Sari la conținut

AntoniaKitty , 0760179408, 150/250


Vizitator AntoniaKitty

Postări Recomandate

Vizitator AntoniaKitty
Reputație: 0

Buna la toata lumea :*

Numela meu este Antonia, sunt noua pe piata locala 😜 am mai lucrat doar in strainantate, si sunt bucuroasa sa fiu parte a acestei comunitati incepand de azi.

Am 21 de ani, usor fumatoare, am aproximativ 1.64 inaltime, sani medii naturali, par negru si ochii verzi

Serviciile mele sunt dupa cum urmeaza:

 

Sex Normal
69
FinalizareCorporala
Sarut
GirlfriendExperience
Oral Protejat
Sex in diferite pozitii
Body Masaj
Masaj de relaxare
 
Pntru un extra de 50 ron se poate si finalizare faciala.
 
Preturile sunt 150 finalizarea si 200 ora.
 
Cateva poze, sa va faceti o idee: 
image12.jpeg.a406ae5d9bdec5be1f8cc1f94b4820d3.jpegimage11.jpeg.761b7d1f64b57d84270ff70ac141e7a5.jpeg

image2.jpeg

image10.jpeg

image14.jpeg

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Am întrebat eu pe WhatsApp, răspuns politicos și relativ rapid: oralul se poate și fără protecție, dar e extra. Cum ziceau și colegii, fundul e bombă, merită încercată, cel puțin din poze. Dacă nu apare cineva cu recenzie, încerc să merg eu să văd cum e treaba.

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Etnie, sau nu , fata arată bine vedem când cineva își va face curaj sa o viziteze , cum zic mulți are prețuri ptr toate buzunarele am făcut obsesie cu aceasta expresie , dar aceasta exprimare nu definește și calitatea , definește un fel de altceva ma abțin sa zic , dar speram la servicii ok , așa ca spor la futut nu va duceți sa mai faceți obsesii , felicitări fata Draga ptr curajul tău de a spune adevarul de unde vii ;) 

sa lasă. Recenziile sa ii umple paginile .

Link spre comentariu

Sunt multi dar toti tac ca sa mai prinda loc. 

Va spun eu merita fata, este foarte frumoasa. Pozele sunt reale confirm tatuajele si faptul ca arata mai bine realitatea. Sunt constient ca o sa astept cu saptamanile dupa ce postez dar o fac la rugamintea ei.

Te asteapta imbracata ca de casa in haine comune dar sexy" cat mai scurte". Ca o colega de liceu. Aspect tot de liceu : ochi verzi; corp bine proportionat; bronzata dar nu cred ca e gipsy; oricum arata prea bine. Pentru mine este in top 4 top personal si e pe locul 2 (exemple din top yasmine; adriana...etc) 

Accepta tot ce a mentionat mai sus si le face chiar bine simti ca e acolo cu tine; Nu voi intra prea mult in detalii si nu dau note pentru ca nu le veti crede. Mergeti si vedeti merita 150%

Halat 150/200 

  • Like 6
  • Mersi 2
Link spre comentariu
  • Oras:Paris
  • Oras:Paris
11 minutes ago, 777xyz said:

There are many, but they are all silent to make room. 

I tell you she deserves the girl, she is very beautiful. The pictures are real, they confirm the tattoos and the fact that they look better in reality. I am aware that I will wait for weeks after I post but I do it at her request.

She is waiting for you dressed at home in common but sexy clothes "as short as possible". Like a high school classmate. Also high school appearance :  green eyes; well-proportioned body; tanned but I don't think she's gypsy; it looks too good anyway. For me she is in the top 4 personal top and is on the 2nd place (examples from the top yasmine; adriana ... etc) 

Accept everything mentioned above and make them feel good that he is there with you; I will not go into too much detail and do not give notes because you will not believe them. Go and see it's worth 150%

Halat 150/200 

 

The most important for me without details is she is very beautiful, you confirm it

but does she do very good deep throat unprotected oral sex?

I might give her a visit

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 3 ore, 777xyz a spus:

Sunt multi dar toti tac ca sa mai prinda loc. 

Va spun eu merita fata, este foarte frumoasa. Pozele sunt reale confirm tatuajele si faptul ca arata mai bine realitatea. Sunt constient ca o sa astept cu saptamanile dupa ce postez dar o fac la rugamintea ei.

Te asteapta imbracata ca de casa in haine comune dar sexy" cat mai scurte". Ca o colega de liceu. Aspect tot de liceu : ochi verzi; corp bine proportionat; bronzata dar nu cred ca e gipsy; oricum arata prea bine. Pentru mine este in top 4 top personal si e pe locul 2 (exemple din top yasmine; adriana...etc) 

Accepta tot ce a mentionat mai sus si le face chiar bine simti ca e acolo cu tine; Nu voi intra prea mult in detalii si nu dau note pentru ca nu le veti crede. Mergeti si vedeti merita 150%

Halat 150/200 

TE AȘTEAPTĂ în haine de casă,  la solicitarea ta , a clientului?

SAU  CĂ AȘA E STILUL EI ?

Link spre comentariu
8 hours ago, Maa5fu1.v3 said:

Daca ii merge asa bine si are clienti de ce te-a rugat sa postezi? 

Eram sigur ca o sa apara si astfel de intrebari. Nu am de unde sa stiu. Stiu doar ca in prima zi cand am sunat la 1 ora dupa postarea ei nu mai avea nimic liber in acea zi. Pe publi nu are pus. Deci unde sunt recenziile ?

  • Like 2
Link spre comentariu
12 hours ago, clement mic said:

 

The most important for me without details is she is very beautiful, you confirm it

but does she do very good deep throat unprotected oral sex?

I might give her a visit

possible. but you better ask her. it is communicative and very ok
Link spre comentariu
9 hours ago, bebe2014 said:

TE AȘTEAPTĂ în haine de casă,  la solicitarea ta , a clientului?

SAU  CĂ AȘA E STILUL EI ?

Nu am discutat cu ea de cum sa fie imbracata. Asa a fost dar mie mi.a placut. Cel mai bine o poti intreba pe whatsapp daca te asteapta cum vrei. Spor

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator AntoniaKitty
Reputație: 0

Buna dragilor ☺️Vreau sa va spun ca programul meu este de luni pana duminica de la 10:00 la 23:00 .In caz ca o sa schimb ceva va anunț ! Nu uitați ca programările se fac cu cel puțin 30 min înainte 😘

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 12.10.2021 la 12:04, AntoniaKitty a spus:

Buna la toata lumea :*

Numela meu este Antonia, sunt noua pe piata locala 😜 am mai lucrat doar in strainantate, si sunt bucuroasa sa fiu parte a acestei comunitati incepand de azi.

Am 21 de ani, usor fumatoare, am aproximativ 1.64 inaltime, sani medii naturali, par negru si ochii verzi

Serviciile mele sunt dupa cum urmeaza:

 

Sex Normal
69
FinalizareCorporala
Sarut
GirlfriendExperience
Oral Protejat
Sex in diferite pozitii
Body Masaj
Masaj de relaxare
 
Pntru un extra de 50 ron se poate si finalizare faciala.
 
Preturile sunt 150 finalizarea si 200 ora.
 
Cateva poze, sa va faceti o idee: 
image12.jpeg.a406ae5d9bdec5be1f8cc1f94b4820d3.jpegimage11.jpeg.761b7d1f64b57d84270ff70ac141e7a5.jpeg

image2.jpeg

image10.jpeg

image14.jpeg

Hello,

Niste poze cu sanii ? 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...