Sari la conținut

Sex anal prin Pitești?


Mizuno

Postări Recomandate

Vizitator Knoxx
Reputație: 0
Acum 32 minute, ramona1995 a spus:

Trebuia să mai spui ca mi-am facut si nevoile , sa fie tot meniul complet. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Vezi ca unora s-ar putea sa le placa treaba asta. Ie mulți nebuni pe aici.

Link spre comentariu
  • Oras:Pitești
  • Oras:Pitești

Salut băieți , am să las un comentariu pentru Ramona, vorbesc stric personal, fata este bună față de alte fete din pitesti si pot să spun că face exact ceea ce îi ceri, acum depinde de fiecare cum o abordează.Am fost de câteva ori la ea si de fiecare dată am fost multumit de toate serviciile oferite.Sa aveti spor. 

Link spre comentariu
Acum 12 minute, alexalexvaly a spus:

Salut băieți , am să las un comentariu pentru Ramona, vorbesc stric personal, fata este bună față de alte fete din pitesti si pot să spun că face exact ceea ce îi ceri, acum depinde de fiecare cum o abordează.Am fost de câteva ori la ea si de fiecare dată am fost multumit de toate serviciile oferite.Sa aveti spor. 

Multumesc frumos,  te pup.

Link spre comentariu
Vizitator ruxysenzuala
Reputație: 0
Acum 6 minute, alexalexvaly a spus:

Daca vrei ceva perfect, cu anal și tot ce vă poftește inima trebuie să ajungeți în București.Va las topingul fetei.

 

Mulțumesc frumos! 💋

Link spre comentariu
Vizitator Knoxx
Reputație: 0
Acum 26 minute, alexalexvaly a spus:

Salut băieți , am să las un comentariu pentru Ramona, vorbesc stric personal, fata este bună față de alte fete din pitesti si pot să spun că face exact ceea ce îi ceri, acum depinde de fiecare cum o abordează.Am fost de câteva ori la ea si de fiecare dată am fost multumit de toate serviciile oferite.Sa aveti spor. 

Ms colegu', chiar o sa-i fac o vizita. 

Link spre comentariu

  • Oras:Pitești
  • Oras:Pitești
Acum 5 minute, xxx1969 a spus:

Nu ai cu cine sa o compari pe Ruxy cel putin in Pitesti. 

Da ai perfectă dreptate. Dar îți mai zic ceva.Fac pariu că și lui Ruxy se gasesc persoane să o critice.Iti spun ca nu ai să regreți .Esti baiat salon și ști ce vreau să zic.

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...