Sari la conținut

ANDREEA DEEA...HOT CHOCOLATE 0735750134


Postări Recomandate

  • Telefon: andre.deea71
  • Oras:constanta
  • Telefon: andre.deea71
  • Oras:constanta

TIN SA MENTIONEZ CA AM SA FAC O MODIFICARE A PRETULUI MEU

 

  ORAL SI NORMAL : 80 LEI O FINALIZARE ,150 LEI O ORA

  ORAL,NORMAL SI ANAL: 150 LEI O FINALIZARE , 250 LEI O ORA

 

MULTUMESC!

Link spre comentariu
  • Telefon: andre.deea71
  • Oras:constanta
  • Telefon: andre.deea71
  • Oras:constanta

baga filmuletul ala acum de ziua ta! peste ani si ani, cand nu vom mai fi tineri asa cum spuneai, sa ne aducem aminte de bucile tale ferme si frumoasa din tineretea ta!!!

john...cand ma duc la cursuriiii o sa fac un filmulet ...acasa nu am cum :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu

vine baiatuuuuuuu!!! sa vezi ce frumusete de film turnam, oscar castigam!!! nici nu poti sa crezi acum cat de bine ai sa poti sa "shake your money maker"!!! si sincer, daca nu ai avea un cur de mai toata splendoarea, zau de ti-as fi propus!!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: andre.deea71
  • Oras:constanta
  • Telefon: andre.deea71
  • Oras:constanta

vine baiatuuuuuuu!!! sa vezi ce frumusete de film turnam, oscar castigam!!! nici nu poti sa crezi acum cat de bine ai sa poti sa "shake your money maker"!!! si sincer, daca nu ai avea un cur de mai toata splendoarea, zau de ti-as fi propus!!!

da asa eee cam rar fundulet ca al meu mic,bombat si tare...te astept sa facem filmuletu

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

.Locatie: bd. lapusneanu, aproape de c.mall, spre sat vacanta, apartament ok, frumos, nu pot da nota deoarece usile cam toate nu erau "in apele" lor....bateria de la dush "era in apa ei....dar chiar muuuulta"...
    Aspect: slim , bruneta, fund deosebit, o constitutie frumoasa, sani apetisanti, pasarica rasa si ingrijita;fata nota 9; corp 10-imi plac minionele; sanii si fundul sunt de exceptie.
    Igiena: 9.5- nu a facut dush inainte, dar cred ca facuse mai devreme.-nu au existat mirosuri suspecte.    
    Atitudine : Nota: 9 (am simtit un pic de stres din partea ei, probabil din cauza ca era prima data)
    GFE 8.5
    Contact: telefonic,la numarul din topic.
    Program de lucru: N/A (eu em fost in timpul zilei)
    Servicii: oral neprotejat la cererea mea, normal protejat. Nota oral 8; nota normal 9.
    Anal: face, (daca dotarea este corespunzatoare).eu nu am incercat, desi funduletul in pozitia doggy ma ispitea tare muuuuult!! (la dotarea mea cred ca ii gadilam putin ficatul :) , dar cei mai dotati va rog sa aveti grija sa ocoliti inima:) )glumesc, sper sa nu se supere Deea pe mine.
    Cadou: am achitat 100 lei pentru o finalizare, dtd undeva la 40-50 min.( tarif de 80 lei pentru o finalizare, eu am lasat 100 simtindu-ma vinovat ca am venit cu mana goala desi fusese ziua ei).


Mai are o colega frumusica, nu prea vorbareata, ochi albastri, deosebiti. Am schimbat cu ea 2-3 vorbe in timp ce Deea se dusha.

Actiunea:    dupa improspatarea mea am intrat in dormitor, pat mare, curat....Deea a inceput (timorata parca)         direct cu     un ON , fara alte mangaieri, alintari...dar un oral facut cu simt de raspundere, umed, fara         DT  si fara     ajutor din partea manutelor ei mici. Montat prezervativul la cererea mea, am intins-o pe         spate, am incercat     cateva sarutari pe lobii urechilor, pe sanii aia mari si frumosi, pe abdomen, buric,     ( fata se gadila :))     aici am constatat diferenta de experienta dintre o fata de 21-22 ani si una de peste         28, in fine, sa nu se     inteleaga ca Deea nu are experienta...am zabovit putin si la veverita,     (ratusca am     inteles ca are Andreea     Ioana:) ), gustoasa, frumoasa, intr-un final usor zemoasa.  
        A urmat normalul in misionar, apoi in doggy, priveliste superba, fund excitant, fara contre, gemete         usoare, mi-a dat impresia ca se abtine de la placere ( motiv pentru care il rog pe JH sa ii faca o vizita         pentru o re-educare :) ). dupa cateva minute am finalizat i balon, m-a curatat cu servetele umede, apoi am         mai povestit una alta la o tigare.

 

 

CONCLUZIE: Recomand!

 

Eu o sa revin, dar poate se mai gandeste si  face si FK!!

 

SPOR S`AVETI!!
 

  • Like 3
Link spre comentariu
 

  
      (.)A urmat normalul in misionar, apoi in doggy, priveliste superba, fund excitant, fara contre, gemete usoare, mi-a dat impresia ca se abtine de la placere ( motiv pentru care il rog pe JH sa ii faca o vizita pentru o re-educare  :) ). dupa cateva minute am finalizat i balon, (.)

 

@ code,

 

ma bucur ca ti-a placut de frumusetea asta mica! este fara doar si poate o superba miniona! ma intriga insa faptul ca ai atat de mare incredere in mine incat tragi concluzia ca o sesiune informativa si educativa cu mine ar putea produce un ulterior episod mai placut, cel putin referitor la placerea ei, daca am inteles eu bine abtinerea la care faci tu trimitere, insa eu te pot asigura din experienta ca andreea stie sa sustraga placere atunci cand mediul si dispozitia permit.

 

ca mai toata fetele foarte tinere si ea a avut parte de o prima educatie sexuala in care placerea ei trebuie considerata ca fiind tabu. ea chiar crede ca solicitarile noastre se refera strict la placerea egoistica a platitorului si nicidecum si la placerea ei. eu sunt de parere ca este un mod in care ea doreste sa ofere calitate, insa nu a realizat ca multi dintre noi am putea sta lejer acasa si printr-un act individual, dar mult mai fezabil economic, sa "rezolvam" problema! probabil ca nu toti dintre noi suntem preocupati si de placerile efective ale fetelor pe care le vizitam, dar ea trebuie sa inteleaga ca mai exista si astfel de specimene.

 

eu unul cred ca andreea intelege si intelege chiar foarte bine acest lucru. ca orice imiplicare umana si aceasta este perfectibila, insa nu pot sa cred ca se poate solicita fara de exceptie la fiecare vizita a noastra. cred ca prima ocazie mereu este oarecum problematica ptr ca implica multe necunoscute, insa o ulterioara vizita, cu o perioada initiala de relaxare reciproca si o calmare a inhibitiilor, va produce un episod mult mai personabil si intim. eu am toata increderea ca andreea a invatat bine acest lucru ptr ca l-am simtit cu ea atunci cand am avut placerea de a o cunoaste. eu am explicat atat ei, cat si colegei timide pe care ai mentionat-o, ca orgasmul este benefic. sa profite de fiecare oportunitate si sa permita ca acest lucru sa se produca! eu le invidiez pe fete ptr ca nativ au aceasta abilitate de a-si da drumul de cate ori doresc ele sa o faca. este adevarat ca nu sunt majoritare fetele cu aceasta aptitudine, insa numarul celor care pot nu este nici de neglijat. mi-as dori ca macar o scurta perioada de timp sa pot si eu face asta, sa dispun de un numar nelimitat de climax-uri in compania lor. 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...