Sari la conținut

De Evitat ( 0760951506 / 0791271254 )


kevinody

Postări Recomandate

  • Oras:Slatina
  • Disponibila
  • Oras:Slatina
  • Disponibila

Salutare,

Am vizitat domnisoara cu pricina . Multe nu prea sunt de spus avand in vedeze durata vizitei ( 10 min ). Am optat pentru un ON cu finalizare orala .

Corp : 2 skini fara sani fara fund ( am dat 2 pentru cei corora le place skini )

Actiune : 1 oral mecanic pe marginea patului fara deep fara atcificii cu multa laba si din cand in cand imi spunea " Hai Hai " . Dupa actiune in secunda 1 sa ridicat si a mers la baie iar dupa ce m-am imbracat RAPID am fost codus la usa ( nu am avut timp sa merg la baie )

Post actiune : Am cerut la baie pentru o scurta reigienizare si mi sa spus ca e ocupat . A folosit un servetel parid si dai bataie. De la usa pana la actiune a durat 1 minut . " Buna , buna . hai . Pa . Pa " cam asa a fost treaba. 

Are colega + cate un domn pentru fiecare . Dansi au coborat cand am urcat eu respectiv urcat cand am iesit eu . Toata lumea este de etnie , domnisioara cu pricina este mai albicioasa dar tot ... .

GFE  ; 1

Igiena : 1 ( am vazut servetele aruncate pe jos , nu am putut merge la baie , etc etc etc 

Per total nota 1 fara exagerari !!!

halatul 150 nr + 50 finalizare

Mentionez ca la telefon este foarte convingatoare si foarte misto !!!

Asta este experienta mea si concluziile mele , sunteti liber sa faceti ce vreti pe banii vostri !

Bafta

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
On 10/7/2021 at 1:14 PM, kevinody said:

Salutare,

Am vizitat domnisoara cu pricina . Multe nu prea sunt de spus avand in vedeze durata vizitei ( 10 min ). Am optat pentru un ON cu finalizare orala .

Corp : 2 skini fara sani fara fund ( am dat 2 pentru cei corora le place skini )

Actiune : 1 oral mecanic pe marginea patului fara deep fara atcificii cu multa laba si din cand in cand imi spunea " Hai Hai " . Dupa actiune in secunda 1 sa ridicat si a mers la baie iar dupa ce m-am imbracat RAPID am fost codus la usa ( nu am avut timp sa merg la baie )

Post actiune : Am cerut la baie pentru o scurta reigienizare si mi sa spus ca e ocupat . A folosit un servetel parid si dai bataie. De la usa pana la actiune a durat 1 minut . " Buna , buna . hai . Pa . Pa " cam asa a fost treaba. 

Are colega + cate un domn pentru fiecare . Dansi au coborat cand am urcat eu respectiv urcat cand am iesit eu . Toata lumea este de etnie , domnisioara cu pricina este mai albicioasa dar tot ... .

GFE  ; 1

Igiena : 1 ( am vazut servetele aruncate pe jos , nu am putut merge la baie , etc etc etc 

Per total nota 1 fara exagerari !!!

halatul 150 nr + 50 finalizare

Mentionez ca la telefon este foarte convingatoare si foarte misto !!!

Asta este experienta mea si concluziile mele , sunteti liber sa faceti ce vreti pe banii vostri !

Bafta

Mersi colegu,

 

Abea ce am vb cu ea la tel. Activeaza in Buc. acum, 100/250, mi-am dat seama ca isi ascunde accentul tipic de etnie...poze false binenteles. Noroc ca am gasit aici recenzia, pass.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

Comfirm cele spuse de colegul .

Am vizitat-o si eu in urma cu cateva sapt, locație la mama dracu pe str Ripiceni .

La tel e convingătoare,odata ajuns la locație am observat un tip care cobora pe scări,deci sigur e pestele.

Mie mi-a plăcut cum arată,imi place genul skinny..

Dar la servicii 0, e PRAFFF, pusă pe japca zdreanța.

I-am reproșat după aceea la telefon calitatea slabă a serviciilor si imi zice că fiecare fată lucreaza in felul ei...Ok, de acord ..dar bani mulți vrea.

De acum încolo regula: când mai deschide ușa o țigancă,pus piciorul în ușă si plecat ,altfel riscăm sa ne pară rău după bani.

Panaramele astea sunt puse pe japcă,imi dau seama că cu toți se poartă la fel,am zis ca poate a avut o zi proastă când am fost eu,dar nu .

PS: e in Târgoviște acuma.îi fac recenzie acolo, vad că folosește tot același nr de telefon.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...