Sari la conținut

De cate ori va futeti sotia/concubina, doar 40+!!!


Postări Recomandate

  • Oras:Sud-est
  • Oras:Sud-est

Hai noroc!

La 20j de ani de cand sunt cu consoarta inca o lovesc de 3-4 ori pe sapt (7 zile).
Uneori si de 2 ori pe zi, prin concedii, zile libere fara kineri prin zona.

Imi spune uneori: cine mai este rasfatat ce tine .... uare asa o fi?

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator fardugol
Reputație: 0
Acum 47 minute, marius2k a spus:

Hai noroc!

La 20j de ani de cand sunt cu consoarta inca o lovesc de 3-4 ori pe sapt (7 zile).
Uneori si de 2 ori pe zi, prin concedii, zile libere fara kineri prin zona.

Imi spune uneori: cine mai este rasfatat ce tine .... uare asa o fi?

Și eu o lovesc în fiecare zi,

Sex doar a(u)nal,

Și la noi o săptămână are 7 zile.

P.S. - aceasta este o ironie, a se trata cu uitare.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 20 ore, AdrianRino a spus:

Băi frate, din păcate nu foarte des și chiar încerc să realizez de ce. Mai ales că încă arată foarte bine (are exact 40 de primăveri) 🤔

Încearcă să introduci jucăriile (dacă nu la folosești încă) erotice - vibratoare de diferite dimensiuni ,care cu siguranță îți vor condimenta viața sexuală... Încearcă dublă penetrare, anal-normal etc.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 45 minute, nickbocsa a spus:

Încearcă să introduci jucăriile (dacă nu la folosești încă) erotice - vibratoare de diferite dimensiuni ,care cu siguranță îți vor condimenta viața sexuală... Încearcă dublă penetrare, anal-normal etc.

Mersi pt idei, Nick. M-am gândit și eu la asta la un moment dat, dar nu acceptase. 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 6 minute, AdrianRino a spus:

Mersi pt idei, Nick. M-am gândit și eu la asta la un moment dat, dar nu acceptase. 

Când va accepta, va fi înnebunită după ele la fel ca și tine... 😉

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-napoca
  • Oras:Cluj-napoca

Mă bag și eu în seamănă, chiar daca nu am 40 (mai am câțiva ani până acolo).

Avem futaciosi nu glumă, de 2 ori pe zi sau zilnic. La mine nu este chiar așa, dar o medie de 5 futaiuri pe săptămână. Depinde , prin vacante sau etc și de 2 ori pe zi. Dar chiar zilnic7 din 7 nu bifam, poate bifează altul ( la ea) :)))

  • Haha 5
Link spre comentariu
  • Oras:Sud-est
  • Oras:Sud-est
Acum 7 ore, nickbocsa a spus:

Încearcă să introduci jucăriile (dacă nu la folosești încă) erotice - vibratoare de diferite dimensiuni ,care cu siguranță îți vor condimenta viața sexuală... Încearcă dublă penetrare, anal-normal etc.

Exact. Noi am introdus de vre-o 2 ani... Cel mai de 'efect' sunt extensiile. Dar ca sfat, folositi-le la sfarsit, dupa ce dati pedale pe saturate fara. La fel dildo, vibrator este apreciat. Nu trebuie sa ii spui, il cumperi si il ascunzi pe sub perna si tzup il scoti la momentul cand simti ca e loc. 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 19 ore, marius2k a spus:

Exact. Noi am introdus de vre-o 2 ani... Cel mai de 'efect' sunt extensiile. Dar ca sfat, folositi-le la sfarsit, dupa ce dati pedale pe saturate fara. La fel dildo, vibrator este apreciat. Nu trebuie sa ii spui, il cumperi si il ascunzi pe sub perna si tzup il scoti la momentul cand simti ca e loc. 

Eu ador să văd cum se masturbează cu ele sau când își umple celelalte găuri cu vibrator și penis artificial... mor de fericire când îi văd cele trei găuri "pline"

Link spre comentariu
  • Oras:Zona aproximativa scrisa recenzie=TIMP CASTIGAT!
  • Oras:Zona aproximativa scrisa recenzie=TIMP CASTIGAT!

Nu cred ca a atins nimeni esentza problemei. 

Vreau sa zic ca nu conteaza de cate ori, ca numar ma refer, raportat la o anume perioada de timp. Conteaza sa faci asta CAND ARE EA NEVOIE ! Poate o saptamana vrea zilnic, poate luna urmatoare vrea doar de 3 ori pe luna... Important e ca tu sa fii acolo, s-o simti si sa fii in filmul ei. Daca gresesc cu ceva, astept criticile...

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sud-est
  • Oras:Sud-est
La 11.10.2021 la 17:44, tot_lazy a spus:

Nu cred ca a atins nimeni esentza problemei. 

Vreau sa zic ca nu conteaza de cate ori, ca numar ma refer, raportat la o anume perioada de timp. Conteaza sa faci asta CAND ARE EA NEVOIE ! Poate o saptamana vrea zilnic, poate luna urmatoare vrea doar de 3 ori pe luna... Important e ca tu sa fii acolo, s-o simti si sa fii in filmul ei. Daca gresesc cu ceva, astept criticile...

Asa este. Dar daca esti perseverent o prinzi si atunci cand are ea chef, in rest o faci pe egoistul 😊. Dar rar se intampla sa dai ca bou si ea sa stea ca wak. Uneori o lovesc dupa o zi plina cu mult strez... jap jap si somn. Mai ales pe pielea goala si ejaculat în pizda.

Stiu, egoism maxim. 😋

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Zona aproximativa scrisa recenzie=TIMP CASTIGAT!
  • Oras:Zona aproximativa scrisa recenzie=TIMP CASTIGAT!
6 hours ago, marius2k said:

Asa este. Dar daca esti perseverent o prinzi si atunci cand are ea chef, in rest o faci pe egoistul 😊. Dar rar se intampla sa dai ca bou si ea sa stea ca wak. Uneori o lovesc dupa o zi plina cu mult strez... jap jap si somn. Mai ales pe pielea goala si ejaculat în pizda.

Stiu, egoism maxim. 😋

 

On 10/11/2021 at 5:44 PM, tot_lazy said:

Nu cred ca a atins nimeni esentza problemei. 

Vreau sa zic ca nu conteaza de cate ori, ca numar ma refer, raportat la o anume perioada de timp. Conteaza sa faci asta CAND ARE EA NEVOIE ! Poate o saptamana vrea zilnic, poate luna urmatoare vrea doar de 3 ori pe luna... Important e ca tu sa fii acolo, s-o simti si sa fii in filmul ei. Daca gresesc cu ceva, astept criticile...

Daca mai reusesti sa faci asta si CUM ARE EA NEVOIE, ai eliminat egoismul. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Zona aproximativa scrisa recenzie=TIMP CASTIGAT!
  • Oras:Zona aproximativa scrisa recenzie=TIMP CASTIGAT!
21 hours ago, marius2k said:

Poate ti-o loveste altu mai des :)

In viata sexuala de cuplu din Romania, la capitolul "open mind"/"swing"/swap wife" abia s-a scris titlul....asta dintr-un amalgam de cauze: lipsa educatie sexuala, prejudecati, religie, etc.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Mamaia Nord
  • Oras:Mamaia Nord
La 11.10.2021 la 22:44, tot_lazy a spus:

Nu cred ca a atins nimeni esentza problemei. 

Vreau sa zic ca nu conteaza de cate ori, ca numar ma refer, raportat la o anume perioada de timp. Conteaza sa faci asta CAND ARE EA NEVOIE ! Poate o saptamana vrea zilnic, poate luna urmatoare vrea doar de 3 ori pe luna... Important e ca tu sa fii acolo, s-o simti si sa fii in filmul ei. Daca gresesc cu ceva, astept criticile...

Ce te faci ca ea are nevoie de o data pe semestru? Jucăria ta funcționează bine, chiar prea bine… și ea a tras zăvoaiele? Vii pe nimfomane sa cauți inspirație sau recomandări?

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...