Sari la conținut

ANDREEA DEEA...HOT CHOCOLATE 0735750134


Postări Recomandate

  • Oras:Cetatea Tomis
  • Oras:Cetatea Tomis

Mda. Din punctul meu de vedere ai cam plecat cu stângul pe aici.

Acum aproape o ora, am fost in cele din urma la colega ta Denissa, daca tot nu te-am gasit. Insa, la plecare am rugat-o pe Denissa sa te cheme sa te cunosc si eu, mai ales ca precizasem ca pentru tine am vrut sa ajung inițial, dar nu te-ai deranjat un minut sa ne vedem la ochi.

Nu-i frumos, mami! :P

Link spre comentariu

Mda. Din punctul meu de vedere ai cam plecat cu stângul pe aici.

Acum aproape o ora, am fost in cele din urma la colega ta Denissa, daca tot nu te-am gasit. Insa, la plecare am rugat-o pe Denissa sa te cheme sa te cunosc si eu, mai ales ca precizasem ca pentru tine am vrut sa ajung inițial, dar nu te-ai deranjat un minut sa ne vedem la ochi.

Nu-i frumos, mami! :P

 

     Gansgstarr asta este o practica chiar foarte veche pe piata asta de profil. sint fete care isi prezinta colegele si sint fete care sub nici o forma nu amesteca clientii una cu alta. Treaba asta nu e de blamat. Daca te-ar fi pus aiurea pe drumuri puteai sa spui orice, dar sa spui ca e vinovata ca nu a vrut sa iasa sa cunoasca clientul colegei de apartament, asta nu e prea corect. Daca ai fi citit un pic cu atentie pe cele vreo 5 topice ( ??? ) deschise, chiar cele doua fete au mentionat ca doresc sa aiba topice separate cu numere de telefon separate. Deci nu vad unde e greseala fetei. A, daca ar fi raspuns una pe telefonul celeilalte, probabil ca erau ceva indicii sa speri la ceva in plus. Dar asa se vede treaba ca bussines-ul lor este total separat si doar impart o locatie si cheltuielile aferente.

Link spre comentariu
  • Telefon: andre.deea71
  • Oras:constanta
  • Telefon: andre.deea71
  • Oras:constanta

Telefonul meu a fost inchis pentru ca am avut ceva de rezolvat. Si GANSGSTARR a sunato pe colega mea nu pe mine. Daca vorbeam eu la tel asa putea sa fie o suparare.Imi cer scuze Gansgstarr nu a fost cu intentie rea...pupiciii...si poate o sa avem ocazia sa ne vedem

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Uite asa am ajuns si la andreea am sunat la numaru de telefon al andreei mia raspuns repede. locatia este foarte aproape de sensul giratoriu de la city.Apartament este intretinut curat,frumos aranjat.Imi deschide usa andreea si ma invita in living acolo o intalnesc si pe colega ei de apartament denisa si stam la o mica conversatie pret de 2-3 tigari.Am mers in dormitor cu andreea si pentru ca avem  atatea lucruri in comun...cred ca am vorbit pret de 1 ora...(mai serios mai in gluma nici nu ne-am dat seama cand a trecut timpu.Pana la urma am zis sa ne apucam si noi de treaba.

A inceput cu un oral mai cu dt mai cu scuipat mai cu priviri deocheate si cu mici indrumari de la mine(schimbari de ritm(mai lent sau mai rapid)mai un 6 9 ca sa fie treaba completa si pus balonasu...

Cred ca la normal am facut toata kamasutra cu 2-3 pupici ca de is mai pupacios de fel :P cu gemete Insa junioru cum o dadeam nu vroia si nu vroia.Inceput dinou cu oral poate poate inca o data 69 junioru nu vroia(cred ca ii placea de fata si dorea sa o tachineze  :laugh2 ) intr-un final am lasat-o sa faca oral cum stie ea si am finalizat cim (inca mie mila de saraca fata la cat a muncit  :laugh2  :laugh2 )cred ca am muncit amandoi o ora . :laugh2

 

 

Sa mearga si cu notele...ce fel de  recenzie e daca nu avem note...

Locatie 9(frumos spatios curat) 

Igiena 10(nimic de reprosat miroase frumos dus facut inainte 

Corp-10(asa cum e in poze asa arata si in realitate si mai e si draguta la fata )(si mai e si pe gustu meu)

Oral-9.5 (il face bini di tot.Iam mai dat cateva indicatii pe acolo nu de alta dar nu imi plac anumite lucruri la oral dar e fata ascultatoare si pune in aplicare tot ce i se spune) 

Normal 9-pentru ca in mare parte am facut eu munca grea :laugh2  :laugh2  :P )sfat maii lasa tigarile(glumesc glumesc)

Gfe-9.5(acum serios la cat am stat de vorba si la cat neam imbratisat si neam alintat (singurul lucru este ca au fost mai putini pupici :P)

 

Apoi cred ca o sa imi faca tarif special la cat sa chinuit  :laugh2  :laugh2 Halat predat de la inceput pentru o ora (150)cu un mic cadou nu de alta da stiam ce o asteapta  :laugh2

 

Fata ma zapacit total asa ca va las pe voi sa trageti concluziile

  • Like 11
Link spre comentariu
  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

      Nu. Nu ca as fi vreu hain la suflet, dar regulamentul forumului nu permite sa se stie dinainte userul care vine. Doar eventual dupa ce viziteaza iti poate spune ce si cum.

 

Avem acum cam toate informatiile. Sa vedem cine sparge gheata cu prima recenzie. Desi eu cam banuiesc cine e inculpatul  :laugh2  :laugh2

si eu banuiesc cine e inculpatul.din pacate am posibilitati minime de a posta,fiind in drum catre vestul tarii ,totusi ii multumesc lui j.holmes pentru sfatul de ale vizita ,confirm existenta celor doua domnisoare si rog pe aceasta cale moderatorii sa le inroseasca . voi reveni cu o recenzie la timpul potrivit.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Andreea, intrucat recunosc unele poze ca fiind mai vechi, as dori sa te intreb daca ai mai activat la OMV pe Tomis acum cateva luni alaturi de o alta fata Lory si daca te regasesti in aceste poze ?

am vorbitt si eu cu ea pe acest subiect si iti pot sune ca este ea(confirmatie de la andreea)

 

 

Andreea este cea cu parul mai lung din ultimele poze postate de tine gyo

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: andre.deea71
  • Oras:constanta
  • Telefon: andre.deea71
  • Oras:constanta

Andreea, intrucat recunosc unele poze ca fiind mai vechi, as dori sa te intreb daca ai mai activat la OMV pe Tomis acum cateva luni alaturi de o alta fata Lory si daca te regasesti in aceste poze ?

Buna...DA AM FOST ACUM UN AN CAM ASA...SUNT FATA BRUNETA MAI MICUTA...PUPICII

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

In weekend mi-am permis sa fac o vizita domnisoarei Andreea, nimeni alta decat colega deja cunoscutei Denisa. Se pare ca ambele raspund la acelasi telefon, cea cu care am vorbit de fapt fiind chiar Denisa, care pot spune ca a reusit sa ma ameteasca putin cu indicatiile dar am trecut peste.

Ajuns in apartament am fost primit destul de elegant "Scortisoara" raspunzandu-mi si prezentandu-se intr-un mod placut. Am ales sa intru cu Andreea pentru ca mi s-a parut mai potrivita din punct de vedere al inaltimii eu nefiind foarte inalt, iar Andreea este de departe mai mica decat mine. Cred ca are in jur de 1.55. A parut destul de surprinsa ca am ales sa imi petrec timpul cu ea dar s-a comportat exemplar de la inceput pana la sfarsit.

In afara inaltimii pot spune de Andreea ca este o fata buneta, cu sanii potriviti, parand cam in jurul varstei de 20 ani, varsta pe care a sustinut si ea ca o are, simpatica la fata si sper sa nu ma insel cred ca e de etnie. Oricum acest aspect nu este foarte sesizabil.

Locatia celor doua domnisoare este undeva pe bd-ul Lapusneanu in diagonala cu mall-ul inspre statiunea Mamaia. Apartamentul arata bine insa baia lasa de dorit apa fiind netrasa cand am vrut sa o folosesc.

Prestatia m-a impresionat placut. Fata este foarte joviala si hotarata sa te faca sa te simti bine. Oralul am ales sa il faca neprotejat si se descurca destul de bine, iar la normal e o placere sa o vezi cum te "calareste:, sanii destul de potriviti corpului ei jucand in toate partile. Este foarte posibil ca aceasta atitudine pozitiva pe care o are sa provina din faptul ca ii place sexul. I-am spus ca vreau sa facem o finalizare faciala. A acceptat cu conditia sa fiu atent sa nu ii dau in ochi. Am fost si am preferat sa termin mai jos de gat ca sa ma pot tine de promisiune.

 

Acum notele:

-locatie 6

-igiena (domnisoarei) 9

-normal 9

-oral 7.5 (atinge putin cu dintii dar se straduie)

-aspect fizic 7.5 (este bine proportionata si draguta la fata)

-pret 70 lei/finalizare

-GFE 8 (nu am incercat FK dar cred ca pentru doritori accepta)

Pozele de pe telgraf nu sunt reale ca atare am ales sa nu le postez.

  • Like 12
Link spre comentariu

  • Oras:dobrogea
  • Oras:dobrogea

Asta e am vazut ca pleaca dar postez recenzia pentru posteritate.

Am sunat la 0762841226, am vorbit cu Andreea si m-am prezentat la locatie.

Ajuns in apartament am fost primit destul de elegant in sufragerie de catre ambele fete imbracate sexy

(cred ca s-a mai spus e colega cu Denisa). Am ales sa intru cu Andreea 9pozele o avantajeaza mult, o fac sa para mai inalta)

Andreea ca este o fata buneta, cu sanii potriviti, micuta pina in 1.60, simpatica la fata si pielea aramie.

Apartamentul arata binisor, destul de curat, dar are o configuratie imbirligata. Am fost intrebat daca vreau la baie si m-am dus dar dotarile erau cam lipsa, adica nu era decit un sapun si nimic de sters. 

Am inceput cu un oral neprotejat si s-a descurcat destul de bine, cu atentie la zonele adiacente si fara intrebe de multe ori daca vreau sa punem prezervativul. M-am jucat un pic la pusilica mirosea imbietor dar nu am indraznit sa gust deoarece avea un picut de freza. Am pus prez cind am considerat eu ca e OK si am continuat normal cu ea deasupra se misca bine si apre ca ii face placere, apoi am trecut la o caprita unde am vazut chiar ca se excita un pic singura. Ne-am oprit si am scos prez si am continuat cu oralul  si am finalizat. La final sters cu servetele umede.

O nota pozitiva ca nu s-a uitat la ceas si a fost vesela si comunicativa, chiar atenta la dorintele mele.

Eu m-am simtit bine si e de revenit.

 

-locatie 7

-igiena 9 (n-a facut dus cu mine de fata dar mirosea fresh)

-normal 9

-oral 8

-aspect fizic 8 (sanii lasati un pic si draguta la fata)

-GFE 8 (comunicativa si destul de vesela)

 

Sper sa nu lipseasca mult.

  • Like 11
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...