Sari la conținut

ANDREEA DEEA...HOT CHOCOLATE 0735750134


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

In weekend mi-am permis sa fac o vizita domnisoarei Andreea, nimeni alta decat colega deja cunoscutei Denisa. Se pare ca ambele raspund la acelasi telefon, cea cu care am vorbit de fapt fiind chiar Denisa, care pot spune ca a reusit sa ma ameteasca putin cu indicatiile dar am trecut peste.

Ajuns in apartament am fost primit destul de elegant "Scortisoara" raspunzandu-mi si prezentandu-se intr-un mod placut. Am ales sa intru cu Andreea pentru ca mi s-a parut mai potrivita din punct de vedere al inaltimii eu nefiind foarte inalt, iar Andreea este de departe mai mica decat mine. Cred ca are in jur de 1.55. A parut destul de surprinsa ca am ales sa imi petrec timpul cu ea dar s-a comportat exemplar de la inceput pana la sfarsit.

In afara inaltimii pot spune de Andreea ca este o fata buneta, cu sanii potriviti, parand cam in jurul varstei de 20 ani, varsta pe care a sustinut si ea ca o are, simpatica la fata si sper sa nu ma insel cred ca e de etnie. Oricum acest aspect nu este foarte sesizabil.

Locatia celor doua domnisoare este undeva pe bd-ul Lapusneanu in diagonala cu mall-ul inspre statiunea Mamaia. Apartamentul arata bine insa baia lasa de dorit apa fiind netrasa cand am vrut sa o folosesc.

Prestatia m-a impresionat placut. Fata este foarte joviala si hotarata sa te faca sa te simti bine. Oralul am ales sa il faca neprotejat si se descurca destul de bine, iar la normal e o placere sa o vezi cum te "calareste:, sanii destul de potriviti corpului ei jucand in toate partile. Este foarte posibil ca aceasta atitudine pozitiva pe care o are sa provina din faptul ca ii place sexul. I-am spus ca vreau sa facem o finalizare faciala. A acceptat cu conditia sa fiu atent sa nu ii dau in ochi. Am fost si am preferat sa termin mai jos de gat ca sa ma pot tine de promisiune.

 

Acum notele:

-locatie 6

-igiena (domnisoarei) 9

-normal 9

-oral 7.5 (atinge putin cu dintii dar se straduie)

-aspect fizic 7.5 (este bine proportionata si draguta la fata)

-pret 70 lei/finalizare

-GFE 8 (nu am incercat FK dar cred ca pentru doritori accepta)

Pozele de pe telgraf nu sunt reale ca atare am ales sa nu le postez.

1Pozele sunt facute profesional tocmai de aceea am sfatuit-o si eu sa nu mai puna astfel de poze ca nu sunt credibile 

2.FK nu face a zis ca nu ii place.. doar ca sa stie cei pe viitor

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: andre.deea71
  • Oras:constanta
  • Telefon: andre.deea71
  • Oras:constanta

Multumesc foarte mult...si imi pare rau daca nu am fost pregatita cum trebuie...si scz pentru baie la wc nu merge prea bn cand se trage apa ne se duce....sunt noua si nu mam pregatit cu de toate..acum am facut cumparaturi cu ce trb...pupici va astept

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: andre.deea71
  • Oras:constanta
  • Telefon: andre.deea71
  • Oras:constanta

1Pozele sunt facute profesional tocmai de aceea am sfatuit-o si eu sa nu mai puna astfel de poze ca nu sunt credibile 

2.FK nu face a zis ca nu ii place.. doar ca sa stie cei pe viitor

Pozele sunt facute cu un aparat profesional intr-o locatie foarte frumoasa....eu sunt .si intradevar eram mai grasuta in poze.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: andre.deea71
  • Oras:constanta
  • Telefon: andre.deea71
  • Oras:constanta

   Andreea mama mai sus ne anuntai ca pleci pentru o perioada. Acum eu inteleg ca esti disponibila. Fi te rog mai clara in exprimare ca ne induci in eroare.

ups...scz am intrat de acasa...ma intorc in seara asta...prezenta peste cateva ore

  • Like 1
Link spre comentariu

vasile , daca in viitor se va realiza un top offtopic eu te voi vota sa iesi primul :clap2

uita-te si tu cate postari am eu si cate puncte si compara cu ce ai tu ... :slap2

site-ul asta nu e mess sau chat :no2

 

 

  Daca te-ai putea si compara la numar de recenzii cu Vasile.C alias Talibanu probabil ca nu ti-ai mai pune atatea intrebari.

Link spre comentariu
  • Oras:Pisti Tat
  • Oras:Pisti Tat

vasile , daca in viitor se va realiza un top offtopic eu te voi vota sa iesi primul :clap2

uita-te si tu cate postari am eu si cate puncte si compara cu ce ai tu ... :slap2

site-ul asta nu e mess sau chat :no2

Daca voi iesi primul va multumesc si astept trofeul :)

Partea care am inrosit-o nu o inteleg, iti zic sincer fara nici un fel de caterinca, poate de la oboseala.

Daca vrei sa faci o socoteala, poti aduna asa:

postari : 1291 (pe contul talibanu) plus 584 (pe acest cont) fa si tu socoteala ca mie imi da cu virgula

puncte reputatie: 400 si ceva aveam pe celalalt si 200 pe asta deci concluziile le tragi tu :)

legat de site ca nu e mess sau chat, unde scrie? cine imi interzice sa scriu ce vreau eu si unde vreau eu? (excluzand jigniri, cuvinte grele si alte lucruri de genul asta)

te pupa pestisorul si cred ca voi vorbi cu baietii sa facem un poll cu cel mai tare "offtopicar" 

Link spre comentariu
  • Oras:Pisti Tat
  • Oras:Pisti Tat

  Daca te-ai putea si compara la numar de recenzii cu Vasile.C alias Talibanu probabil ca nu ti-ai mai pune atatea intrebari.

pfoaaaiii m-ai demascat vere  :slap2  :rax2

acu tre sa imi inchid si contul asta si sa imi fac altu  :no2

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

postari : 1291 (pe contul talibanu) plus 584 (pe acest cont) fa si tu socoteala ca mie imi da cu virgula

puncte reputatie: 400 si ceva aveam pe celalalt si 200 pe asta deci concluziile le tragi tu :)

Atunci sa inteleg ca asta nu ai scris-o tu nu  :slap2  :slap2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...