Sari la conținut

ANDREEA DEEA...HOT CHOCOLATE 0735750134


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Buna sunt Andreea!!! 

 

 Ma puteti contacta la nr de telefon: 0729117236

 

 Programul meu este de la 12h-22h.

 

 1 finalizare - 100 lei (normal-oral)

                                                      -si alte fantezii 

 1h,2 finalizari - 200 lei (normal-oral)

 

Va astept!!!

post-207505-0-61279900-1466415339_thumb.png

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salutare baieti, am fost si eu acum vreo saptamana doua la Andreea, locatia centrala pe stefan cel mare, o garsoniera curata, despre servicii nu cred ca e cazul sa va mai explic ca le stie toata lumea, am optat pentru o singura finalizare la pretul de 100 lei, totul protejat la cererea mea, iar finalizarea a fost pe corp. Este o prezenta f placuta si la care te poti intoarce mai mereu când nu vrei sa incerci noutatile de pe piata. Eu unul o sa mia revin.

 

Spor !!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare!

 

O experienta placuta si fara probleme. Acum doua saptamani, usor plictisit pe plaja, dar si incitat de prezentele feminine din jur, am decis sa iau un pranz... altfel. Am sunat inainte de 12, am facut programare la 13 si, cu o mica intarziere, am ajuns in garsoniera de langa Tomis Mall. Domnisoara este o mignona bronzata... natural, cu forme frumoase, atitudine pozitiva si implicare in timpul sexului. M-a asteptat in lenjerie sexi si, dupa dus, am servit "meniul de pranz". A inceput cu un oral neprotejat bun spre foarte bun, cu atentie la zonele adiacente si fara graba. Am trecut la normal la solicitarea mea, a folosit lubrifiant, am schimbat 2-3 pozitii, apoi am scos prezervativul si am finalizat oral. Dupa igienizare am mai stat cateva minute de vorba. E o fata vesela, dar, normal, un pic distanta pana te cunoaste mai bine. In pat e genul soft, nu hard.

 

Locatia: 8

Aspect: 8,5

Igiena: 9,5

Atitudine: 9

Oral: 9

Normal: 8,5

CIM: da

Raport pret/calitate: bun

Halat: 100 finalizarea 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Buna sunt Andreea!!! 

 

 Ma puteti contacta la nr de telefon: 0729117236

 

 Programul meu este de la 10h-00h.

 

 1 finalizare - 100 lei (normal-oral)

                                                      -si alte fantezii 

 1h,2 finalizari - 200 lei (normal-oral)

 

Va astept!!!

post-207505-0-50927900-1467444174_thumb.jpg

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

domnisoara este Andreea veche ? avea locatia langa city undeva pe la filicori daca nu ma insel..si daca nu...aceea Andreea nu avea inclus in meniu si usa din spate?

Buna Sorin!!! Da, eu sunt Andreea (veche) :laugh2  :laugh2  :laugh2 . Pentru moment e inchisa usa din spate! :laugh2   :kiss3

Link spre comentariu
  • Telefon: v_king_67
  • Oras:Constanta
  • Telefon: v_king_67
  • Oras:Constanta

Buna Sorin!!! Da, eu sunt Andreea (veche) :laugh2  :laugh2  :laugh2 . Pentru moment e inchisa usa din spate! :laugh2   :kiss3

Ai inchis-o si ai aruncat cheia ?Sau mai sunt posibilitati de revenire ? :atm .Ai vizor acolo ?Postasul suna intotdeauna de doua ori  :laugh2  :laugh2 .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...