Sari la conținut

Toate prostiile😈


Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 9 ore, Flx01 a spus:

Avantaj dar si dezavantaj. 

Fetele consacrate de la noi sunt altfel dupa ce te cunosc (mai putin una pt mine🙈). 

Dezavantajul baiatului nou este ca nu-l cunosteau fetele.... 🙈😂,daca le mai viziteaza va avea de cistigat. 

Avea  de câștigat... nimic!

Am mai multe vizite la Bia și toate la fel  fără prea multă implicare, trebuie să o cuceresc înainte? Să o scot la cină? Să îi duc cadouri? Apoi să fiu fraier să îi și plătesc? Aaaaaa trebuia să îi spun că sunt de pe forum!!!!! 

Vă luați și voi. ăștia consacrati de pe forum, muie de la fete câteodată dar cum să scrieți că vezi doamne le supărați și le stricați reputația, mă doare fix un pulă de reputația lor atât timp cât ele nu își fac treaba

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
1 oră în urmă, hateru_ a spus:

Pai dezavantaj pentru cei ce merg pentru prima data!

E normal ca lucrurile sa evolueze dupa mai multe vizite, e ca intr-o relatie sau parteneriat, dar nu e normal sa ai o atitudine de acest gen daca nu cunosti baiatul!!! 

Nu ar trebui sa conteze ca esti de pe forum sau nu, ca e prima vizita sau va stiti de 3 ani, atitudinea si comportamentul ar trebui sa fie ok! 

Din nou, e normal ca lucrurile sa evolueze dupa mai multe vizite, dar cred ca interesul ar trebui sa il atragi pe acela ce iti trece pragul pentru prima data!

Unde am spus eu ca trebuie sa spui ca esti de pe forum??? 

Da poate ca ai dreptate la faza cu atrasul la prima vizita, dar cind au deja citiva clienti constanti se mai schimba lucrurile. Conteaza si chimia, si...... 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 9 minute, Chiochiu a spus:

Avea  de câștigat... nimic!

Am mai multe vizite la Bia și toate la fel  fără prea multă implicare, trebuie să o cuceresc înainte? Să o scot la cină? Să îi duc cadouri? Apoi să fiu fraier să îi și plătesc? Aaaaaa trebuia să îi spun că sunt de pe forum!!!!! 

Vă luați și voi. ăștia consacrati de pe forum, muie de la fete câteodată dar cum să scrieți că vezi doamne le supărați și le stricați reputația, mă doare fix un pulă de reputația lor atât timp cât ele nu își fac treaba

Nu cred ca vrei sa te doara, dar daca susții..... 🙈

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 8 ore, Cozonac7 a spus:

Orice fată după mai multe vizite se comporta mai relaxat, mai prietenos poate, e ceva normal... Se obișnuiește cu persoana și știe detalii despre el și preferințele lui. 

E o chestie normală, nu trebuie să ai cont pe forumul ăsta minunat pentru așa ceva. 

 

Dacă așa se pune/pui problema... E trist 🥺

De unde ai inteles ca am spus, ca trebuie sa spui ca esti de pe forum!!!, si cine esti pe forum??? Fetele bune din Arad nici nu mai au cont (majoritatea). 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
33 minutes ago, Flx01 said:

Unde am spus eu ca trebuie sa spui ca esti de pe forum??? 

Da poate ca ai dreptate la faza cu atrasul la prima vizita, dar cind au deja citiva clienti constanti se mai schimba lucrurile. Conteaza si chimia, si...... 

Nu ai spus asta! 

Dar ai zis ca baiatul nou a fost dezavantajat ca nu il cunosc fetele. Ceea ce poate e adevarat. Doar ca nu e ok...

Poate daca zici ca esti de pe forum, vor fi mai atente la cum se comporta.

Nu generalizam, nu peste tot e la fel. Si probabil nu intotdeauna. Dar totusi te pune pe ganduri inainte sa mergi acolo unde se intampla.

Chiar daca ai clienti constanti si poate iti merge bine, tot nu ar trebui sa ai o atitudine diferita fata de clientul nou! Despre asta e vorba. 

Nu zice nimeni ca trebuie sa ii intorci universul pe dos la client, dar macar sa faci chestiile de bun simt, sa il bagi in seama pe fraier, sa vorbesti cu el, sa ai o atitudine prietenoasa, sa il faci sa se simta bine in prezenta ta.

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
36 minutes ago, hateru_ said:

Poate daca zici ca esti de pe forum, vor fi mai atente la cum se comporta.

Cam așa e. Nu odată am fost întrebat de am anunțul/nr de telefon... Și nu cred că întrebarea a fost pusă la întâmplare. 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 42 minute, Cozonac7 a spus:

Cam așa e. Nu odată am fost întrebat de am anunțul/nr de telefon... Și nu cred că întrebarea a fost pusă la întâmplare. 

Gluma:

Mi-a spus domnita din Arad la care nu reusesti sa ajungi: "Daca stiam ca este renumitul Cozonac din banat..., renunțăm la orice..." 🤣🤣🤣🤣

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 1 oră, hateru_ a spus:

 

Poate daca zici ca esti de pe forum, vor fi mai atente la cum se comporta.

 

Nu m-am referit la acest lucru, de loc! 

Mai ales ca la noi majoritatea nu mai au cont platit pe forum. 

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
23 minutes ago, Flx01 said:

Gluma:

Mi-a spus domnita din Arad la care nu reusesti sa ajungi: "Daca stiam ca este renumitul Cozonac din banat..., renunțăm la orice..." 🤣🤣🤣🤣

Nu sunt la origini din Banat... Și nici renumit nu sunt :)

Dar n-am renunțat la ideea să ajung la ea! 

Edit: tocmai asta e chestia. Când te duci și nu știe că ești de pe forum. Și care anume de pe forum. Atunci îți dai seama cel mai bine dacă e chimie între voi sau nu. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 1 oră, Cozonac7 a spus:

Nu sunt la origini din Banat... Și nici renumit nu sunt :)

Dar n-am renunțat la ideea să ajung la ea! 

Edit: tocmai asta e chestia. Când te duci și nu știe că ești de pe forum. Și care anume de pe forum. Atunci îți dai seama cel mai bine dacă e chimie între voi sau nu. 

Lasa modestia la o parte ești "Renumitul Cozonac de banat", zice lumea ca e bun rau. 🙈🙈🙈

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 11 ore, Chiochiu a spus:

Avea  de câștigat... nimic!

Am mai multe vizite la Bia și toate la fel  fără prea multă implicare, trebuie să o cuceresc înainte? Să o scot la cină? Să îi duc cadouri? Apoi să fiu fraier să îi și plătesc? Aaaaaa trebuia să îi spun că sunt de pe forum!!!!! 

Vă luați și voi. ăștia consacrati de pe forum, muie de la fete câteodată dar cum să scrieți că vezi doamne le supărați și le stricați reputația, mă doare fix un pulă de reputația lor atât timp cât ele nu își fac treaba

Nu vreau sa supăr pe nimeni da aici ai dreptate🤝🤝🤝oricât de multe vizite ai avea la o fata sau de cat timp te sti cu ea tot nu poți fi tu natural tot fals trebuie sa fi și tu  ca sa beneficieze de ((unele servici da tot pe 💸💸💸)))sa vina unul să zică că mie mi sa blocat a,3in blana in ea și nu la oprit 🙄🙄🙄ba chiar ia spus sa de-a mai tare că îi place😂😂tare curios sunt🤭🤭🤭

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 2 ore, Tom88 a spus:

Nu vreau sa supăr pe nimeni da aici ai dreptate🤝🤝🤝oricât de multe vizite ai avea la o fata sau de cat timp te sti cu ea tot nu poți fi tu natural tot fals trebuie sa fi și tu  ca sa beneficieze de ((unele servici da tot pe 💸💸💸)))sa vina unul să zică că mie mi sa blocat a,3in blana in ea și nu la oprit 🙄🙄🙄ba chiar ia spus sa de-a mai tare că îi place😂😂tare curios sunt🤭🤭🤭

Să ști că sunt și fete care te roagă să dai tare să le termini, alea sunt din altă clasă și sunt rare

 

Aștept să văd o recenzie scrisă de tine

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 3 minute, Chiochiu a spus:

Să ști că sunt și fete care te roagă să dai tare să le termini, alea sunt din altă clasă și sunt rare

 

Aștept să văd o recenzie scrisă de tine

Eu sunt mai timid la scris😏😏😏

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 14 minute, Chiochiu a spus:

Să ști că sunt și fete care te roagă să dai tare să le termini, alea sunt din altă clasă și sunt rare

 

Aștept să văd o recenzie scrisă de tine

Apropo știu la cine te referi 😂😂da nu am văzut sa scrie nimeni🙄🙄

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
La 28.03.2023 la 0:00, hateru_ a spus:

Ba, da' ce imi place de astia noi! 

Ii doare pe ei la basca de reputatia fetelor consacrate si scriu exact ce gasesc! 

Bravo baieti! 

Daca te stiu cine esti, parca nu ai scrie "de rau". Parca nu ai critica, chiar daca...parca...nu ti-a convenit tot...

Avantajul baietilor noi ce nu se lauda ca sunt de pe forum!

Părerea mea este alta că voi astea vechi ne duceți in eroare🙄🙄🙄că fata e bună că face că drege da când colo surprize 😂😂😂

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
19 minutes ago, Tom88 said:

Părerea mea este alta că voi astea vechi ne duceți in eroare🙄🙄🙄că fata e bună că face că drege da când colo surprize 😂😂😂

Asteptam recenziile voastre atunci! Faceti voi lumina p-aci!

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 15 minute, hateru_ a spus:

Asteptam recenziile voastre atunci! Faceti voi lumina p-aci!

Sa înțeleg că ți-a plăcut😂😂😂 luminează onorabile domn unde am gresit 🙄🙄🙄

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 1 oră, Chiochiu a spus:

Scrie tu 

Poate aflu  o adresă nouă 

Nu vb de adresa 🤭🤭🤭e vb de altceva cum pula mea sa mergi la fetele de nota 9/10recomandate cu trillere trăite în prezența lor 🙄🙄🙄și tu de fapt găsești altceva 😂😂😂

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
9 hours ago, Tom88 said:

Sa înțeleg că ți-a plăcut😂😂😂 luminează onorabile domn unde am gresit 🙄🙄🙄

Daaaa, mi-a placut! Ai talent! 

Totusi sper ca tot ce scrii e caterinca si nu asta e nivelul tau.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 4 ore, hateru_ a spus:

Daaaa, mi-a placut! Ai talent! 

Totusi sper ca tot ce scrii e caterinca si nu asta e nivelul tau.

Nu știu exact cum trebuie sa arate i recenzie 🤣🤣🤣🤣eu fiind nou aici🤭🤭

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Va mai dau un exemplu de atitudine. O sa scriu aici ca nu vreau sa dau nume. Zicea Ari TOP ca sunt doar un cont. Exact asa suntem tratati. Un cont pe forum care e bun sa plateasca. Nu o persoana pe care sa o respecti. 

Fac programare azi la o duduie respectabila de pe forum. Nu curvele de pe publi ci o domnisoara de pe forum. Confirm programarea la fix exact asa cum a cerut. Ca sa ma trezesc dupa 20 de min ca imi cere sa amanam 30 min ca are clienti intarziati. Eu nu am timp de pierdut de aia imi fac programare. Asa ca am refuzat si i-am zis ca daca nu ma primeste cum am stabilit atunci anulam.

Chiciti ce a facut fata? A preferat sa anuleze cu mine fraierul care a confirmat la timp ca sa isi ia clientii intarziati! Asta e o atitudine corecta! Ca nu are ce sa faca. Daca preferi sa iei pe cei intarziati decat pe prostul care e corect atunci e clar care e treaba cu tine.

Si asta nu e tot. Mai trece ceva timp si imi scrie ca sa vin la programare ca ala pe langa ca a intarziat era si arogant. Si acum poate sa ma primeasca.

Ghici ce am facut eu? Nu m-am dus! Pai chiar is prostul satului sa accept tot cacatul? Nu accept atitudinea asta. Lipsa de respect fata de clientul bun! Nu o sa dau nume nu is curios.

Asta e modul in care suntem tratati! Stiu ca si ele au parte de tepe dar daca eu sunt serios si confirm ca vin de ce ma da la o parte pt unul intarziat? Pt ca le intereseaza doar banii si merge si pe banda rulanta. Si prostii accepta orice numa sa futa ceva. 

 

 

Link spre comentariu

Acum 43 minute, blonda_a a spus:

... rog frumos cei care aveti conturi si m_ati vizitat sa scrieti parerea 

 

 

Acum 20 minute, blonda_a a spus:

Rog detalii de la cei care m_au vizitat

 

Acum 1 oră, Chiochiu a spus:

Am vizitat pe doamna in turele trecute când a mai fost pe la noi 

...

As revizita-o pt serviciile pe care le are doar dacă aș fi sigur că igiena e ok 

Ai agitat (CITEZ) Traseista 😅  (am zis CITEZ!) 

Toti cateii la raport..  aport!  

P.S.  Topicul e pt. recenzii, nu pt. pareri.. si nici nu e permis a comenta recenzia unui vizitator 🙂

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member

×
×
  • Creează nouă...