Sari la conținut

Toate prostiile😈


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0
Acum 9 ore, AlexaNdra1q a spus:

Vezi ca iar vorbești prost!! Controleaza-ti cuvintele alea ca eu nu te-am jignit și tot nu încetezi! Dacă ai impresia ca eu am nevoie sa pun un membru sa comenteze la altul te înșeli amarnic.inseamna ca nu îl cunoști pe marcus deloc😅el chiar cauta serile trecute cu cine sa se certe in caz ca nu urmaresti alte topice ..iti spun eu ..intreba pe curte cu cine se cearta si el si poc ..a picat pe tine fara sa ii spuna cineva ceva.. desteptule..

@cleopatra01 @pisicuts chit ca îmi iau advertismet sau poate dispar si de pe forum ca nu stiu regula in cazul injuraturilor..

dacă acest membru ma mai jignește odată și face afirmații fără dovezi ca oricum nu exista asa ceva 😅decât în imaginația lui de om matur cică.mare om mare caracter....

ce nu am înjurat eu și nu am făcut nimic pana acum dar ma jur ca de fiecare data unde îl prind..nu o sa aibe liniște și am sa ii comentez la absolut orice si am sa il provoc de fiecare data sa isi ceara singur dunga prin modul sau de a vorbii! I-am permis odată de 2 ori dar întrece măsura și mai ma și discuta fără sa am implicare sau sa ii dau eu în mod direct motive. Omu are paranoia! Nu știu ce filme vede sau ce oameni are în jurul sau de crede ca toți suntem ca el prefăcuți. 

 

👀🌻

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
19 hours ago, Semakaone said:

@Rafaelooo spune la băieți să știe unde ai întrebat de mine și ce vorbe mai făcut 🤣.

 

Prietene, multa lume ai suparat pe aci 🤣🤣🤣

S-au aliat toti impotriva ta! 

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
1 oră în urmă, hateru a spus:

Prietene, multa lume ai suparat pe aci 🤣🤣🤣

S-au aliat toti impotriva ta! 

M-au mușcat cățeii din toate părțile....🤣🤣.

Vezi tu și ,,lupul,, când merge la ,oii,, toți câinii sar pe el dar nu poate să-l doboare doar să-l alunge . Aceiași poveste și aici .

PS. Data viitoare când ne m-ai intersectam mă prezint cum ai spus poate bem și o bere 🍻 mi-ar face mare plăcere și m-ai sunt câțiva cu care am m-ai discutat în PM se știu ei care 💪

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Just now, Rafaelooo said:

"Ce zici, ne impacam prin sex? Vreau sa iti imping zacusca."

@hateru, tare, prea tare asta...👍😂😂😂

🫡🫡🫡

Nu vrea sa ii imping zacusca. Aia e, ne reorientam 😂😂😂

6 minutes ago, Rafaelooo said:

Corect, am cont de doi ani+fără cont, mai dădeam cu ochiul pe aici, dar grupuri pe WhatsApp sau alte prostii..... acum văd prima dată că..... cică ar exista 😂😂😂...hm, scenarii,....vtf...😲🤔😵‍💫😎😂😂😂

cica se comanda recenzii 😂😂😂😂😂😂😂

Pai pula mea, doar cativa fac recenzii pe la noi. Ce grup, ce recenzii comandate? 😂😂😂

A fost stricata zacusca 😂😂😂😂

 

Desi....daca sunt fete ce vor recenzie de la mine, pentru o suma modica....se rezolva 😏😏😏

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 1 minut, hateru a spus:

🫡🫡🫡

Nu vrea sa ii imping zacusca. Aia e, ne reorientam 😂😂😂

cica se comanda recenzii 😂😂😂😂😂😂😂

Pai pula mea, doar cativa fac recenzii pe la noi. Ce grup, ce recenzii comandate? 😂😂😂

A fost stricata zacusca 😂😂😂😂

 

Desi....daca sunt fete ce vor recenzie de la mine, pentru o suma modica....se rezolva 😏😏😏

Bagabotule 🤣💪 numai pe câștig ești 🤣🍻

Link spre comentariu
Reputație: 1573
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 1 minut, hateru a spus:

🫡🫡🫡

Nu vrea sa ii imping zacusca. Aia e, ne reorientam 😂😂😂

cica se comanda recenzii 😂😂😂😂😂😂😂

Pai pula mea, doar cativa fac recenzii pe la noi. Ce grup, ce recenzii comandate? 😂😂😂

A fost stricata zacusca 😂😂😂😂

 

Desi....daca sunt fete ce vor recenzie de la mine, pentru o suma modica....se rezolva 😏😏😏

E...nici chiar modică, hateru are cuvânt cu greutate pe aici...😏🤔😃

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
10 minutes ago, Semakaone said:

Bagabotule 🤣💪 numai pe câștig ești 🤣🍻

😂😂😂😂😂

Nu strica niste bani in plus!

Accept si sex ca si plata, nu is cu pretentii 😂😂😂😂😂

Sa fie pe castig, aia e important!

 

9 minutes ago, Rafaelooo said:

E...nici chiar modică, hateru are cuvânt cu greutate pe aici...😏🤔😃

In functie de cat platesc, asa e si recenzia. Iau bani la nr de cuvinte 😂😂😂. Ca pe vremuri cand dadeai anunt la ziar.

Daca se ofera si sex, scriu nuvela. 

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 21 ore, Rafaelooo a spus:

Ți-am mai spus, nu mă cita, nu mă menționa, nu am ce dialoga cu tine.

În legătură cu ce afirmi tu, minți cum respiri, NU am întrebat și nici discutat cu nimeni despre tine,.... ești prea mic și ne'nsemnat să te bag în seamă. 

Ps, sper că n-ai nevoie de traducere ca să înțelegi ce-am spus.

Exact cum spui  ..tu te-ai băgat în seamă cu mine prima dată să.nu uitam 🤔🤣.

Daca sunt așa cum zici ,, neînsemnat ,,..de ce ai , lătrat, când mi-a fost banat contul pe bună dreptate ...că singurul ai fost 🤔🤣..puteai trece peste ..

PS .stai in continuare și comentează pe pozele fetelor .🤣 și a nevestelor 🤣🤣🤣 ...o sa ajungi ,,mov ,🤔🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

@Rafaelooo ai puterea postului cu minus 🤣🤣 nu mă deranjează poți să-mi dai că duc ..dar sa nu plângi când le primești înapoi 🤣🤣🤣.

Tu știi cum ești .🤔te bagi aiurea peste tot .Na că n-ai altceva mai bun de făcut 🤣 decât să comentezi la pozele cu nevestelor noastre .

PS .vezi că ...îți dezfumfu roțile la bicicletă 👊

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

@Rafaelooo vezi ca te arzi rău boacane ai făcut 🤣 cu gură ta ai spus-o că ști multe de la fete 🧐🤣...nu mă pun sa caut acuma dar te lovesc cu adevărul când nu te aștepți.

PS .Mergi in continuare și întreabă de mine 😂🖕

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 14 ore, shadow0123 a spus:

Esti foarte instabil emotional.

Energia pe care o pierzi pe forum poti s’o folosesti in investitia in tine.

Tot ii faci pe unii “pizde” dar slabiciunea ta mentala la ce categorie intra ?

Prea multe conficte pe un forum unde practic trebuie sa fim mai relaxati .. ca doar futem si ne descarcam.

Daca zici tu.🧐.

Ți-ai reparat adidașii 🤔🤣🤣🤣

Link spre comentariu

Nu trebuie s’o iei in nume de rau pentru ca ti’am dat un sfat bun.

Daca nu faci ceva in privinta acestui lucru atunci slabiciunea ta mentala o sa te distruga.

Calmul inseamna putere mentala.

Tu nu esti calm .. esti mereu agitat.

Tu nu esti impotriva nimanui pe aici .. tu esti impotriva ta.

Duci o lupta tu cu tine.

Vindeca’te.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 7431
Acum 2 ore, baron58 a spus:

Bună ziua!

Așa cum spuneam cu câteva zile în urmă, Raimonda a ieșit din comă, s-a trezit, nu vorbește, nu se poate mișca, este ca un copil. Urmează astăzi mama ei să mai primească informații de la medici vizavi de starea ei. Mama declară că încă nu știe de ce a fost atacată fata ei.

Vor începe un program de recuperare unde se pare că vor fi nevoie și de bani.

A deschis un cont în care cei care doresc și pot să o ajute financiar. Vă pun mai jos numărul de cont, dar are o rugăminte la toți.

Vă roagă să nu o asaltați cu tot felul de mesaje, indiferent că sunt bine intenționate sau nu.

Vă mulțumește pentru sprijinul acordat.

 

"Chelaru Adriana
Cont: RO19 BRDE 240S V524 5912 2400
Moneda: RON"

Ultima info despre Raimonda

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
52 minutes ago, axelov90 said:

Ziua bună ,

Azi am reușit să-mi sincronizez agenda cu Rebe.

Programarea pe Whatsapp ,

Ajuns în zonă am primit OK ul și ultimele indicații spre apartamant .

Ma întâmpină zâmbind după ușă , servit cu o apă, schimbat 2 cuvinte și fugit la duș , mă așteptat frumos pe pat . 
La jurizare îmi e destul de greu . Dar o să încerc să fiu cat mai corect .

Locația 7 destul de nasoală , prea riscantă pentru acest gen de sport .Garsoniera e ok , tot ce e nevoie pentru acțiune dar locația cam hmmm.

Aspect 8,5-9 ( mărunțică , un fund frumos sânii medii dar plăcuți la atingere , drăguță la față )

Atitudine 9 ( e simpatică , socială , lipicioasă ) 

ON 9 ( foarte plăcut , umed , cu ceva atenție și pe la vecini )

NP 8 ( se  simte bine pe cuc , dar nu am avut acces la alte poziții în afară de misionar , pe motiv “sunt cam dotat” adevărul e ca și prezervativul ma cam strâns așa ca am terminat ajutat cu ON dar nu CIM 🙈)

Cadoul 200/fin DtD 30min 

 

Ii plac iepurasii cu pula mica 😂😂😂😂😂

@axelov90 stai bine cu sarpele....mai taie din ea 😂😂😂

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1401
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 26 minute, hateru a spus:

Ii plac iepurasii cu pula mica 😂😂😂😂😂

@axelov90 stai bine cu sarpele....mai taie din ea 😂😂😂

Mai , de iepuraș sigur nu iepuraș la mine , de multe mă chinui maxim să termin în timp util😦 deși excitat sunt maxim .

Eu nu văd șarpele să fie prea mare , dar destule au cam zis ca e cam gros , 🤔 și mie mi se pare ca majoritatea au prezervative mărimea S 🤣 îmi rămâne urat urmă de cum îl strangulează capișonul…

  • Like 1

"Plăcerile interzise au un gust dulce care adesea ne ispitesc să renunțăm la rațiune, însă adevărata putere stă în capacitatea noastră de a ne controla și de a găsi satisfacție în alegerile noastre responsabile și în armonia cu valorile noastre fundamentale."

Link spre comentariu
Reputație: 1657
  • Oras:Ar
  • Oras:Ar
Acum 1 minut, axelov90 a spus:

Mai , de iepuraș sigur nu iepuraș la mine , de multe mă chinui maxim să termin în timp util😦 deși excitat sunt maxim .

Eu nu văd șarpele să fie prea mare , dar destule au cam zis ca e cam gros , 🤔 și mie mi se pare ca majoritatea au prezervative mărimea S 🤣 îmi rămâne urat urmă de cum îl strangulează capișonul…

E clar, un anaconda așa mai mic😅.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1401
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 1 minut, unsuflet a spus:

E clar, un anaconda așa mai mic😅.

Un șerpișor de Mureș 

"Plăcerile interzise au un gust dulce care adesea ne ispitesc să renunțăm la rațiune, însă adevărata putere stă în capacitatea noastră de a ne controla și de a găsi satisfacție în alegerile noastre responsabile și în armonia cu valorile noastre fundamentale."

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1401
  • Oras:România
  • Oras:România
La 06.03.2024 la 0:18, Semakaone a spus:

@Rafaelooo spune la băieți să știe unde ai întrebat de mine și ce vorbe mai făcut 🤣.

 

Și cu ce te încurcă ca întreabă lumea de tine ??? 
Si de mine am auzit de la câteva fete ca au întrebat unii … dar aia e treaba lor . 

"Plăcerile interzise au un gust dulce care adesea ne ispitesc să renunțăm la rațiune, însă adevărata putere stă în capacitatea noastră de a ne controla și de a găsi satisfacție în alegerile noastre responsabile și în armonia cu valorile noastre fundamentale."

Link spre comentariu

Reputație: 1573
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 10 minute, axelov90 a spus:

Și cu ce te încurcă ca întreabă lumea de tine ??? 
Si de mine am auzit de la câteva fete ca au întrebat unii … dar aia e treaba lor . 

Minte, chiar n-am întrebat de el, nici de alți membri, nu discut acest lucru cu nici o fată, .....se crede important....😃😂😂

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...