Sari la conținut

Alexia, 0760573014


Postări Recomandate

  • Telefon: 0722000000
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:Satu Mare

Nu te mai pisa pe tine atat ca creierul, cum vorbești, rămâne la fel asa ca dai drumu cu minciunile de aici. Nu vezi in pm ca ai pus ca pro.... același poze cu așternuturile dupa pat .

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 10.10.2021 la 10:30, Alexia001 a spus:

Buna, baieti! Sunt Alexia, am 22 de ani și sunt noua in orașul tau! 

O miniona cu sâni mari, fund bombat, slim și pielea fina și catifelată😊

Va aștept in locația mea exclusivistă sa petrecem momente plăcute împreuna! 😇

Servicii: 

Sex oral protejat/ neprotejat in funcție de igiena

Sex normal protejat 

COB

DT (Deep) 

69 

Anilingus (pasiv) 

Atingeri 

Diferite poziții 

Masaj de relaxare 


 

Zona Calea Victoriei 

 

 

Cadoul

300 lei o ora 

200 lei o jumătate de ora 

B82D0CA0-7FEE-45CF-84D4-CE1952652657.jpeg

2FA0353E-524E-4DBB-9A45-2FD91B0505B3.jpeg

Bine ai venit..ce sa zic..

Felicia...Alexia..nu mai conteaza.

O intrebare..tarifele astea , avand in vedere serviciile, nu ti se par cam mari pt foametea din Romania?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Băieți, nu știu dacă e Felicia sau nu (văd ca asta e discuția pe forumul asta) ca eu am descoperit recent site-ul asta (utilizator publi24 in general) dar pot sa va spun ca nu veți avea nici o secunda de regret dacă mergeți la ea. Eu am fost azi și am rămas foarte plăcut surprins. In primul rând sa va zic despre ea. E o fata super arătoasă iar pozele sunt reale. Undeva pe la 1.65 dacă e sa aproximez. Inclusiv fața e super frumoasa adică aduce așa a puștoaica, a fata de liceu. Am stat câteva minute sa ne cunoaștem, ea servindu ma cu un pahar cu apa (deși îmi oferise suc, eu nu beau suc), iar apoi am trecut la treaba. Oralul a fost in top 3 cele mai bune de le-am primit vreodată. Scuipa pe ea, face deepthroat, o freacă, tot ce vrei. Mai geme ( nu știu dacă fals sau nu, ea știe ), mai da din fund, da contre foarte bine ( așa m a făcut sa mi dau drumul) iar la poziții e foarte deschisă, a stat cum am vrut. Nu m a grăbit deloc.  Are un fund demențial, ceva superb, sânii destul de mari, zâmbește frumos, Bronz frumos. 
Locația e pe victoriei, un apartament 2 camere destul de mare, spațios, curat, toate condițiile. Dacă ești in trecere și nu treci pe la ea, ești chiar fraier. Pentru mine a fost o experiența super buna. Recomand clar!

ah și încă ceva, fata ori se preface f bine, ori chiar e noua in domeniu, nici peste nu are măcar :)) bafta 

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 ore, iustintm a spus:

Băieți, nu știu dacă e Felicia sau nu (văd ca asta e discuția pe forumul asta) ca eu am descoperit recent site-ul asta (utilizator publi24 in general) dar pot sa va spun ca nu veți avea nici o secunda de regret dacă mergeți la ea. Eu am fost azi și am rămas foarte plăcut surprins. In primul rând sa va zic despre ea. E o fata super arătoasă iar pozele sunt reale. Undeva pe la 1.65 dacă e sa aproximez. Inclusiv fața e super frumoasa adică aduce așa a puștoaica, a fata de liceu. Am stat câteva minute sa ne cunoaștem, ea servindu ma cu un pahar cu apa (deși îmi oferise suc, eu nu beau suc), iar apoi am trecut la treaba. Oralul a fost in top 3 cele mai bune de le-am primit vreodată. Scuipa pe ea, face deepthroat, o freacă, tot ce vrei. Mai geme ( nu știu dacă fals sau nu, ea știe ), mai da din fund, da contre foarte bine ( așa m a făcut sa mi dau drumul) iar la poziții e foarte deschisă, a stat cum am vrut. Nu m a grăbit deloc.  Are un fund demențial, ceva superb, sânii destul de mari, zâmbește frumos, Bronz frumos. 
Locația e pe victoriei, un apartament 2 camere destul de mare, spațios, curat, toate condițiile. Dacă ești in trecere și nu treci pe la ea, ești chiar fraier. Pentru mine a fost o experiența super buna. Recomand clar!

ah și încă ceva, fata ori se preface f bine, ori chiar e noua in domeniu, nici peste nu are măcar :)) bafta 

Având cont de aproape 2 ani, nu ai vrea să ne explici și nouă care ar fi topul tău 3 la oral? 🤔

Și de unde știi tu că nu are pește? Ți-a zis ea? 🙂

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...