Sari la conținut

AlinaMoni 0727573751


Postări Recomandate

Acum 1 minut, sycran_2012 a spus:

Nu sunt orgolios, mulțumesc frumos, doresc să o vizitez în continuare dacă si ea o să mai vrea, nu aveam cum sa vin dusat, pwbtri........ Toate cele bune la toată lumea 

Poți să o contactezi. Nu te costă nimic. Dar fără să aduci în discuție treabă de ieri. Nu pare o fată rea. Merită încercat.  Sper să reușești.  O seară bună 

Link spre comentariu
  • Telefon: the_manyac
  • Oras:Pitesti
  • Telefon: the_manyac
  • Oras:Pitesti
4 minutes ago, sycran_2012 said:

Nu sunt orgolios, mulțumesc frumos, doresc să o vizitez în continuare dacă si ea o să mai vrea, nu aveam cum sa vin dusat, pentru ca eram în timpul serviciului ....... Toate cele bune la toată lumea 

 

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 4 ore, delimitator a spus:

Am sunat la domnisoara,la greu.Nimic.

Dacă nu are disponibilitatea postată aici, insiști degeaba.

Ca sfat, când este pe zonă, dă-i mesaj cu textul: "Vreau programare". Am văzut că este mult mai promptă în a răspunde.

Baftă 😉

Link spre comentariu
  • Oras:Argentex
  • Oras:Argentex
La 06.11.2021 la 20:53, Vladescu86 a spus:

Dacă nu are disponibilitatea postată aici, insiști degeaba.

Ca sfat, când este pe zonă, dă-i mesaj cu textul: "Vreau programare". Am văzut că este mult mai promptă în a răspunde.

Baftă 😉

Bună dragilor, datorită  apelurilor  și insistentelor voastre am revenit la voi în oraș  ....vă pup și vă aștept 🥰🥰😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Salut fratilor,

Azi am vizitat-o pe Alina.

Locatie complexul nou de langa Argintex.

Note:

Aspect: 10 si sunt pur subiectiv, micuta, bruneta, chip frumos, fund super misto si in plus felul in care s-a comportat pe toata durata intalnirii, nu as fi corect sa o notez cu mai putin.

Oral: 9

Normal: 10 pentru ca aici ne-am inteles foarte bine, ca si cum nu era prima intalnire, probabil are ea ceva al ei, adica se muleaza foarte bine dupa partener.

GFE: 10+

Cadoul: 100

Clar este de revenit, pentru ca atitudinea si comportamentul ei o recomanda.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
La 08.12.2021 la 16:32, mihai0788 a spus:

Bună Alina, o actualizare a serviciilor?

Mihăiță, ia tată aici...ca trece iar anul 😁🤭:

CIM și COF incluse, la ON ( adică 50 extra).

Baftă 

La 16.10.2021 la 23:54, Alinamoni a spus:

Bună  băieți, am revenit în oraș  la voi....de mâine îmi încep activitatea și am zis sa vă spun câteva detalii

100 o finalizare 

200 o oră

Extra:oral neprotejat +50 

Mă  consider o fată cu bun simț  și încerc sa fiu pe placul tuturor ...Nu fac nimic mecanic...și dacă  ești un bărbat  care are ce oferii si suntem compatibili ne vom simtii chiar foarte bine .Am 1,60 si 54 kg si un zâmbet pe care îl port mereu.

Adresa mea se află  în Bălcescu Residence si am si colegă....o sa își  pună  si ea anunț aici în următorul timp....Vă  pup dulce și ma bazez pe voi pentru timpul meu petrecut aici😘😎

 

Link spre comentariu
Vizitator Knoxx
Reputație: 0
Acum 40 minute, Vladescu86 a spus:

Mihăiță, ia tată aici...ca trece iar anul 😁🤭:

CIM și COF incluse, la ON ( adică 50 extra).

Baftă 

 

Pai da, în februarie se duce și recenzia în decembrie, la anul 😁

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 31 minute, mihai0788 a spus:

Nu mai încerc bro că i-am lăsat mesaj și m-a lăsat pe seen, trecem la următoarea😂

Am auzit ca asta este ce-a mai noua "jignire", sa-ti dea cu seen🤣🤣🤣.

Frate, dacă vrei mai încerci, dacă nu,nu.

Dacă te încălzește cu ceva și eu am sunat de câteva ori, în zile diferite, până am ajuns la ea.

Este ocupată fata, na...ce sa mai zicem. 

Baftă 

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 7 minute, Knoxx a spus:

Nici ok nu e...

Clar, 100%. La telefon, dacă nu răspunde...poate nu l-a auzit, la mesaj...poate nu l-a citit (chiar dacă l-a primit), dar la seen...la seen pe wtsp, ce să mai zicem🤷‍♂️🙄...nimic... data viitoare, dacă mai este cazul.

Link spre comentariu
  • Oras:Argentex
  • Oras:Argentex
Acum 3 ore, Vladescu86 a spus:

Clar, 100%. La telefon, dacă nu răspunde...poate nu l-a auzit, la mesaj...poate nu l-a citit (chiar dacă l-a primit), dar la seen...la seen pe wtsp, ce să mai zicem🤷‍♂️🙄...nimic... data viitoare, dacă mai este cazul.

Dragii mei ,dacă  am ziua plină  ...trec prin mesaje și si uit de ele ....scuzele mele😇😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...