Sari la conținut

AntoniaKitty , 0760179408, 150/250


Vizitator AntoniaKitty

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

RECENZIE:

Locatie: Unirii, Aproape de mall vitan
Aspect: frumusica 1.70 , par lung, sani medii, cate tatuaje  miroase placut) 8,5/10

Oral: protejat, fara dinti , placut 8/10

Normal:  protejat, se implica, gema placut natural 9/10
Atitudine:  prietenoasa, simpatica 10/10
Igiena: 10/10 prosop curat uscat, baia super ok
Halat: 200 RON pentru o ora

de revenit SIGUR

Link spre comentariu
  • Telefon: 0790411295
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0790411295
  • Oras:Bucuresti

Va salut ! 

  Sunt inca sub influenta culorii ochilor lui Kitty  , verdele inchis care m-a vrajit total... Am reusit sa ajung la ea, ce-i drept cu emotii, dar s-a revansat frumoasa de mi-au sarit fulgii... Locatia langa ANRC, pe bd. Unirii, apartament mare, cred ca mai are o colega, dar nu am vazut-o . Kitty e o minune  , tinerica, frumoasa, super sexy , iar daca esti finut cu ea (cred ca asta e cheia), iese ceva de neuitat. Pot spune ca in acest moment este in top 5 pentru mine. Trec peste detalii gen :lasat 200 pt o ora pe noptiera, prosop curat, apa calda , geluri, fara papuci, cald in casa si revin la EA, care s-a asezat langa mine, m-a mangaiat usor, usor, cu pupici pe gat, piept, de m-au luat furnicaturile si am rasucit-o sa vada si ea cum e. Eeeee, tot pupand-o n-am rezistat si am ajuns la sani, si am vazut ca s-a deschis si garofita, m-am dus si-acolo si reactioneaza asa usor, cu miscari fine, ca nici nu mai vroiam altceva dar amortind , deh , fara antrenament, m-am oprit ca nu mai nici aveam aer🤪. M-a intors , m-a echipat si a inceput un oral de credeam ca e neprotejat...se simtea si piercingul din limbuta ei dulce, nu sunt fan oral neprotejat, dar mi-a placut tehnica ei. Am tras-o usor peste mine  ca imi pierdeam cunostinta si ce sa vezi, se declansase demonul din ea, a trecut in LOT, sa terminam treaba  , acum... mai opreste-o daca poti...🏇. M-a pus apoi la munca ...dar ce munca... a trecut in doggy si nu stiu cum strangea ca era tare bine... se excita , ma excita, eram in levitatie  , si m-am oprit sa vad daca nu-i vis... pana sa zic ceva, s-a intors pe spate si nu am putut sa o refuz  hai misionar... bai ce job frumos aveau misionarii astia.... cu pupaturi, palme pe cur, strangeri in brate...da-i incolo ca se dadeau raniti degeaba... Eram epuizat si nu imi venea sa ma opresc, dar a sosit clipa ...am ramas asa inca un minut si de-abia m-am extras, iar ea era ca noua... Fantastica femeie, m-a facut sa ma simt extrem de bine , va fi clar in TOP curand.

 Note: 

Locatia -9 curat, central, codul de la intrare zici ca e Codul lui Davinci  , daca nu-l ai scris , ai belit-o   ca nu-l poti memora...ma rog  ...eu...

KITTY-  9.5, E frumoasa, radioasa, parca te venereaza, desi e tare profi initial. Nu are trup de super sportiva, ci de Femeie implinita🤩

Sex oral 9.5 fabulos , tinand cont ca e protejat, are o tehnica misto

 Sex normal: 10 , contre, pupici, imbratisari eram ca si cu iubita dornica de dragoste

 GFE - 9 este cu tine, zambeste, te mangaie🤪

Cadou : 200 + pt o ora cu trairi intense, este ceva de neratat, este educata, sexi, ce sa mai vrei?!

  • Like 6
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: +40 760 179 408
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: +40 760 179 408
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 8 ore, Dantelarul a spus:

Va salut ! 

  Sunt inca sub influenta culorii ochilor lui Kitty  , verdele inchis care m-a vrajit total... Am reusit sa ajung la ea, ce-i drept cu emotii, dar s-a revansat frumoasa de mi-au sarit fulgii... Locatia langa ANRC, pe bd. Unirii, apartament mare, cred ca mai are o colega, dar nu am vazut-o . Kitty e o minune  , tinerica, frumoasa, super sexy , iar daca esti finut cu ea (cred ca asta e cheia), iese ceva de neuitat. Pot spune ca in acest moment este in top 5 pentru mine. Trec peste detalii gen :lasat 200 pt o ora pe noptiera, prosop curat, apa calda , geluri, fara papuci, cald in casa si revin la EA, care s-a asezat langa mine, m-a mangaiat usor, usor, cu pupici pe gat, piept, de m-au luat furnicaturile si am rasucit-o sa vada si ea cum e. Eeeee, tot pupand-o n-am rezistat si am ajuns la sani, si am vazut ca s-a deschis si garofita, m-am dus si-acolo si reactioneaza asa usor, cu miscari fine, ca nici nu mai vroiam altceva dar amortind , deh , fara antrenament, m-am oprit ca nu mai nici aveam aer🤪. M-a intors , m-a echipat si a inceput un oral de credeam ca e neprotejat...se simtea si piercingul din limbuta ei dulce, nu sunt fan oral neprotejat, dar mi-a placut tehnica ei. Am tras-o usor peste mine  ca imi pierdeam cunostinta si ce sa vezi, se declansase demonul din ea, a trecut in LOT, sa terminam treaba  , acum... mai opreste-o daca poti...🏇. M-a pus apoi la munca ...dar ce munca... a trecut in doggy si nu stiu cum strangea ca era tare bine... se excita , ma excita, eram in levitatie  , si m-am oprit sa vad daca nu-i vis... pana sa zic ceva, s-a intors pe spate si nu am putut sa o refuz  hai misionar... bai ce job frumos aveau misionarii astia.... cu pupaturi, palme pe cur, strangeri in brate...da-i incolo ca se dadeau raniti degeaba... Eram epuizat si nu imi venea sa ma opresc, dar a sosit clipa ...am ramas asa inca un minut si de-abia m-am extras, iar ea era ca noua... Fantastica femeie, m-a facut sa ma simt extrem de bine , va fi clar in TOP curand.

 Note: 

Locatia -9 curat, central, codul de la intrare zici ca e Codul lui Davinci  , daca nu-l ai scris , ai belit-o   ca nu-l poti memora...ma rog  ...eu...

KITTY-  9.5, E frumoasa, radioasa, parca te venereaza, desi e tare profi initial. Nu are trup de super sportiva, ci de Femeie implinita🤩

Sex oral 9.5 fabulos , tinand cont ca e protejat, are o tehnica misto

 Sex normal: 10 , contre, pupici, imbratisari eram ca si cu iubita dornica de dragoste

 GFE - 9 este cu tine, zambeste, te mangaie🤪

Cadou : 200 + pt o ora cu trairi intense, este ceva de neratat, este educata, sexi, ce sa mai vrei?!

Buna dragul meu , 

Te pup și te mai aștept ! ❤️😘

Link spre comentariu
  • Telefon: +40 760 179 408
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: +40 760 179 408
  • Oras:București
  • Disponibila

Buna dragii mei ❤️

Zilele acestea nu voi fi la birou , o sa revin duminică ☺️ Va aștept cu mesaj pe WhatsApp pentru programari ! 

Weekend plăcut , va pup ! 😘😘😘

Link spre comentariu

Am vizitat-o din nou pe Bianca / Antonia, fata de prima data mi s-a parut mai relaxata, naturala ceea ce mi-a placut, ingrijita, frumoasa, pozele sunt alte ei.

Are pielea alba si unele tatuaje misto, fundul mare, sanii nu sunt lasati, parul lung, era desfacut si ii statea bine, nu prea imi place fetele cu parul prins. 

Ca minus am asteptat vro 20 min, dar nu a fost vina ei, in afara de asta ca GFE nu cred ca accepta FK si parca oralul e doar protejat, ceea ce e OK pt mine, nu e ea neaparat pisicoasa dar accepta mangaieri si intretine conversatia. 

Preturile le stiti. 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: +40 760 179 408
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: +40 760 179 408
  • Oras:București
  • Disponibila

Buna dragii mei ☺️

Mâine revin la "birou" , începând cu ora 10:30 . Va reamintesc că programările se confirma cu o oră înainte ☺️

Va pup 😘❤️

Link spre comentariu
  • Telefon: +40 760 179 408
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: +40 760 179 408
  • Oras:București
  • Disponibila

Buna dragii mei !☺️

Programul meu in perioada aceasta va fi de la 10:30 la 21:00.

Va reamintesc că programările se confirma cu o oră înainte. ☺️

Săptămâna ușoară , va pup ! 😘😘❤️

IMG_20220109_003317.jpg

  • Like 1
  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Telefon: +40 760 179 408
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: +40 760 179 408
  • Oras:București
  • Disponibila

Buna dragii mei ☺️

Astăzi mă veți găsi la " birou " până la ora 21:00 . 🙈 

Programările se fac din timp și se confirma cu o oră înainte.

Va pup ! 😘😘😘

Link spre comentariu
  • Telefon: +40 760 179 408
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: +40 760 179 408
  • Oras:București
  • Disponibila

Buna dragii mei ❤️

Mă găsiți la "birou" până la 21:00 , iar programările se confirma cu o oră înainte ☺️😘IMG_20220113_112522.jpg.160074d442d2d91269721e6916d14af1.jpg

  • Inimioara 5
Link spre comentariu

In loc sa scriu la licenta pe care nici dracu' nu o va citi, zisai sa las si eu o recenzie la domnisoara asta.
Fatuca arata bine la corp, nu e cea mai bomba curva din B, dar mie mi se pare ca are un aer asa tineresc, as putea spune ca e chiar frumusica. Daca pozele o avantajeaza sau nu, asta ramane sa hotarasca fiecare.
Eu am avut ceva pb cu programarile si mici întârzieri. Nu m-a deranjat dar m-am gândit ca trebuie menționat, ca doar nu suntem toti studenti si unii dintre voi aveti si neveste.

Locatie: 10 Bulevardul Unirii aproape de Alba Iulia, apartamenr ireproșabil 

Igiena: 10
De menționat ca nu era chiar bine epilata, eu nu am astfel de pretenții dar cum pt unii contează merita mentionat. Pe viitor ar trebui sa aiba mai mare atentie la zona din jurul fundului si la zona lombara

Gf: 10 Pt mine a fost iubita perfecta, tace si face. Si sincer e nevoie de profesionalism sa lasi clientul in pace daca nu-i place sa vorbeasca. Mare + pt ea aici

OP: 9 Eu oricum peste tot unde merg asa il cer dar din cate am inteles nu face neprotejat. Înainte sa va plangeti de OP ar trebui sa va ganditi la fete, la sanatatea lor/ a voastră. Doar asa ca un subiect de gândire cand aveti timp si chef. 
Are un piercing in gura. Nu il face adânc, poate puțin grăbit. Nu m-ar mira daca altii ii vor da note mai mici dar mie mi-a placut.

NP: 9 Aveti grija ca e foarte stramta. Ea peste, nici nu rezista prea mult si nici nu e foarte priceputa. Doggy, la început plictisitor. As zice ca geme fals, dar culmea ca dupa si-a ținut gura si a început sa faca treaba buna. Mergem frumos la zid, si se descurca excepțional din picioare.
Acum, nu stiu dar notele sunt subiective. Mie fata mi-a placut, mi s-a parut corecta, si experienta a fost ireprosabila. Sincer, vin si dupa o serie de curve unde s-a terminat cu scandal, ceea ce nu e deloc profesional.
V-o recomand cu toata încrederea. 
Anal: Nu face
Halat: 200h
De revenit: Cu siguranță da
Recomandari pt ea: Sa-si puna o oglinda deasupra patului, ar avantaja-o la doggy. Sa continue treaba, pt ca o face bine.

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: +40 760 179 408
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: +40 760 179 408
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 13 ore, stefanvl a spus:

In loc sa scriu la licenta pe care nici dracu' nu o va citi, zisai sa las si eu o recenzie la domnisoara asta.
Fatuca arata bine la corp, nu e cea mai bomba curva din B, dar mie mi se pare ca are un aer asa tineresc, as putea spune ca e chiar frumusica. Daca pozele o avantajeaza sau nu, asta ramane sa hotarasca fiecare.
Eu am avut ceva pb cu programarile si mici întârzieri. Nu m-a deranjat dar m-am gândit ca trebuie menționat, ca doar nu suntem toti studenti si unii dintre voi aveti si neveste.

Locatie: 10 Bulevardul Unirii aproape de Alba Iulia, apartamenr ireproșabil 

Igiena: 10
De menționat ca nu era chiar bine epilata, eu nu am astfel de pretenții dar cum pt unii contează merita mentionat. Pe viitor ar trebui sa aiba mai mare atentie la zona din jurul fundului si la zona lombara

Gf: 10 Pt mine a fost iubita perfecta, tace si face. Si sincer e nevoie de profesionalism sa lasi clientul in pace daca nu-i place sa vorbeasca. Mare + pt ea aici

OP: 9 Eu oricum peste tot unde merg asa il cer dar din cate am inteles nu face neprotejat. Înainte sa va plangeti de OP ar trebui sa va ganditi la fete, la sanatatea lor/ a voastră. Doar asa ca un subiect de gândire cand aveti timp si chef. 
Are un piercing in gura. Nu il face adânc, poate puțin grăbit. Nu m-ar mira daca altii ii vor da note mai mici dar mie mi-a placut.

NP: 9 Aveti grija ca e foarte stramta. Ea peste, nici nu rezista prea mult si nici nu e foarte priceputa. Doggy, la început plictisitor. As zice ca geme fals, dar culmea ca dupa si-a ținut gura si a început sa faca treaba buna. Mergem frumos la zid, si se descurca excepțional din picioare.
Acum, nu stiu dar notele sunt subiective. Mie fata mi-a placut, mi s-a parut corecta, si experienta a fost ireprosabila. Sincer, vin si dupa o serie de curve unde s-a terminat cu scandal, ceea ce nu e deloc profesional.
V-o recomand cu toata încrederea. 
Anal: Nu face
Halat: 200h
De revenit: Cu siguranță da
Recomandari pt ea: Sa-si puna o oglinda deasupra patului, ar avantaja-o la doggy. Sa continue treaba, pt ca o face bine.

Buna dragul meu 😘

Mulțumesc pentru sugestii , o să țin cont de ele . 

Te pup și te mai aștept ❤️☺️😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: +40 760 179 408
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: +40 760 179 408
  • Oras:București
  • Disponibila

Buna dragii mei ☺️

Azi mă găsiți până la ora 21.00 ,va reamintesc că programările se confirma cu o oră înainte ☺️

Va pup 😘❤️

Link spre comentariu
  • Telefon: +40 760 179 408
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: +40 760 179 408
  • Oras:București
  • Disponibila

Buna dragii mei ☺️

Astăzi nu sunt la birou , ne revedem mâine începând cu ora 10:30.

Programările se fac din timp și se confirma cu o oră înainte ☺️

Va pup 😘❤️

Link spre comentariu

Salutare azi am fost la domnișoară programare făcută cu o zi înainte. Totul ok am trimis confirmarea cu o oră înainte, am primit raspuns ok numai ca ajung la locație aștept 10 minute, 20,sun nici un răspuns si așa am făcut cale întoarsă. Așa își respectă programarile domnișoara...Nu recomand nici dacă va fi pe gratis caracter zero...

  • Like 1
  • Mersi 2
Link spre comentariu
  • Telefon: +40 760 179 408
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: +40 760 179 408
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 17 ore, wolf2019 a spus:

Salutare azi am fost la domnișoară programare făcută cu o zi înainte. Totul ok am trimis confirmarea cu o oră înainte, am primit raspuns ok numai ca ajung la locație aștept 10 minute, 20,sun nici un răspuns si așa am făcut cale întoarsă. Așa își respectă programarile domnișoara...Nu recomand nici dacă va fi pe gratis caracter zero...

Buna I

Vreau sa îmi cer scuze pentru ce sa întâmplat ieri,dar uneori se mai ivesc anumite probleme si chiar nu am mai putut raspunde. Cine a fost la mine știe ce fel de persoana sunt și că nu doresc sa încurc pe nimeni. Sper sa am ocazia sa mă revanșez, te pup ! ☺️😘

  • Minus 1
Link spre comentariu
1 oră în urmă, Bianca_Bya a spus:

Buna I

Vreau sa îmi cer scuze pentru ce sa întâmplat ieri,dar uneori se mai ivesc anumite probleme si chiar nu am mai putut raspunde. Cine a fost la mine știe ce fel de persoana sunt și că nu doresc sa încurc pe nimeni. Sper sa am ocazia sa mă revanșez, te pup ! ☺️😘

Un mesaj cu "scuze, a intervenit ceva, putem reprograma?" in momentul cand ti-ai dat seama ca nu mai esti disponibila, nu costa o avere. Sigur nu ti-a cazut un meteorit in cap fix in timpul ala.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: +40 760 179 408
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: +40 760 179 408
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 1 oră, iacoiucutava a spus:

Un mesaj cu "scuze, a intervenit ceva, putem reprograma?" in momentul cand ti-ai dat seama ca nu mai esti disponibila, nu costa o avere. Sigur nu ti-a cazut un meteorit in cap fix in timpul ala.

Buna :)

Mesajul pe care îl menționezi a fost dat in momentul in care am putut sa vorbesc ☺️

Zi frumoasa! 😘

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 14 minute, Bianca_Bya a spus:

Buna :)

Mesajul pe care îl menționezi a fost dat in momentul in care am putut sa vorbesc ☺️

Zi frumoasa! 😘

Dar se intampla cam des, si eu am patit exact la fel, am ajuns la scara blocului, dupa care nu a mai rapuns.....

Asta este......nu condamn, doar ca mergem degeaba....

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hai ca e simplu, a luat pe altcineva înaintea colegului și normal ca nu putea trimite mesaje fiind ocupata. 🙂Acum sa faceți și voi programari sa confirmați și apoi închideți telefonul ca apare problema. 🙂 Când fata confirma programarea cu o ora înainte apoi nu mai răspunde la telefon se numește ca a dat țeapă. 🙂

Link spre comentariu

  • Telefon: +40 760 179 408
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: +40 760 179 408
  • Oras:București
  • Disponibila

Buna dragii mei ☺️

Astăzi mă găsiți la "birou" până la ora 21 , programările se fac din timp și se confirma cu o oră înainte. IMG_20220109_002904.jpg.0304e6a13031208db156ff7c0cc7e26a.jpg😘

  • Like 1
  • Inimioara 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...