Sari la conținut

AntoniaKitty , 0760179408, 150/250


Vizitator AntoniaKitty

Postări Recomandate

Salut! Am fost și n-am fost extrem de încântat dar nici dezamăgit.

Pozele sunt ale ei dar clar o avantajează, nu ai cum sa îți dai seama ca este de etnie de exemplu.

Usor pe Fast-fuck , se vede ca baga pe banda rulantă iar oralul e superficial dar totuși la normal nu te grăbește, nu comentează la poziții, e ok.

La prețul și locația discutate eu zic ca e corecta.

Spor la futut!

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Micul Paris
  • Oras:Micul Paris

Wow, câte adevăruri în recenzia de mai sus!

Perfect de acord cu "sentințele" colegului, poate cu excepția unor aspecte minore și total lipsite de importantă, cum ar fi:

- Kitty nu este de etnie. Are pielea albă de la natură, dar se bronzează la solar.

- Pozele nu o avantajează, ci din contră. Arată mult mai bine în realitate, corpul ei este bine proporționat, are carnea tare, pielea fină și rotunjimi foarte sexy... iar faptul că nu își poate pune poze cu fața este chiar un dezavantaj major! Pentru că e super frumoasă!

- Nu este fast-fuck și nici nu lucrează pe bandă rulantă. Eu am fost la ea de aproape 30 de ori, deseori seara (când ar fi trebuit să fie obosită, dacă ar avea un program prea încărcat) și întotdeauna am găsit-o proaspătă și cu chef de... interacțiune. Iar interacțiunea cu Kitty este o reală plăcere, atât la discuții (fiind o fată veselă, cultă și cu o exprimare foarte îngrijită), cât și în pat (unde se dedică cu toată pasiunea). Nu degeaba am ajuns eu la numărul ăsta de vizite... and still counting.

Dar, cum spuneam, în rest e exact așa cum zice colegul :lol:

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 2 ore, kasparian a spus:

Wow, câte adevăruri în recenzia de mai sus!

Perfect de acord cu "sentințele" colegului, poate cu excepția unor aspecte minore și total lipsite de importantă, cum ar fi:

- Kitty nu este de etnie. Are pielea albă de la natură, dar se bronzează la solar.

- Pozele nu o avantajează, ci din contră. Arată mult mai bine în realitate, corpul ei este bine proporționat, are carnea tare, pielea fină și rotunjimi foarte sexy... iar faptul că nu își poate pune poze cu fața este chiar un dezavantaj major! Pentru că e super frumoasă!

- Nu este fast-fuck și nici nu lucrează pe bandă rulantă. Eu am fost la ea de aproape 30 de ori, deseori seara (când ar fi trebuit să fie obosită, dacă ar avea un program prea încărcat) și întotdeauna am găsit-o proaspătă și cu chef de... interacțiune. Iar interacțiunea cu Kitty este o reală plăcere, atât la discuții (fiind o fată veselă, cultă și cu o exprimare foarte îngrijită), cât și în pat (unde se dedică cu toată pasiunea). Nu degeaba am ajuns eu la numărul ăsta de vizite... and still counting.

Dar, cum spuneam, în rest e exact așa cum zice colegul :lol:

DE UNDE ȘTII TU că nu a fost "fast fuck" cu colegul?!

AI FOST CUMVA CU EI ÎN CAMERĂ ȘI AI ASISTAT LA ACȚIUNE?

sau te-ai uitat pe gaura cheii ?!

Sau ai instalat camere video în la Kitty?! Și garantezi astfel pentru ce spui 💯💯💯 ?!

Dacă nu ai fost acolo și dacă nu ai văzut.... este imposibil să susții cu atâta vehemență că nu a fost fuck sau că nu e pe bandă rulantă. 

TE-AI GÂNDIT CUMVA,  CA NU AU TOȚI ACEEAȘI EXPERIENȚĂ CU EA ?!  ȘI DACĂ E PREFERATA TA ..... ASTA nu înseamnă nimic pentru noi restul.... că nu stăm toți să ne raportăm la valorile tale și să trăim experiențele tale. 

Lasă omu să fie nemulțumit și să lase recenzia lui personală. 

ATACI CE SPUNE,  DACĂ POȚI FACE ASTA LA MODUL OBIECTIV ...

DACĂ TU combați recenzia omului doar pe baza simpatiei tale personale față de Antonia kitty  și pe conexiunea pe care ( crezi tu că) că o ai cu ea ...... e ridicolă intervenția ta.

Nu poate omu să fie nemulțumit acum,  că te fuți tu bine cu ea și aveți  voi discuții interesante.... ce să-ți povestesc. 

Cât timp nu ești acolo,  nu știi cum lucrează fata   și ce face.

Înțeleg că e o pastilă greu de înghițit.....

Da' , chiar și-așa  ......

 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Micul Paris
  • Oras:Micul Paris
Acum 4 minute, bebe2014 a spus:

DE UNDE ȘTII TU că nu a fost "fast fuck" cu colegul?!

AI FOST CUMVA CU EI ÎN CAMERĂ ȘI AI ASISTAT LA ACȚIUNE?

sau te-ai uitat pe gaura cheii ?!

Sau ai instalat camere video în la Kitty?! Și garantezi astfel pentru ce spui 💯💯💯 ?!

Dacă nu ai fost acolo și dacă nu ai văzut.... este imposibil să susții cu atâta vehemență că nu a fost fuck sau că nu e pe bandă rulantă. 

TE-AI GÂNDIT CUMVA,  CA NU AU TOȚI ACEEAȘI EXPERIENȚĂ CU EA ?!  ȘI DACĂ E PREFERATA TA ..... ASTA nu înseamnă nimic pentru noi restul.... că nu stăm toți să ne raportăm la valorile tale și să trăim experiențele tale. 

Lasă omu să fie nemulțumit și să lase recenzia lui personală. 

ATACI CE SPUNE,  DACĂ POȚI FACE ASTA LA MODUL OBIECTIV ...

DACĂ TU combați recenzia omului doar pe baza simpatiei tale personale față de Antonia kitty  și pe conexiunea pe care ( crezi tu că) că o ai cu ea ...... e ridicolă intervenția ta.

Nu poate omu să fie nemulțumit acum,  că te fuți tu bine cu ea și aveți  voi discuții interesante.... ce să-ți povestesc. 

Cât timp nu ești acolo,  nu știi cum lucrează fata   și ce face.

Înțeleg că e o pastilă greu de înghițit.....

Da' , chiar și-așa  ......

 

Iar îți dai frustrările pe față, "prietene".

Nu am de gând să mai intru în polemici cu tine, că m-am lămurit cât de rău intenționat ești.

Dar ceea ce am atacat eu în recenzia colegului sunt doar lucrurile obiective.

Adică, fetele nu se schimbă atât de mult încât să fie fast-fuck cu unii și cu alții nu, asta este ceva ce ține de mentalitatea fiecăreia și imi este foarte greu să cred că și-a schimbat-o Kitty  sau vreo alta special pentru mine, care nu sunt nici tânăr, nici rupt din Soare. 

Iar că nu e de etnie, este o altă realitate obiectivă pe care, dacă îmi dai voie, o cunosc mai bine decât colegul. Dacă el consideră de etnie orice fată mai bronzată, e problema lui, dar nu mi se pare ok să emită public o sentință pe tema asta (chiar și dacă ar fi reală, cu atât mai puțin cu cât este falsă).

Cât despre frumusețe, într-adevăr, aici intrăm în subiectiv. Totuși, pot susține fără nicio ezitare că 90% dintre bărbați ar fi de aceeași părere cu mine. Iar pozele, asta e realitatea, în niciun caz nu o avantajează. Au spus asta și alți colegi, în recenziile lor, cel de mai sus este singurul care susține inversul.

Deci, nu este vorba de simpatiile sau experiențele mele, ci doar de respectarea unor minime adevăruri, într-o recenzie.

Prin urmare, poți să stai liniștit și să nu mai strici topicele fetelor, dacă simți nevoia să mă ataci pe mine. O poți face pe whatsapp, oricând dorești.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 43 minute, kasparian a spus:

Iar îți dai frustrările pe față, "prietene".

Nu am de gând să mai intru în polemici cu tine, că m-am lămurit cât de rău intenționat ești.

Dar ceea ce am atacat eu în recenzia colegului sunt doar lucrurile obiective.

Adică, fetele nu se schimbă atât de mult încât să fie fast-fuck cu unii și cu alții nu, asta este ceva ce ține de mentalitatea fiecăreia și imi este foarte greu să cred că și-a schimbat-o Kitty  sau vreo alta special pentru mine, care nu sunt nici tânăr, nici rupt din Soare. 

Iar că nu e de etnie, este o altă realitate obiectivă pe care, dacă îmi dai voie, o cunosc mai bine decât colegul. Dacă el consideră de etnie orice fată mai bronzată, e problema lui, dar nu mi se pare ok să emită public o sentință pe tema asta (chiar și dacă ar fi reală, cu atât mai puțin cu cât este falsă).

Cât despre frumusețe, într-adevăr, aici intrăm în subiectiv. Totuși, pot susține fără nicio ezitare că 90% dintre bărbați ar fi de aceeași părere cu mine. Iar pozele, asta e realitatea, în niciun caz nu o avantajează. Au spus asta și alți colegi, în recenziile lor, cel de mai sus este singurul care susține inversul.

Deci, nu este vorba de simpatiile sau experiențele mele, ci doar de respectarea unor minime adevăruri, într-o recenzie.

Prin urmare, poți să stai liniștit și să nu mai strici topicele fetelor, dacă simți nevoia să mă ataci pe mine. O poți face pe whatsapp, oricând dorești.

Tocmai că nu am vrut să stric tooic7

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 46 minute, kasparian a spus:

Iar îți dai frustrările pe față, "prietene".

Nu am de gând să mai intru în polemici cu tine, că m-am lămurit cât de rău intenționat ești.

Dar ceea ce am atacat eu în recenzia colegului sunt doar lucrurile obiective.

Adică, fetele nu se schimbă atât de mult încât să fie fast-fuck cu unii și cu alții nu, asta este ceva ce ține de mentalitatea fiecăreia și imi este foarte greu să cred că și-a schimbat-o Kitty  sau vreo alta special pentru mine, care nu sunt nici tânăr, nici rupt din Soare. 

Iar că nu e de etnie, este o altă realitate obiectivă pe care, dacă îmi dai voie, o cunosc mai bine decât colegul. Dacă el consideră de etnie orice fată mai bronzată, e problema lui, dar nu mi se pare ok să emită public o sentință pe tema asta (chiar și dacă ar fi reală, cu atât mai puțin cu cât este falsă).

Cât despre frumusețe, într-adevăr, aici intrăm în subiectiv. Totuși, pot susține fără nicio ezitare că 90% dintre bărbați ar fi de aceeași părere cu mine. Iar pozele, asta e realitatea, în niciun caz nu o avantajează. Au spus asta și alți colegi, în recenziile lor, cel de mai sus este singurul care susține inversul.

Deci, nu este vorba de simpatiile sau experiențele mele, ci doar de respectarea unor minime adevăruri, într-o recenzie.

Prin urmare, poți să stai liniștit și să nu mai strici topicele fetelor, dacă simți nevoia să mă ataci pe mine. O poți face pe whatsapp, oricând dorești.

TOCMAI CĂ NU AM VRUT SĂ STRIC TOPICUL FETEI,  Nu am scris nimic nașpa  despre momentul când am fost la ea.

În concluzie,  te erijezi într-o instanță superioară și decizi tu , dacă arata ca în poză,  dacă nu arată,  dacă e sexy  , dacă nu e sexy... .... decizi tu pentru pentru toată lumea adică. 

Intervenția mea nu are un caracter personal,  nu e despre tine ca persoana fizica,  e că te bagi aiurea în apărarea ei,  chiar dacă nu e cazul. 

Lasă tu recenziile să curgă firesc.  Imediat sari la atac dacă nu îi este cuiva pe plac Antonia Kitty. 

Că ai tu orgoliul mare și crezi că e totul despre tine.....  e Fix Problema ta. 

Pe whatsapp ți-am șters numărul și ești oricum la Block.... pentru ca la tine nu există Dialog.... există doar Monologul tău dramatic.....în care tu deții adevărul suprem și tu le știi pe toate.  E un consum inutil de energie o discuție în contradictoriu cu tine. 

VORBEȘTE CU PISICUTS SĂ INSTAUREZE POLIȚIA FORUMULUI,  SĂ TE FACA ȘEF DE BIROU LA RELAȚII CU CLIENȚII.... SĂ explici tu tuturor cum stă treaba ..... că noi nu realizăm singuri,  avem nevoie de ajutorul tău 

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: +40 760 179 408
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: +40 760 179 408
  • Oras:București
  • Disponibila

Buna dragilor ☺️

Astăzi o să fiu disponibilă după ora 15:00 , programarile se pot face pe WhatsApp.

Va pup ! 😘

Link spre comentariu
  • Telefon: +40 760 179 408
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: +40 760 179 408
  • Oras:București
  • Disponibila

Buna dragilor ☺️

Astăzi mă găsiți până la ora 22:00 , programările se fac pe WhatsApp și se confirma cu o oră înainte. Cele neconfirmate vor fi anulate. 

Va pup 😘

Link spre comentariu
  • Telefon: +40 760 179 408
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: +40 760 179 408
  • Oras:București
  • Disponibila

Buna dragii mei ☺️

Astăzi mă găsiți până la ora 22:00 , programările se fac din timp și se confirma ( din ambele părți )  cu o oră înainte, cele ce nu sunt confirmate vor fi anulate! ❤️

Va pup ! ☺️

Link spre comentariu
  • Telefon: +40 760 179 408
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: +40 760 179 408
  • Oras:București
  • Disponibila

Buna dragii mei ☺️

 

Astăzi mă găsiți până la ora 22:00 , programările se fac din timp și se confirma ( din ambele părți ) cu o oră înainte, cele ce nu sunt confirmate vor fi anulate! ❤️

 

Va pup ! ☺️

Link spre comentariu

  • Telefon: +40 760 179 408
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: +40 760 179 408
  • Oras:București
  • Disponibila

Buna dragii mei ☺️

Am revenit , și astăzi mă găsiți până la ora 22:00 , programările se fac din timp și se confirma ( din ambele părți ) cu o oră înainte, cele ce nu sunt confirmate vor fi anulate! ❤️

Va pup ! ☺️

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...