Sari la conținut

Adina 0721956625


Postări Recomandate

  • Oras:Transilvania
  • Oras:Transilvania

Am reusit sa merg la tipa asta , nu pot sa spun ca e cine stie ce ,dar e cat de cat ,pentru criza ce o avem in momentul de fata ,am platit 300 pentru o ora dar am optat pentru protejat la tot , cica face si anal dar nu am incercat , in principiu fata e vorbareata si arata binisor as putea sa spun , genul acela de fata simpatica , care nu iese din comun cu nimic . Per total am foat multumit de ea , eu zic ca in vremurile astea merge 🤣

O zi buna 

Link spre comentariu
Vizitator Geanina.sara
Reputație: 0
Acum 1 minut, Domnulspion7 a spus:

Am reusit sa merg la tipa asta , nu pot sa spun ca e cine stie ce ,dar e cat de cat ,pentru criza ce o avem in momentul de fata ,am platit 300 pentru o ora dar am optat pentru protejat la tot , cica face si anal dar nu am incercat , in principiu fata e vorbareata si arata binisor as putea sa spun , genul acela de fata simpatica , care nu iese din comun cu nimic . Per total am foat multumit de ea , eu zic ca in vremurile astea merge 🤣

O zi buna 

Ce ți-am spus, pentru tine este bună! 😅🤣😂

Link spre comentariu
  • Oras:Transilvania
  • Oras:Transilvania
Acum 2 minute, Geanina.sara a spus:

Ce ți-am spus, pentru tine este bună! 😅🤣😂

Altceva inafara de a jigni si a te lua de lume nu am vazut la tine pe toate cele 6 conturi ...deci .. nu stiu zau cat de relevant esti pentru cineva de pe aici ... tot pe langa subiecte esti oricum 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
Acum 22 ore, Domnulspion7 a spus:

Altceva inafara de a jigni si a te lua de lume nu am vazut la tine pe toate cele 6 conturi ...deci .. nu stiu zau cat de relevant esti pentru cineva de pe aici ... tot pe langa subiecte esti oricum 

Salut ..unde este locația fetei ..ajung azi prin BN și poate poate mă incadrez.

Mulțumesc

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Eu am întrebat eu răspund.

Locația este Lucian Blaga 1 et 2 apartamentul este el ok insa mizeria și duhoarea de țigară este regina și rege în acel apartament. 

In locație sunt doua fete, cel puțin una este din București.

Preț 150 20 min daca poate sa te fraierească mai scoți 50 Ron pentru on.

Fata este jalnică atitudine 0 totul este fast fuck pe făcut bani 💰

Oralul mecanic fara nici o noimă atenta la telefon și la ceas te cronometrează.

Aspectul fetei lasă de dorita sâni lăsați și urâți..

Nu recomand deloc fetele sunt de evitat.

Atenție la pești tatuați din fata blocului. 

Fetele sunt venite din Capitală și puse pe japca ....nu recomand sub nici o forma.

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Transilvania
  • Oras:Transilvania

Eu am zis ca merge pentru vremurile de criza in care se aflau anunturile din orasul nostru , si ca a fost cat de cat ok , am zis ca nubiese din comun cu nimic 

Prostul forumului s-a trezit vorbind din nou fara sa il bage cineva in seama , inca nu isi da seama ca pentru el vorbeste reputatia aia cu minus sper cat mai repede ca si contul asta sa ajunga pe urmele lui gabriel ..

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Geanina.sara
Reputație: 0
Acum 11 ore, Domnulspion7 a spus:

Eu am zis ca merge pentru vremurile de criza in care se aflau anunturile din orasul nostru , si ca a fost cat de cat ok , am zis ca nubiese din comun cu nimic 

Prostul forumului s-a trezit vorbind din nou fara sa il bage cineva in seama , inca nu isi da seama ca pentru el vorbeste reputatia aia cu minus sper cat mai repede ca si contul asta sa ajunga pe urmele lui gabriel ..

Să înțeleg că ești peștele ei,din moment ce sari așa pentru ea.La naiba gunoaie și nu mă mai confunda cu obsesiile tale,peștișorule 😅🤣😂🤫🤫🤫

Link spre comentariu
  • Oras:Transilvania
  • Oras:Transilvania

Interesant esti faptul ca in momentul cand am scris "prostul forumului" s-a trezit acest individ sa raspunda ceea ce inseamna ca este si el constient ca este "prostul forumului" , daca eram pestele ei cu siguranta o laudam si ziceam despre ea ca e buna dar eu am spus clar ca este buna doar pentru criza din oras clar ca exista fete mult mai bune ca ea 

 

Prostul tot prost si cu reputatie tot mai mica 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Geanina.sara
Reputație: 0
Acum 2 minute, Domnulspion7 a spus:

Interesant esti faptul ca in momentul cand am scris "prostul forumului" s-a trezit acest individ sa raspunda ceea ce inseamna ca este si el constient ca este "prostul forumului" , daca eram pestele ei cu siguranta o laudam si ziceam despre ea ca e buna dar eu am spus clar ca este buna doar pentru criza din oras clar ca exista fete mult mai bune ca ea 

 

Prostul tot prost si cu reputatie tot mai mica 

Nu are rost ești o cauză pierdută. 🤫🤫🤫

Link spre comentariu
  • Oras:Transilvania
  • Oras:Transilvania
Acum 1 minut, Geanina.sara a spus:

Nu are rost ești o cauză pierdută. 🤫🤫🤫

Cauza pierduta esti tu , nu ai nici o recenzie relevanta, jignesti pe toata lumea, esti mereu off topic , ameninti fetele de pe numere fantoma , ai 7 conturi inchise pana acum , reputatia ta este cu minus si pe orice coleg de aici am intreba ar spune aceleasi lucruri despre tine 

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Tokyo
  • Oras:Tokyo
Acum 3 ore, Domnulspion7 a spus:

Cauza pierduta esti tu , nu ai nici o recenzie relevanta, jignesti pe toata lumea, esti mereu off topic , ameninti fetele de pe numere fantoma , ai 7 conturi inchise pana acum , reputatia ta este cu minus si pe orice coleg de aici am intreba ar spune aceleasi lucruri despre tine 

Tot astept sa vad cand o sa te plictisesti sa vorbesti cu Gabriela. 🤣🤣

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...