Jump to content

AntoniaKitty, Zona Unirii, 0721175040 150/250

Guest AntoniaKitty

Recommended Posts

• Replies 533
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

RECENZIE: Locatie: 8.2 (reper Unirii) Aspect: 8.5 (domnisoara frumusica undeva la 1.70 cm, ochi verzi de te pierzi in ei, par lung, piercing in limba si buric, sani medii, cate tatuaje discrete -

Salut, colegi!                   Cu oarece ezitări, având în vedere lipsa de recenzii și pozele nu tocmai convingătoare, dar fiind în lipsă de alternative (toate favoritele mele, cu excepția

Frate ( nu imi place apelativul coleg sub nici o forma , in fine , chestie de gusturi ) Kasparian , scuze ca intervin . Nu contest absolut deloc cum te simti tu cu Bia/Kitty personal. Chiar ma bucur p

Posted Images

Guest Indecisu
Acum 20 minute, Subterana a spus:

Contează colegu, normal. Poate ai alte variante mai bune la banii aia si oricum trebuie sa fii pregătit cu 💵 la tine. 
dar a spus craig1 mai sus ca e extra a vb cu ea. Acum poate ne confirma sau infirma @AntoniaKitty cum este. 

Imi mentin parerea ca nu conteaza. Daca vrei sa o ai in palmares, te duci chiar daca dai in plus 50/100 . 

Daca mai intai iti faci banii din buzunar si dupa alegi fetele ...suntem din ligi diferite 😀

Acum 1 minut, Indecisu a spus:

Imi mentin parerea ca nu conteaza. Daca vrei sa o ai in palmares, te duci chiar daca dai in plus 50/100 . 

Daca mai intai iti faci banii din buzunar si dupa alegi fetele ...suntem din ligi diferite 😀

Nu e vb de mine personal, este vorba in general pt toti cei care citesc si vor sa se ducă la fata. Eu sunt selectiv de fel si prefer la cele foarte ok chiar dacă este mai scump. Dar si așa…nu plec cu mulți bani cash în plus la mine sau nu scot de la bancomat mai mult. Scot exact cât am nevoie pt treaba asta si informația corecta este bine venită.
Pt palmares platesti nu contează, este evident. Bafta colegu

• Like 2
  • Minus 3
Guest Indecisu
Acum 4 minute, Subterana a spus:

Nu e vb de mine personal, este vorba in general pt toti cei care citesc si vor sa se ducă la fata. Eu sunt selectiv de fel si prefer la cele foarte ok chiar dacă este mai scump. Dar si așa…nu plec cu mulți bani cash în plus la mine sau nu scot de la bancomat mai mult. Scot exact cât am nevoie pt treaba asta si informația corecta este bine venită.
Pt palmares platesti nu contează, este evident. Bafta colegu

De acord cu tine.Eu, in momentul cand fac programarea, pe necunoscute le rog sa imi confirme . In cazul cand nu am prea mult cash la mine 😀

Remarca initiala era o gluma pentru @witcher, el oricum fute tot ce apare si este interesant.

Spor si tie !

Guest Indecisu
Acum 3 minute, Maa5fu1.v3 a spus:

Palmares, nepalmares, ar fi bine sa puna o poza dezbrăcată din fata, sa vedem sanii si talia. 

Da, da.

Dar chiar si din astea, pare promitatoare 😀

Guest AntoniaKitty

Buna scumpilor, îmi  cer scuze ca am fost înțeleasă greșit referitor la lăsarea recenziilor . Eu doar mi-am dorit ca cei care ajung la mine sa îmi lase o recenzie cu părerea pe care și-au făcut-o despre mine ,cu posibilitatea de a ma cunoaște cât de cât și cei care încă nu au ajuns .

Mentionez ca și astăzi ma puteți găsi . Va aștept !
Va mulțumesc !😊

Va pup și va îmbrățișez cu drag😘🤗

Guest AntoniaKitty
1 hour ago, Subterana said:

Contează colegu, normal. Poate ai alte variante mai bune la banii aia si oricum trebuie sa fii pregătit cu 💵 la tine. 
dar a spus craig1 mai sus ca e extra a vb cu ea. Acum poate ne confirma sau infirma @AntoniaKitty cum este. 

Buna ! Este extra 😊

• Membru Premium
Acum 8 ore, Indecisu a spus:

La cum arata, mai conteaza ?

Nu e vorba de asta. Ideea e că vreau să știu exact dinainte. Nu merg cu banii ficși pentru ce am stabilit, dar nici nu-mi place să fiu pus în situația în care să mă duc și să mi se spună ceva de genul: 'Vrei aia? Ok, dar te mai costă atâta' 😀

Acum 5 ore, AntoniaKitty a spus:

Buna ! Este extra 😊

Mai exact?

Acum 4 ore, Maa5fu1.v3 a spus:

Extra cat? 

Exact 👍

• Like 1
Guest AntoniaKitty

Buna scumpilor 😘! Pentru mai multe detalii ma puteți suna ! 
In curând o sa revin cu poze noi așa cum va doriți ! 😊
Va reamintesc ca programările se fac cu cel puțin 30 min înainte 😊

Va pup și va imbratisez ! 😘🤗

Guest AntoniaKitty
12 hours ago, clement mic said:

I am also interested in visiting her but for the moment I am not very convinced

Especially that ON is extra and we don't know how much

These days we need to be careful

Hello dear😘! For more details you can call me !😊

• Membru Premium
La 15.10.2021 la 16:23, AntoniaKitty a spus:

Buna dragilor ☺️Vreau sa va spun ca programul meu este de luni pana duminica de la 10:00 la 23:00 .In caz ca o sa schimb ceva va anunț ! Nu uitați ca programările se fac cu cel puțin 30 min înainte 😘

Asta înseamnă inclusiv duminica?

"Atunci când ți-e sete, fericirea e un pahar cu apă"

• pisicuts changed the title to AntoniaKitty, Zona Unirii, 0721175040 150/250
  • pisicuts pinned this topic
  • pisicuts unpinned this topic