 43 minute, Alinamoni a spus:

Bună  băieți, am revenit în oraș  la voi....de mâine îmi încep activitatea și am zis sa vă spun câteva detalii

100 o finalizare 

200 o oră

Extra:oral neprotejat +50 

Mă  consider o fată cu bun simț  și încerc sa fiu pe placul tuturor ...Nu fac nimic mecanic...și dacă  ești un bărbat  care are ce oferii si suntem compatibili ne vom simtii chiar foarte bine .Am 1,60 si 54 kg si un zâmbet pe care îl port mereu.

Adresa mea se află  în Bălcescu Residence si am si colegă....o sa își  pună  si ea anunț aici în următorul timp....Vă  pup dulce și ma bazez pe voi pentru timpul meu petrecut aici😘😎

niste poze urcate pe vreun site si linkul aici sa vedem  si noi cu cine stam de vorba te rugam

” if i make you my emotional home .. i give you the power to make me homeless. Because on the day you decide to abandon me, betray me, hurt me, and i've put my emotional eggs in your basket, i've put all my emotional dependence in your bank, i've put my emotional wellbeing in your hands, and you abandon me, reject me, betray me, i am rendered instantly homeless in that moment, it's like i was kicked onto the streets ...i have no address because you were my address, you were my home ..”

Link spre comentariu

  • Oras:Argentex
  • Oras:Argentex
Acum 44 minute, Vladescu86 a spus:

🤣🤣🤣 sa nu-mi spui ca și la tine a fost nu stiu ce aniversare de ai avut 100 finalizarea cu CIM inclus ( și swallow, se pare), ca ma urc pe masa și ma arunc în cap🤣🤣🤣.

ON 50 extra, ce sa mai zicem...

CIM inclus sau extra?

CIM,COF,GFE incluse ..pup😘😋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...