Sari la conținut

Alexia, 0760573014


Postări Recomandate

Bifat.. locatie dr Iacob felix

fata miniona, nu știu unde a văzut o ala de mai sus de 1.65 dar mă rog. 
Arată decent, sâni mari dar nu prea plini, ușor lăsați în schimb fundul este bombat. 
oral submediocru .. ajutată de mână la greu 

schimba poziții fără să comenteze. 

oral - 6

normal - 8

Aspect fată 8 

locatie - 7

cand am ajuns eu ieșea unu cu o geaca roșie din locatie, nu știu dacă e Peștele sau alt client. Sfatul meu e sa nu mai bage pe bandă așa. 
 Și ATENTIE ca e un mic scam aici. Femeia zice ca nu are timp o ora ( 300 ron ) ci doar de o finalizare(200 ron) practic ora e 400 lei pt ca nu accepta niciodată o ora. Prietenului meu care a urcat după i a zis ca nu are timp decât de o fin ca trebuie sa plece ( asa mi-a zis și mie) 

Ma doare in pula, decât sa ma simt “păcălit” mai bine pune dreacu 400 ora și gata decât sa ne spui la toți ca nu avem timp decât de o fin. 
 

per total pt mine a fost o experiență ok dar muistii ăștia care zic ca e “top 3 oral “ sunt niște mincinoși și punct. Să mă cac pe piepturile lor

 

 

  • Like 5
Link spre comentariu
Acum 20 minute, ninfomanee a spus:

Bifat.. locatie dr Iacob felix

fata miniona, nu știu unde a văzut o ala de mai sus de 1.65 dar mă rog. 
Arată decent, sâni mari dar nu prea plini, ușor lăsați în schimb fundul este bombat. 
oral submediocru .. ajutată de mână la greu 

schimba poziții fără să comenteze. 

oral - 6

normal - 8

Aspect fată 8 

locatie - 7

cand am ajuns eu ieșea unu cu o geaca roșie din locatie, nu știu dacă e Peștele sau alt client. Sfatul meu e sa nu mai bage pe bandă așa. 
 Și ATENTIE ca e un mic scam aici. Femeia zice ca nu are timp o ora ( 300 ron ) ci doar de o finalizare(200 ron) practic ora e 400 lei pt ca nu accepta niciodată o ora. Prietenului meu care a urcat după i a zis ca nu are timp decât de o fin ca trebuie sa plece ( asa mi-a zis și mie) 

Ma doare in pula, decât sa ma simt “păcălit” mai bine pune dreacu 400 ora și gata decât sa ne spui la toți ca nu avem timp decât de o fin. 
 

per total pt mine a fost o experiență ok dar muistii ăștia care zic ca e “top 3 oral “ sunt niște mincinoși și punct. Să mă cac pe piepturile lor

 

 

Am înțeles. Multu!

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...