Sari la conținut

Toate prostiile😈


Postări Recomandate

Reputație: 233
Acum 3 minute, Semakone a spus:

Nu am Pm 😂 un primul rand .

Dar tu mă poți înjura in continuare .

PS. Mi-a plăcut și persoanele care ți-au dat reacții când na înjuri 🤣.

Mare caractere toți trei 😂😂😂😂

Prostule tu mergi mult pe Rapoarte si nu e bine,esti copil,da prost.

  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 6019
1 hour ago, Semakone said:

încă unul voinic din spatele tastaturii

Zise unul ce a facut 1000 de postari intr-o luna si a rupt laba pe aici cu chestii de genul:

--- "ce buna esti"
--- "sexy"

--- " m-am terminat in pantaloni cand ti-am vazut poza" 

--- "aaa ce te-as fute dar nu sunt in stare decat sa comentez la poze" 

 

🤣🤣🤣

15 minutes ago, Semakone said:

 

Mare caractere toți trei 😂😂😂😂

Ti-am zis sa nu ma mai pomenesti...dar cum poate fanul meu nr. 1 sa nu zica nimic de mine? :) 

  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 1573
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 1 minut, altmarz a spus:

Zise unul ce a facut 1000 de postari intr-o luna si a rupt laba pe aici cu chestii de genul:

--- "ce buna esti"
--- "sexy"

--- " m-am terminat in pantaloni cand ti-am vazut poza" 

--- "aaa ce te-as fute dar nu sunt in stare decat sa comentez la poze" 

 

🤣🤣🤣

Ti-am zis sa nu ma mai pomenesti...dar cum poate fanul meu nr. 1 sa nu zica nimic de mine? :) 

😂😂😂😂😂 mor 🤣🤣🤣🤣🤣.

Vorbește unul pe care nu-l primește gagicile nici pe banii 🤣🤣🤣🤣

Link spre comentariu
Reputație: 6019
14 minutes ago, Semakone said:

😂😂😂😂😂 mor 🤣🤣🤣🤣🤣.

Vorbește unul pe care nu-l primește gagicile nici pe banii 🤣🤣🤣🤣

Ia zi bre, cine nu ma primeste si ma cunoaste? :) 

Vezi ca eu nu sunt Semakone sa dau laba in statia de tramvai la poze...efectiv ultimul terminat al aradului si-a gasit sa comenteze 🤣

  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 1573
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 9 minute, altmarz a spus:

Ia zi bre, cine nu ma primeste si ma cunoaste? :) 

Vezi ca eu nu sunt Semakone sa dau laba in statia de tramvai la poze...efectiv ultimul terminat al aradului si-a gasit sa comenteze 🤣

A început să latre din nou cățelul 😂.

Ham 🤣ham .. hamham 🤣🤣🤣.

Marș ... mă ........de aici

Link spre comentariu
Reputație: 6019
4 minutes ago, Semakone said:

 

Marș ... mă ........de aici

Asa iti zic ceilalti cersetori din statia ta de tramvai? Te gonesc, si te bat? Te vad ca tu esti mai prostalau asa si face toata lumea ce vrea cu tine, nu? 🤣

 

Nici macar acolo printre terminatii strazi nu poti sa fi smecher, da' credeai ca daca treci de 1000 de postari sa ai cont albastru o sa fi si tu cineva pe aici...tot ultimul terminat obosit care se termina cand veze o poza ramai  🤣

  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 1573
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 10 minute, altmarz a spus:

Asa iti zic ceilalti cersetori din statia ta de tramvai? Te gonesc, si te bat? Te vad ca tu esti mai prostalau asa si face toata lumea ce vrea cu tine, nu? 🤣

 

Nici macar acolo printre terminatii strazi nu poti sa fi smecher, da' credeai ca daca treci de 1000 de postari sa ai cont albastru o sa fi si tu cineva pe aici...tot ultimul terminat obosit care se termina cand veze o poza ramai  🤣

Ne vedem personal să-ți arăt cat de prostălău și obosit sunt ...???

Link spre comentariu
Reputație: 6019
5 minutes ago, Semakone said:

Ne vedem personal să-ți arăt cat de prostălău și obosit sunt ...???

Eu stiu ca tu vrei autograf si de aia tot cauti sa te bagi in seama cu mine, dar nu dau autografe la toti terminatii :) 

 

Eu te-am pus sa ma aduci la discutie? Ti-am zis sa nu ma mai mentionezi, dar tu tot asta faci si dupa plangi ca o fetita...eu ce sa te fac...

Hai ca am treaba, tu du-te si mai comenteaza la vreo 10 poze la fete cu "aaa ce buna esti, visez si eu sa te fut intr-o buna zi...dar raman doar cu visele"

  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 1573
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Chiar acum, altmarz a spus:

Eu stiu ca tu vrei autograf si de aia tot cauti sa te bagi in seama cu mine, dar nu dau autografe la toti terminatii :) 

 

Eu te-am pus sa ma aduci la discutie? Ti-am zis sa nu ma mai mentionezi, dar tu tot asta faci si dupa plangi ca o fetita...eu ce sa te fac...

Hai ca am treaba, tu du-te si mai comenteaza la vreo 10 poze la fete cu "aaa ce buna esti, visez si eu sa te fut intr-o buna zi...dar raman doar cu visele"

Eu te-am întrebat altceva.????.

 

Link spre comentariu
Reputație: 1573
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 9 minute, altmarz a spus:

Eu stiu ca tu vrei autograf si de aia tot cauti sa te bagi in seama cu mine, dar nu dau autografe la toti terminatii :) 

 

Eu te-am pus sa ma aduci la discutie? Ti-am zis sa nu ma mai mentionezi, dar tu tot asta faci si dupa plangi ca o fetita...eu ce sa te fac...

Hai ca am treaba, tu du-te si mai comenteaza la vreo 10 poze la fete cu "aaa ce buna esti, visez si eu sa te fut intr-o buna zi...dar raman doar cu visele"

Să mă strigi când m-ai treci pe la Arad.

Te invit la o bere ..Vreau sa te cunosc barbate !!

Link spre comentariu
Reputație: 1573
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
La 21.02.2024 la 22:12, altmarz a spus:

Nici nu ma asteptam la altceva decat sa o aperi...


Nu am avut doar o incercare, dar e ok...ridicati pe piedestal toate ametitele :)

Tie ti-a zis ca nu mai are loc, pe mine m-a anulat pt altcineva cel mai probabil... :) 

Aaa si pe langa asta, a zis sa fie diplomata si zice ca putem sa reprogramam pe maine, crezi ca a mai raspuns sau a mai dat seen? M-a trecut la arhiva si a durut-o in cur, pana i-am batut obrazul pe forum...

Dar continua sa o aperi ca e fata faina. Sa va iubiti 🥰

 

 

 

Uite cum te plângi tu 😂😂😂 când nu te primesc fetele 🤣🤣🤣

Link spre comentariu
Reputație: 1573
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 10 ore, altmarz a spus:

Asa iti zic ceilalti cersetori din statia ta de tramvai? Te gonesc, si te bat? Te vad ca tu esti mai prostalau asa si face toata lumea ce vrea cu tine, nu? 🤣

 

Nici macar acolo printre terminatii strazi nu poti sa fi smecher, da' credeai ca daca treci de 1000 de postari sa ai cont albastru o sa fi si tu cineva pe aici...tot ultimul terminat obosit care se termina cand veze o poza ramai  🤣

Să-mi sugi pula și tu și Marcos și târfă aia penală care râde că o pizda .

 

Link spre comentariu
  • Oras:Online
  • Oras:Online
Acum 1 oră, Semakaone a spus:

@cleopatra01 de ce m-ai banat ???.

Am înjurat o data iar prințesele astea verzi de m-ai multe ori ..

Unde-i dreptatea că de futut tot o sa merg cu sau fara cont 😁

Aveai si alte avertismente din trecut.

Ai atins suma maxima si o venit dunga. 😁

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 2 ore, Rafaelooo a spus:

Na, cineva....😜 o pătât ca câinele meu.......🤔😂😂😂😂

Te-ai bucurat 😂 este 😂😂😂😂..

Ești singurul care a făcut-o public 🤣🤣🤣 

Ai caracter și tu că băieții 🖕🖕🖕🖕

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 14088
  • Telefon: 0764331199
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0764331199
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
La 04.03.2024 la 0:06, Semakone a spus:

Să-mi sugi pula și tu și Marcos și târfă aia penală care râde că o pizda .

 

@Semakaone wow cât de matur ești! Multa minte ai sa injuri si sa jignesti pentru faptul ca am reactionat la postari! As putea face la fel dar eu am obraz și nu ma cobor la nivelul ăsta... deși ești cu siguranță mult mai mare ca mine....pff.... 

În alta ordine de idei...."care rade ca pizda".. ți se pare că am maciuca?? Sa rad ca pl ? 🤭 

"Tarfă penala"..câtă maturitateee din nou!! 🤭 tarfa este un sinonim putem spune ptr cuvântul prostituata,curva,etc ce mai sunt eu .. "penala"-încă nu am dosar dar niciodată nu spun niciodată!! 🤣

"Sa-mi sugi pula" ..asta nu e o înjurătură ptr mine 🤭🤭🤭 am în servicii oral dar nu ptr d'astia care vb asa 😅 

P.S - nici cu pl nici cu capu nu ai gândit! Bafta cu noul cont!! 

  • Like 1
  • Haha 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

@Semakaone

Și eu i-am atras atenția "tărfei " , că nu-i frumos să se bage in cearta " unor userii...  Te asigur , că o va face în continuare,  pentru că atât o duce mintea...  Ele în loc să-și vadă de amărăciunea lor , nu au altă treabă,  decât să-și  arate caracterul.  Aia e . 

Salut.

 

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 39 minute, potrivitu1 a spus:

@Semakaone

Și eu i-am atras atenția "tărfei " , că nu-i frumos să se bage in cearta " unor userii...  Te asigur , că o va face în continuare,  pentru că atât o duce mintea...  Ele în loc să-și vadă de amărăciunea lor , nu au altă treabă,  decât să-și  arate caracterul.  Aia e . 

Salut.

 

Eu cred că ea la și pus să se ia de mine ,că prea dintr-o dată au venit atacurile și reacțiile.Cam ăsta este jocul din păcate,dar nu mă deranjează cu nimic .

Salut.!

  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 1573
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 45 minute, potrivitu1 a spus:

@Semakaone

Și eu i-am atras atenția "tărfei " , că nu-i frumos să se bage in cearta " unor userii...  Te asigur , că o va face în continuare,  pentru că atât o duce mintea...  Ele în loc să-și vadă de amărăciunea lor , nu au altă treabă,  decât să-și  arate caracterul.  Aia e . 

Salut.

 

😂😂😂 Îți faci cont (probabil nou), din București, iar prima ta postare e aici pe Arad..... dacă spui, ce spui mai sus,..... atunci tu, ce, cum, ești???....😂🤣😂🤣😂

  • Mersi 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 17 minute, Rafaelooo a spus:

😂😂😂 Îți faci cont (probabil nou), din București, iar prima ta postare e aici pe Arad..... dacă spui, ce spui mai sus,..... atunci tu, ce, cum, ești???....😂🤣😂🤣😂

   Nou. 

Îmi trebuia pașaport pentru Arad? Că nu înțeleg ideea.  

  Mă refeream la bun simt bre .... nu-i frumos să se bage o femeie în discuțiile ( certurile) bărbaților.  

   Doar dacă ai pizdă nu poți înțelege mesajul meu .  

Link spre comentariu
Reputație: 233
Acum 1 oră, potrivitu1 a spus:

@Semakaone

Și eu i-am atras atenția "tărfei " , că nu-i frumos să se bage in cearta " unor userii...  Te asigur , că o va face în continuare,  pentru că atât o duce mintea...  Ele în loc să-și vadă de amărăciunea lor , nu au altă treabă,  decât să-și  arate caracterul.  Aia e . 

Salut.

 

Frumos, halal domn esti tu dacă așa vorbesti cu o femeie.

Si vezi ca eu nu-ți dau minus cum ai facut tu,dar sa nu te mai aud vreodată ca tu respecți femeile.

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0
Acum 5 minute, AlexaNdra1q a spus:

Mai @Rafaelooo sa stii ca apreciez gândirea ta! Îți dau urmărire! 

  Încerci să-l transformi în coadă de topor" și pe Rafael ?  

   😆😆

 Da nu cred . Din câte știu,  arădeni,  au mintea la purtător.  

  Cu drag . 

Potrivitu.😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...