Sari la conținut

AntoniaKitty , 0760179408, 150/250


Vizitator AntoniaKitty

Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București
1 hour ago, AntoniaKitty said:

Buna scumpilor 😘! Pentru mai multe detalii ma puteți suna ! 
In curând o sa revin cu poze noi așa cum va doriți ! 😊
Va reamintesc ca programările se fac cu cel puțin 30 min înainte 😊

Va pup și va imbratisez ! 😘🤗

Bună Antonia, apreciem mesajul tău și așteptăm pozele ☺️

Totuși, ar fi frumos să spui aici cât costă fiecare lucru extra pe care îl ai, pentru că unii dintre noi nu pot da mesaje pe WhatsApp, ori din cauza faptului că suntem ocupați cu munca sau cu altele și nu avem timp de mesaje ping-pong în care întrebam "Da cât e aia" "50 lei" "Dar cealaltă?" "100 lei" "Și dacă vreau și așa?" "Asta e inclus", ori sunt persoane care au iubite/soții și nu vor să primească mesaje când ele ar putea vedea asta. Și așa cum a menționat și @witcher, ar fi neplăcut să ajungem la tine și să vrem să facem ceva, și să aflăm că este extra. Ar fi un turnoff foarte mare.

Lipsa recenziilor, ne face pe mulți dintre noi să fim reticenți în a te vizita. Nu pun la îndoială calitățile tale, dar dacă sunt persoane care au venit de pe forum și te-au vizitat, ar fi frumos ca la finalul vizitei să le spui discret să scrie părerea lor despre tine, indiferent dacă vizita a fost reușită sau nu.

Link spre comentariu
  • Oras:Micul Paris
  • Oras:Micul Paris
Acum 6 minute, craig1 a spus:

Lipsa recenziilor, ne face pe mulți dintre noi să fim reticenți în a te vizita. Nu pun la îndoială calitățile tale, dar dacă sunt persoane care au venit de pe forum și te-au vizitat, ar fi frumos ca la finalul vizitei să le spui discret să scrie părerea lor despre tine, indiferent dacă vizita a fost reușită sau nu.

Hai, că poate îi las eu o recenzie azi, dacă totul decurge bine :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iași
  • Oras:Iași
Acum 11 minute, AntoniaKitty a spus:

Dragii mei la cererea voastră atașez și eu aici aceasta poza .Sper sa va placa 🥰va pup dulce😘

ED7A2571-7948-4F12-AFFA-08C080A66454.jpeg

😍Ce este frumos și lui DUMNEZEU îi place ! 😍

🙋‍♂️Și o prezentare profesionistă a serviciilor și a prețurilor? 🤷‍♂️

Link spre comentariu
  • Oras:Micul Paris
  • Oras:Micul Paris
Acum 13 minute, AntoniaKitty a spus:

Dragii mei la cererea voastră atașez și eu aici aceasta poza .Sper sa va placa 🥰va pup dulce😘

ED7A2571-7948-4F12-AFFA-08C080A66454.jpeg

E bine, dar să știi că aici poți pune și ne-blurate. Chiar e recomandabil, că altfel o să credem că ai ceva de ascuns acolo :)

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Micul Paris
  • Oras:Micul Paris

Salut, colegi!

 

                Cu oarece ezitări, având în vedere lipsa de recenzii și pozele nu tocmai convingătoare, dar fiind în lipsă de alternative (toate favoritele mele, cu excepția uneia, pe care însă am vizitat-o chiar ieri, fiind absente de la datorie), azi pe la prânz m-am încumetat să o contactez pe AntoniaKitty.
                Ceva din prezentarea și intervențiile ei pe forum îmi atrăsese pozitiv atenția, dar trebuie să recunosc că decizia am luat-o și pe baza prețului ei rezonabil, gândindu-mă că, dacă va fi să am o experiență ratată (așa cum mi s-a mai întâmplat, relativ recent, cu două fete vizitate tot în lipsă de ceva mai bun), măcar nu o să regret prea mult.
                Însă temerile mele s-au dovedit nejustificate, întânirea cu Kitty fiind peste așteptări de plăcută!

                PROGRAMARE – 10: Se pare că aici am fost foarte norocos, pentru că scriindu-i Antoniei pe la 12, am mai prins o oră liberă de la 16. Altfel, din câte am discutat cu ea, de când s-a anunțat aici este asaltată incontinuu și nu mai are nicio oră liberă cu 2 sau chiar 3 zile înainte! Frumos din partea voastră, băieți, că vă ghiftuiți pe șest, fără să suflați un cuvințel colegilor 😉

                LOCAȚIE – 9,50: Unul dintre binecunoscutele apartamente de 2 camere cu o singură baie de pe Unirii (împărțit cu o colegă ne-prezentă pe forum), nu chiar recent modernizat, dar curat și, cel puțin, familiar pentru obișnuiții zonei, am apreciat patul care nu scârțâie.

                ASPECT ANTONIA – 9 (față 9,50, corp 8,50): Spuneam că pozele nu sunt foarte convingătoare / avantajoase, mai ales ultima, mie îmi plac fetele mai slim și ea părea cam la limita de sus a acceptabilului, totuși experiența m-a învățat că din pat lucrurile se pot vedea diferit (în bine) și, de aceea, am înclinat să-i dau credit colegului 777xyz, care a spus că Antonia arată mult mai bine în realitate (și îi mulțumesc pentru asta!).
                În primul rând, Antonia este foarte frumoasă la față, e ca o lună plină cu niște ochi verzi superbi și un zâmbet dulce care o luminează toată și te topește instant! Iar corpul e „de acolo”, se completează perfect cu fața într-o imagine tonică, de măr proaspăt și sănătos, în timp ce rotunjimile frumoase și bronzul generos ascund micile defecte – sau, cel puțin, nu mai poți să le bagi în seamă, restul fiind prea ispititor.

                ATITUDINE – 10: Antonia mi s-a părut o fată educată, se exprimă corect și vorbește cu măsură, e calmă și prietenoasă, iar zâmbetul ăla care apare când și când... of! Pe mine m-a umplut de viață și de bună-dispoziție!

                GFE – 10: Caldă, implicată (deși puțin sfioasă la început, dar exact atât cât să fie mai incitant!), pupici duulci de tot!

                ORAL – N/A: Am înțeles că nu îl face decât protejat, oricum (ca de obicei) nu m-a interesat subiectul.

                SEX NORMAL – 9: Docilă, dornică să facă pe plac clientului, se așează bine în pozițiile pe care i le propui (nu că am încercat prea multe - doar misionar, spoon și LOT), în LOT are rezistență și menține bine ritmul, reacțiile ei sunt naturale și plăcute, nimic fals sau strident, dacă scad puțin este pentru că mi-ar fi plăcut să fie puțin mai participativă, adică să te îmbrățișeze mai mult și să te tragă în ea – dar poate e ceva mai reținută din cauza “școlii germane”, unde aceste raporturi sunt mai reci, sau poate era obosită de “maratonul” din ultimele zile, sau poate… pur și simplu e mai timidă la prima întâlnire 😊 Deci, luați-o doar ca pe o notă provizorie, ce ar putea să crească consistent la următoarea vizită.  

                IGIENĂ – 10: Curată, piele fină, miros plăcut – nimic de reproșat. De asemenea, ordine și curățenie în locație.

                DTD: 55 min
                Cost: 200 lei

                 CONCLUZIE: AntoniaKitty este „ce trebuie”: o fată frumoasă, manierată, sensibilă și prietenoasă, cu servicii bune (și, cred eu, perfectibile pe măsură ce se va adapta la piața românească). Pentru mine, cel puțin, a fost o surpriză foarte plăcută și am plecat de la ea cu un optimism și o stare de bine cum rar mi se întâmplă (mai ales pe o vreme mohorâtă ca asta)!
                Deci, fraților, vizitați-o cu încredere și purtați-vă frumos cu ea!

 

Numai bine tuturor!

  • Like 15
  • Mersi 3
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
La 15.10.2021 la 6:49, 777xyz a spus:

Eram sigur ca o sa apara si astfel de intrebari. Nu am de unde sa stiu. Stiu doar ca in prima zi cand am sunat la 1 ora dupa postarea ei nu mai avea nimic liber in acea zi. Pe publi nu are pus. Deci unde sunt recenziile ?

Plm e lumea moarta dupa pizda….si te mai miri ca e plin de pitzi, bemveuri si iuby de oras 😆

  • Like 1
  • Haha 4
Link spre comentariu
  • Oras:Micul Paris
  • Oras:Micul Paris
Acum 19 minute, kasparian a spus:

Salut, colegi!

 

                Cu oarece ezitări, având în vedere lipsa de recenzii și pozele nu tocmai convingătoare, dar fiind în lipsă de alternative (toate favoritele mele, cu excepția uneia, pe care însă am vizitat-o chiar ieri, fiind absente de la datorie), azi pe la prânz m-am încumetat să o contactez pe AntoniaKitty.
                Ceva din prezentarea și intervențiile ei pe forum îmi atrăsese pozitiv atenția, dar trebuie să recunosc că decizia am luat-o și pe baza prețului ei rezonabil, gândindu-mă că, dacă va fi să am o experiență ratată (așa cum mi s-a mai întâmplat, relativ recent, cu două fete vizitate tot în lipsă de ceva mai bun), măcar nu o să regret prea mult.
                Însă temerile mele s-au dovedit nejustificate, întânirea cu Kitty fiind peste așteptări de plăcută!

                PROGRAMARE – 10: Se pare că aici am fost foarte norocos, pentru că scriindu-i Antoniei pe la 12, am mai prins o oră liberă de la 16. Altfel, din câte am discutat cu ea, de când s-a anunțat aici este asaltată incontinuu și nu mai are nicio oră liberă cu 2 sau chiar 3 zile înainte! Frumos din partea voastră, băieți, că vă ghiftuiți pe șest, fără să suflați un cuvințel colegilor 😉

                LOCAȚIE – 9,50: Unul dintre binecunoscutele apartamente de 2 camere cu o singură baie de pe Unirii (împărțit cu o colegă ne-prezentă pe forum), nu chiar recent modernizat, dar curat și, cel puțin, familiar pentru obișnuiții zonei, am apreciat patul care nu scârțâie.

                ASPECT ANTONIA – 9 (față 9,50, corp 8,50): Spuneam că pozele nu sunt foarte convingătoare / avantajoase, mai ales ultima, mie îmi plac fetele mai slim și ea părea cam la limita de sus a acceptabilului, totuși experiența m-a învățat că din pat lucrurile se pot vedea diferit (în bine) și, de aceea, am înclinat să-i dau credit colegului 777xyz, care a spus că Antonia arată mult mai bine în realitate (și îi mulțumesc pentru asta!).
                În primul rând, Antonia este foarte frumoasă la față, e ca o lună plină cu niște ochi verzi superbi și un zâmbet dulce care o luminează toată și te topește instant! Iar corpul e „de acolo”, se completează perfect cu fața într-o imagine tonică, de măr proaspăt și sănătos, în timp ce rotunjimile frumoase și bronzul generos ascund micile defecte – sau, cel puțin, nu mai poți să le bagi în seamă, restul fiind prea ispititor.

                ATITUDINE – 10: Antonia mi s-a părut o fată educată, se exprimă corect și vorbește cu măsură, e calmă și prietenoasă, iar zâmbetul ăla care apare când și când... of! Pe mine m-a umplut de viață și de bună-dispoziție!

                GFE – 10: Caldă, implicată (deși puțin sfioasă la început, dar exact atât cât să fie mai incitant!), pupici duulci de tot!

                ORAL – N/A: Am înțeles că nu îl face decât protejat, oricum (ca de obicei) nu m-a interesat subiectul.

                SEX NORMAL – 9: Docilă, dornică să facă pe plac clientului, se așează bine în pozițiile pe care i le propui (nu că am încercat prea multe - doar misionar, spoon și LOT), în LOT are rezistență și menține bine ritmul, reacțiile ei sunt naturale și plăcute, nimic fals sau strident, dacă scad puțin este pentru că mi-ar fi plăcut să fie puțin mai participativă, adică să te îmbrățișeze mai mult și să te tragă în ea – dar poate e ceva mai reținută din cauza “școlii germane”, unde aceste raporturi sunt mai reci, sau poate era obosită de “maratonul” din ultimele zile, sau poate… pur și simplu e mai timidă la prima întâlnire 😊 Deci, luați-o doar ca pe o notă provizorie, ce ar putea să crească consistent la următoarea vizită.  

                IGIENĂ – 10: Curată, piele fină, miros plăcut – nimic de reproșat. De asemenea, ordine și curățenie în locație.

                DTD: 55 min
                Cost: 200 lei

                 CONCLUZIE: AntoniaKitty este „ce trebuie”: o fată frumoasă, manierată, sensibilă și prietenoasă, cu servicii bune (și, cred eu, perfectibile pe măsură ce se va adapta la piața românească). Pentru mine, cel puțin, a fost o surpriză foarte plăcută și am plecat de la ea cu un optimism și o stare de bine cum rar mi se întâmplă (mai ales pe o vreme mohorâtă ca asta)!
                Deci, fraților, vizitați-o cu încredere și purtați-vă frumos cu ea!

 

Numai bine tuturor!

Și am uitat să adaug că de azi mai am o favorită!

Doamne, oare cum mă mai împart la toate? :)

  • Like 1
  • Haha 4
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
1 hour ago, kasparian said:

Frumos din partea voastră, băieți, că vă ghiftuiți pe șest, fără să suflați un cuvințel colegilor 

😉

După recenzia asta nu o mai prindem până la anul viitor 😓

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:Nordului
  • Oras:Nordului
On 10/12/2021 at 12:07 PM, ballas31 said:

Oral doar protejat?

 

On 10/14/2021 at 2:45 PM, AntoniaKitty said:

Buna!Se poate și fără protecție dar in funcție de igiena .

 

2 hours ago, kasparian said:

 

😉

   ORAL – N/A: Am înțeles că nu îl face decât protejat, oricum (ca de obicei) nu m-a interesat subiectul.

😊 

Dracu mai intelege ceva 🥙

Link spre comentariu
Vizitator AntoniaKitty
Reputație: 0
17 hours ago, kasparian said:

Salut, colegi!

 

                Cu oarece ezitări, având în vedere lipsa de recenzii și pozele nu tocmai convingătoare, dar fiind în lipsă de alternative (toate favoritele mele, cu excepția uneia, pe care însă am vizitat-o chiar ieri, fiind absente de la datorie), azi pe la prânz m-am încumetat să o contactez pe AntoniaKitty.
                Ceva din prezentarea și intervențiile ei pe forum îmi atrăsese pozitiv atenția, dar trebuie să recunosc că decizia am luat-o și pe baza prețului ei rezonabil, gândindu-mă că, dacă va fi să am o experiență ratată (așa cum mi s-a mai întâmplat, relativ recent, cu două fete vizitate tot în lipsă de ceva mai bun), măcar nu o să regret prea mult.
                Însă temerile mele s-au dovedit nejustificate, întânirea cu Kitty fiind peste așteptări de plăcută!

                PROGRAMARE – 10: Se pare că aici am fost foarte norocos, pentru că scriindu-i Antoniei pe la 12, am mai prins o oră liberă de la 16. Altfel, din câte am discutat cu ea, de când s-a anunțat aici este asaltată incontinuu și nu mai are nicio oră liberă cu 2 sau chiar 3 zile înainte! Frumos din partea voastră, băieți, că vă ghiftuiți pe șest, fără să suflați un cuvințel colegilor 😉

                LOCAȚIE – 9,50: Unul dintre binecunoscutele apartamente de 2 camere cu o singură baie de pe Unirii (împărțit cu o colegă ne-prezentă pe forum), nu chiar recent modernizat, dar curat și, cel puțin, familiar pentru obișnuiții zonei, am apreciat patul care nu scârțâie.

                ASPECT ANTONIA – 9 (față 9,50, corp 8,50): Spuneam că pozele nu sunt foarte convingătoare / avantajoase, mai ales ultima, mie îmi plac fetele mai slim și ea părea cam la limita de sus a acceptabilului, totuși experiența m-a învățat că din pat lucrurile se pot vedea diferit (în bine) și, de aceea, am înclinat să-i dau credit colegului 777xyz, care a spus că Antonia arată mult mai bine în realitate (și îi mulțumesc pentru asta!).
                În primul rând, Antonia este foarte frumoasă la față, e ca o lună plină cu niște ochi verzi superbi și un zâmbet dulce care o luminează toată și te topește instant! Iar corpul e „de acolo”, se completează perfect cu fața într-o imagine tonică, de măr proaspăt și sănătos, în timp ce rotunjimile frumoase și bronzul generos ascund micile defecte – sau, cel puțin, nu mai poți să le bagi în seamă, restul fiind prea ispititor.

                ATITUDINE – 10: Antonia mi s-a părut o fată educată, se exprimă corect și vorbește cu măsură, e calmă și prietenoasă, iar zâmbetul ăla care apare când și când... of! Pe mine m-a umplut de viață și de bună-dispoziție!

                GFE – 10: Caldă, implicată (deși puțin sfioasă la început, dar exact atât cât să fie mai incitant!), pupici duulci de tot!

                ORAL – N/A: Am înțeles că nu îl face decât protejat, oricum (ca de obicei) nu m-a interesat subiectul.

                SEX NORMAL – 9: Docilă, dornică să facă pe plac clientului, se așează bine în pozițiile pe care i le propui (nu că am încercat prea multe - doar misionar, spoon și LOT), în LOT are rezistență și menține bine ritmul, reacțiile ei sunt naturale și plăcute, nimic fals sau strident, dacă scad puțin este pentru că mi-ar fi plăcut să fie puțin mai participativă, adică să te îmbrățișeze mai mult și să te tragă în ea – dar poate e ceva mai reținută din cauza “școlii germane”, unde aceste raporturi sunt mai reci, sau poate era obosită de “maratonul” din ultimele zile, sau poate… pur și simplu e mai timidă la prima întâlnire 😊 Deci, luați-o doar ca pe o notă provizorie, ce ar putea să crească consistent la următoarea vizită.  

                IGIENĂ – 10: Curată, piele fină, miros plăcut – nimic de reproșat. De asemenea, ordine și curățenie în locație.

                DTD: 55 min
                Cost: 200 lei

                 CONCLUZIE: AntoniaKitty este „ce trebuie”: o fată frumoasă, manierată, sensibilă și prietenoasă, cu servicii bune (și, cred eu, perfectibile pe măsură ce se va adapta la piața românească). Pentru mine, cel puțin, a fost o surpriză foarte plăcută și am plecat de la ea cu un optimism și o stare de bine cum rar mi se întâmplă (mai ales pe o vreme mohorâtă ca asta)!
                Deci, fraților, vizitați-o cu încredere și purtați-vă frumos cu ea!

 

Numai bine tuturor!

Mulțumesc frumos pentru recenzia făcută.Te pup și te imbratisez😘🤗

Link spre comentariu
Vizitator AntoniaKitty
Reputație: 0
4 hours ago, gicacontra2012 said:

Antonia pana la urma cum este cu oralul ? Se poate face și neprotejat dacă igiena este ok ? Dacă se plătește extra cât este ? 

Buna ! Din anumite motive este doar protejat.

Link spre comentariu
Vizitator AntoniaKitty
Reputație: 0
On 10/14/2021 at 6:09 PM, 777xyz said:

Sunt multi dar toti tac ca sa mai prinda loc. 

Va spun eu merita fata, este foarte frumoasa. Pozele sunt reale confirm tatuajele si faptul ca arata mai bine realitatea. Sunt constient ca o sa astept cu saptamanile dupa ce postez dar o fac la rugamintea ei.

Te asteapta imbracata ca de casa in haine comune dar sexy" cat mai scurte". Ca o colega de liceu. Aspect tot de liceu : ochi verzi; corp bine proportionat; bronzata dar nu cred ca e gipsy; oricum arata prea bine. Pentru mine este in top 4 top personal si e pe locul 2 (exemple din top yasmine; adriana...etc) 

Accepta tot ce a mentionat mai sus si le face chiar bine simti ca e acolo cu tine; Nu voi intra prea mult in detalii si nu dau note pentru ca nu le veti crede. Mergeti si vedeti merita 150%

Halat 150/200 

Mulțumesc frumos pentru recenzie 😘🤗

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
10 minutes ago, Maa5fu1.v3 said:

Atunci de ce ai zis la un moment dat ca e extra? 

Poate pentru faptul cw, atunci nu erau motivele, anumite...

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...