Sari la conținut

0755299968


Postări Recomandate

  • Oras:Brugge
  • Oras:Brugge

Bună, a mai fost cineva la această doamnă. Fotografia mă atrage pentru că nu există tocuri înalte și lenjerie pe ea, iar spatele ei gol nu este pe ea. din păcate nu este pe WhatsApp. Îmi este imposibil să ajung la ea pentru că locuiesc în străinătate. Numele ei nu este menționat în reclamă

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/saloane-masaj/anunt/masaj-erotic-senzual/h8g5h72f5e567141d4804g4d00120200.html

Link spre comentariu
Acum 22 ore, justout1 a spus:

Bună, a mai fost cineva la această doamnă. Fotografia mă atrage pentru că nu există tocuri înalte și lenjerie pe ea, iar spatele ei gol nu este pe ea. din păcate nu este pe WhatsApp. Îmi este imposibil să ajung la ea pentru că locuiesc în străinătate. Numele ei nu este menționat în reclamă

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/saloane-masaj/anunt/masaj-erotic-senzual/h8g5h72f5e567141d4804g4d00120200.html

 

Link spre comentariu
La 11.10.2021 la 9:50, yellowhorse a spus:

 

Am fost eu, este ok domnișoara din punctul meu de vedere, are sânii tare mișto, se mișcă destul de bine și e și comunicativă. Din spusele ei are undeva la 26 de ani, un fund mișto, curată, la duș are tot ce îți trebuiește pt. a intra în acțiune. Ca notă, 8.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
Acum 2 ore, uyrebyt2000 a spus:

Am fost eu, este ok domnișoara din punctul meu de vedere, are sânii tare mișto, se mișcă destul de bine și e și comunicativă. Din spusele ei are undeva la 26 de ani, un fund mișto, curată, la duș are tot ce îți trebuiește pt. a intra în acțiune. Ca notă, 8.

Dacă tot voiai să contribui cu ceva, puteai detalia.

Face masaj sau sex? Locație... zona?

Pozele sunt reale?

Tarifarea?

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
Acum 48 minute, dorinel18' a spus:

Dacă tot voiai să contribui cu ceva, puteai detalia.

Face masaj sau sex? Locație... zona?

Pozele sunt reale?

Tarifarea?

 

Acum 49 minute, dorinel18' a spus:

Dacă tot voiai să contribui cu ceva, puteai detalia.

Face masaj sau sex? Locație... zona?

Pozele sunt reale?

Tarifarea?

 

# Doar masaj.

# AVV în spate la Kaufland Gheorghieni (la vremea când am vizitat-o). Are și colega care face și aia ... doar masaj, ușor "asezonat".

# Poza e "informativa".

# Tarif ... parca 150, sau 200 (nu sunt sigur, acțiunea a avut loc cu vreo 2 luni, 2 luni și ceva în urma).

P.S.: susțin nota acordata mai sus, da, ar fi de un maxim 8.

Ce ridica nota e faptul ca dacă știi sa te "joci" cu ea, fata asta se "termina", real, real nu fake pentru impresia artistica.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...