Sari la conținut

Elenaaaaaaa 0735469093


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna sunt Elena am 26 de ani si 1.71 inaltime am 52 kg si am pielea cafenie 🥰 sunt dulce si suava , am ochii verzi si paruo castaniu cu suvite blonde (sau mai bine zis ombre) . Ma gasiti pe 🦋Calea Mosilor 113🦋 iar telefonic la : 0735669093🦋

In legatira cu serviciile mele sunt foarte deschisa la nou oportunitatii , fantezii etc nu prestez  anal sau sex neprotejat 🙂😘

Abia astept sa va cunosc iar pe unii dintre voi sa va revad ! Pupiciiii😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 1 minut, Elenaaaaaa a spus:

Buna sunt Elena am 26 de ani si 1.71 inaltime am 52 kg si am pielea cafenie 🥰 sunt dulce si suava , am ochii verzi si paruo castaniu cu suvite blonde (sau mai bine zis ombre) . Ma gasiti pe 🦋Calea Mosilor 113🦋 iar telefonic la : 0735669093🦋

In legatira cu serviciile mele sunt foarte deschisa la nou oportunitatii , fantezii etc nu prestez  anal sau sex neprotejat 🙂😘

Abia astept sa va cunosc iar pe unii dintre voi sa va revad ! Pupiciiii😘😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
3 minutes ago, Elenaaaaaa said:
6 minutes ago, Elenaaaaaa said:

Buna sunt Elena am 26 de ani si 1.71 inaltime am 52 kg si am pielea cafenie 🥰 sunt dulce si suava , am ochii verzi si paruo castaniu cu suvite blonde (sau mai bine zis ombre) . Ma gasiti pe 🦋Calea Mosilor 113🦋 iar telefonic la : 0735669093🦋

In legatira cu serviciile mele sunt foarte deschisa la nou oportunitatii , fantezii etc nu prestez  anal sau sex neprotejat 🙂😘

Abia astept sa va cunosc iar pe unii dintre voi sa va revad ! Pupiciiii😘😘😘

Expand  

Buna frumoaso , ceva poze sa vedem?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 38 minute, Elenaaaaaa a spus:

Price 30 min 150

1h 300 

i dont make anal  sex widouth or cum face or mouth 🙂

Vezi ca ai ajuns în România..Vorbește dracu românește nu ne mai speria cu  engleza.. 

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...