Sari la conținut

AntoniaKitty , 0760179408, 150/250


Vizitator AntoniaKitty

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 oră în urmă, Indecisu a spus:

La cum arata, mai conteaza ?

Contează colegu, normal. Poate ai alte variante mai bune la banii aia si oricum trebuie sa fii pregătit cu 💵 la tine. 
dar a spus craig1 mai sus ca e extra a vb cu ea. Acum poate ne confirma sau infirma @AntoniaKitty cum este. 

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator Indecisu
Reputație: 0
Acum 20 minute, Subterana a spus:

Contează colegu, normal. Poate ai alte variante mai bune la banii aia si oricum trebuie sa fii pregătit cu 💵 la tine. 
dar a spus craig1 mai sus ca e extra a vb cu ea. Acum poate ne confirma sau infirma @AntoniaKitty cum este. 

Imi mentin parerea ca nu conteaza. Daca vrei sa o ai in palmares, te duci chiar daca dai in plus 50/100 . 

Daca mai intai iti faci banii din buzunar si dupa alegi fetele ...suntem din ligi diferite 😀

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 1 minut, Indecisu a spus:

Imi mentin parerea ca nu conteaza. Daca vrei sa o ai in palmares, te duci chiar daca dai in plus 50/100 . 

Daca mai intai iti faci banii din buzunar si dupa alegi fetele ...suntem din ligi diferite 😀

Nu e vb de mine personal, este vorba in general pt toti cei care citesc si vor sa se ducă la fata. Eu sunt selectiv de fel si prefer la cele foarte ok chiar dacă este mai scump. Dar si așa…nu plec cu mulți bani cash în plus la mine sau nu scot de la bancomat mai mult. Scot exact cât am nevoie pt treaba asta si informația corecta este bine venită.
Pt palmares platesti nu contează, este evident. Bafta colegu

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator Indecisu
Reputație: 0
Acum 4 minute, Subterana a spus:

Nu e vb de mine personal, este vorba in general pt toti cei care citesc si vor sa se ducă la fata. Eu sunt selectiv de fel si prefer la cele foarte ok chiar dacă este mai scump. Dar si așa…nu plec cu mulți bani cash în plus la mine sau nu scot de la bancomat mai mult. Scot exact cât am nevoie pt treaba asta si informația corecta este bine venită.
Pt palmares platesti nu contează, este evident. Bafta colegu

De acord cu tine.Eu, in momentul cand fac programarea, pe necunoscute le rog sa imi confirme . In cazul cand nu am prea mult cash la mine 😀

Remarca initiala era o gluma pentru @witcher, el oricum fute tot ce apare si este interesant.

Spor si tie !

Link spre comentariu
Vizitator Indecisu
Reputație: 0
Acum 3 minute, Maa5fu1.v3 a spus:

Palmares, nepalmares, ar fi bine sa puna o poza dezbrăcată din fata, sa vedem sanii si talia. 

Da, da.

Dar chiar si din astea, pare promitatoare 😀

Link spre comentariu
Vizitator AntoniaKitty
Reputație: 0

Buna scumpilor, îmi  cer scuze ca am fost înțeleasă greșit referitor la lăsarea recenziilor . Eu doar mi-am dorit ca cei care ajung la mine sa îmi lase o recenzie cu părerea pe care și-au făcut-o despre mine ,cu posibilitatea de a ma cunoaște cât de cât și cei care încă nu au ajuns .

 

Mentionez ca și astăzi ma puteți găsi . Va aștept !
Va mulțumesc !😊

Va pup și va îmbrățișez cu drag😘🤗

Link spre comentariu
Vizitator AntoniaKitty
Reputație: 0
1 hour ago, Subterana said:

Contează colegu, normal. Poate ai alte variante mai bune la banii aia si oricum trebuie sa fii pregătit cu 💵 la tine. 
dar a spus craig1 mai sus ca e extra a vb cu ea. Acum poate ne confirma sau infirma @AntoniaKitty cum este. 

Buna ! Este extra 😊

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 8 ore, Indecisu a spus:

La cum arata, mai conteaza ?

Nu e vorba de asta. Ideea e că vreau să știu exact dinainte. Nu merg cu banii ficși pentru ce am stabilit, dar nici nu-mi place să fiu pus în situația în care să mă duc și să mi se spună ceva de genul: 'Vrei aia? Ok, dar te mai costă atâta' 😀

Acum 5 ore, AntoniaKitty a spus:

Buna ! Este extra 😊

Mai exact?

Acum 4 ore, Maa5fu1.v3 a spus:

Extra cat? 

Exact 👍

Link spre comentariu
Vizitator AntoniaKitty
Reputație: 0

Buna scumpilor 😘! Pentru mai multe detalii ma puteți suna ! 
In curând o sa revin cu poze noi așa cum va doriți ! 😊
Va reamintesc ca programările se fac cu cel puțin 30 min înainte 😊

Va pup și va imbratisez ! 😘🤗

Link spre comentariu
Vizitator AntoniaKitty
Reputație: 0
12 hours ago, clement mic said:

I am also interested in visiting her but for the moment I am not very convinced

Especially that ON is extra and we don't know how much

These days we need to be careful

Hello dear😘! For more details you can call me !😊

Link spre comentariu

  • Oras:Micul Paris
  • Oras:Micul Paris
La 15.10.2021 la 16:23, AntoniaKitty a spus:

Buna dragilor ☺️Vreau sa va spun ca programul meu este de luni pana duminica de la 10:00 la 23:00 .In caz ca o sa schimb ceva va anunț ! Nu uitați ca programările se fac cu cel puțin 30 min înainte 😘

Asta înseamnă inclusiv duminica?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...